27/09 - H1 Grenzen - Schrijven - les 3

Welkom

  • Telefoon op stil in de (telefoon)tas
  • Ga rustig zitten.
  • Pak je iPad en leg deze met het scherm naar beneden op tafel.
  • Zodra de les start luister je naar de docent en ben je stil.
timer
7:00
1 / 13
suivant
Slide 1: Diapositive
MentorlesMiddelbare schoolvmbo kLeerjaar 1

Cette leçon contient 13 diapositives, avec quiz interactifs et diapositives de texte.

Éléments de cette leçon

Welkom

  • Telefoon op stil in de (telefoon)tas
  • Ga rustig zitten.
  • Pak je iPad en leg deze met het scherm naar beneden op tafel.
  • Zodra de les start luister je naar de docent en ben je stil.
timer
7:00

Slide 1 - Diapositive

Check-In
Hoe voel je je op dit moment?
😒🙁😐🙂😃

Slide 2 - Sondage

Doelen
Aan het einde van de les:
- weet je hoe je een eenvoudige enquête moet maken en afnemen om betrouwbare informatie te krijgen.




Slide 3 - Diapositive

Programma             45 minuten
Opdrachten nakijken
Opdracht 3 maken
Oefentijd/verlengde instructie
Check-out


10 minuten
15 minuten 
10 minuten
 5 minuten

Slide 4 - Diapositive

Startopdracht
Programma

Opdr. 3
Oefenen
Check-out
Wat
Hoofdstuk 1: Grenzen par. 2 Schrijven
Opdracht 3
Hoe
In stilte
Hulp
kom bij me
Tijd
15 minuten
Klaar
Online leeromgeving: H1 Woordenschat 
timer
15:00
In stilte

Slide 5 - Diapositive

Waar ga jij mee aan de slag?
Verlengde instructie
Online oefenen met H1: Woordenschat
Online oefenen met H1: Taalverzorging

Slide 6 - Sondage

Kies eerst H1 woordenschat of taalverzorging 
Daarna kan je kiezen voor trainen.
Verlengde instructie:
Extra uitleg van mevr. Schuurmans

Online leeromgeving:
- H1 Woordenschat. 

- H1 Taalverzorging - Leestekens

Slide 7 - Diapositive

Instructie
Onderdeel 'Schrijven'
Taalportfolio
3 portfoliostukken:
- Een enquête 
- Een blog
- Een zakelijke brief

Bij het inleveren van het laatste portfoliostuk krijg je een cijfer. 

Programma

Instructie
Startopdracht
Bespreken
zlfst. werken
Check-out
timer
5:00
In stilte

Slide 8 - Diapositive

Instructie
Enquête
Wat: lijst met vragen die door meerdere mensen wordt ingevuld.
Waarom: In de 4e maak je een profielwerkstuk. Met een enquête kan je aan   
                    informatie komen. 
Hoe: 3 onderdelen
- Inleiding: Je schrijft eerst een korte inleiding. Hierin leg je uit wie je bent, wat je onderzoekt en waarom je dat onderzoekt. 
- Kern: de vragen
- Slot: Je bedankt de mensen voor het invullen van de enquête. 
Programma

Instructie
Startopdracht
Bespreken 
zlfst. werken
Check-out
timer
5:00
In stilte

Slide 9 - Diapositive

Instructie
Betrouwbaar

- goede enquêtevragen maken: Ja/nee-vragen of meerkeuze vragen. 
- vragen duidelijk en precies formuleren: Vindt u dat uw kinderen veilig op straat kunnen spelen?
Programma

Instructie
Startopdracht
Bespreken
Zlfst. werken
Check-out
timer
5:00
In stilte

Slide 10 - Diapositive

Hoe maak je een goede enquêtevragen?

Noem 2 kenmerken.

Slide 11 - Question ouverte

Doelen bereikt?
Aan het einde van de les:
- weet je hoe je een eenvoudige enquête moet maken en afnemen om betrouwbare informatie te krijgen.




Slide 12 - Diapositive

Check-Out:

Welke tip en/of top heb jij voor mevr. Schuurmans?

Slide 13 - Question ouverte