Qu'est-ce que LessonUp
Rechercher
Canaux
Connectez-vous
S'inscrire
‹
Revenir à la recherche
VREULS - Mavo 3 - Hoofdstuk 8.4 - les 16B
Les 1 -Bouwsteen 5.1 & Intro Hst 6 MARKTEN
LES 16
JE ZIT OP JE EIGEN PLEK!
1 / 11
suivant
Slide 1:
Diapositive
Economie
Middelbare school
havo
Leerjaar 1,3
Cette leçon contient
11 diapositives
, avec
diapositives de texte
.
La durée de la leçon est:
45 min
Commencer la leçon
Partager
Imprimer la leçon
Éléments de cette leçon
Les 1 -Bouwsteen 5.1 & Intro Hst 6 MARKTEN
LES 16
JE ZIT OP JE EIGEN PLEK!
Slide 1 - Diapositive
Wat gaan we doen?
- Herhaling vorige les (klassikaal)
- Filmpje H8.4 (klassikaal)
- HW nakijken (zelfstandig)
- Maken opdrachten (zelfstandig)
- Volgende les
- Volgende les
Slide 2 - Diapositive
Wat gaan we doen?
Introductie
-Presentielijst
- Wie is meneer Vreuls
Hoofdstuk 8 - Over de grens
4. Problemen van ontwikkelingslanden in een vicieuze cirkel zetten.
5. Het verschil tussen noodhulp en structurele hulp benoemen.
Na deze les kun je:
Je hebt nodig:
Boek blz 234-235
Schrift
Schrijfwaren
Rekenmachine
HW: H8.4 opdr 7 t/m 12
5
Slide 3 - Diapositive
Wat gaan we doen?
Introductie
-Presentielijst
- Wie is meneer Vreuls
Herhaling hoofdstuk 8.4
1. Het inkomen per hoofd van de bevolking berekenen en zo de welvaart van landen met elkaar vergelijken.
2. Uitleggen waarmee je nog meer rekening moet houden als je de welvaart van landen met elkaar vergelijkt.
3. Oorzaken van armoede in ontwikkelingslanden noemen.
blz 232-233
Leerdoelen:
Slide 4 - Diapositive
apps.noordhoff.nl
Slide 5 - Lien
Wat gaan we doen?
Introductie
-Presentielijst
- Wie is meneer Vreuls
Theorie 8.4
De oorzaak van het ene probleem is een gevolg van een ander probleem.
Doorbreken kan alleen met hulp van buitenaf
(b.v ontwikkelingssamenwerking)
opdracht 7-8
Vicieuze cirkel
Slide 6 - Diapositive
Wat gaan we doen?
Introductie
-Presentielijst
- Wie is meneer Vreuls
Theorie 8.4
Noodhulp:
tijdelijke hulp in noodsituaties
(drinkwater, voedsel, tenten, medicijnen)
Structurele hulp:
bedoelt om een land economisch zelfstandig te laten worden
(onderwijs of kopen fair trade producten)
opdracht 9-12
Noodhulp en structurele hulp
Slide 7 - Diapositive
Wat gaan we doen?
Introductie
-Presentielijst
- Wie is meneer Vreuls
Zelfstandig nakijken
Klaar? Maken: herhalingsopdrachten 8.4 (blz 239)
Opdrachten
timer
5:00
Slide 8 - Diapositive
Wat gaan we doen?
Introductie
-Presentielijst
- Wie is meneer Vreuls
Afsluiting hoofdstuk 8.4
Kun je nu?
4. Problemen van ontwikkelingslanden in een vicieuze cirkel zetten.
5. Het verschil tussen noodhulp en structurele hulp benoemen.
Ken de begrippen H8.4 blz 237
Slide 9 - Diapositive
Wat gaan we doen?
Introductie
-Presentielijst
- Wie is meneer Vreuls
Volgende les...
Huiswerk:
Heb je nodig:
Boek
Schrift
Schrijfwaren
Rekenmachine
Huiswerk
Woensdag 1ste uur
Maken:
Herhalingsopdrachten 8.4
blz 239
Slide 10 - Diapositive
Wat gaan we doen?
Introductie
-Presentielijst
- Wie is meneer Vreuls
Zelfstandig maken
Opdracht 7 t/m 12
Hoofdstuk 8.4
timer
1:00
Slide 11 - Diapositive
Plus de leçons comme celle-ci
VREULS - Mavo 3 - Hoofdstuk 8.3 - les 15B
Juin 2024
- Leçon avec
10 diapositives
Economie
Middelbare school
havo
Leerjaar 1,3
VREULS - Mavo 3 - Hoofdstuk 8.4 - les 15B
Juin 2024
- Leçon avec
14 diapositives
Economie
Middelbare school
havo
Leerjaar 1,3
Ontwikkelingssamenwerking
Janvier 2019
- Leçon avec
31 diapositives
par
Economics
Economie
Middelbare school
vmbo t, mavo
Leerjaar 3,4
Economie voor vmbo
VREULS - Mavo 3 - Hoofdstuk 8.4 - les 15A
Juin 2024
- Leçon avec
16 diapositives
Economie
Middelbare school
havo
Leerjaar 1,3
VREULS - Mavo 3 - Hoofdstuk 8.3 - les 14B
Juin 2024
- Leçon avec
16 diapositives
Economie
Middelbare school
havo
Leerjaar 1,3
VREULS - Mavo 3 - Hoofdstuk 8.3 - les 13A
Mai 2024
- Leçon avec
16 diapositives
Economie
Middelbare school
havo
Leerjaar 1,3
8.4 Samen werken aan ontwikkeling?
Mars 2022
- Leçon avec
21 diapositives
Economie
Middelbare school
mavo
Leerjaar 3
Hoofdstuk 8.4
Juin 2021
- Leçon avec
29 diapositives
Economie
Middelbare school
vmbo k
Leerjaar 3