LES 3

1 / 45
suivant
Slide 1: Diapositive
EngelsPraktijkonderwijsLeerjaar 3

Cette leçon contient 45 diapositives, avec quiz interactifs et diapositives de texte.

time-iconLa durée de la leçon est: 45 min

Éléments de cette leçon

Slide 1 - Diapositive

Cet élément n'a pas d'instructions

Startklaar 
       
       Pak je Chromebook/ laptop voor je
       Start je Chromebook/ laptop op
       Log in op www.lessonup.app 
       Stop je telefoon in je tas of in je jas
      
timer
2:30

Slide 2 - Diapositive

Cet élément n'a pas d'instructions

Leerdoelen
Aan het einde van de les ...
  • heb ik mijn woordkennis getest en geoefend.
  • heb ik (de uitspraak van) nieuwe woorden geoefend.
  • heb ik opdrachten gemaakt om de nieuwe woorden te oefenen.

Slide 3 - Diapositive

Leerdoelgericht werken: 
Voor iedere leerling is duidelijk waar er aan gewerkt gaat worden. Docenten geven vanuit deze leerdoelen vorm aan
de inhoud van hun lessen. Om dit voor leerlingen behapbaar te houden wordt alleen het hoognodige aangeboden. Iedere les worden de beoogde leerdoelen kenbaar gemaakt en
worden onderwijsactiviteiten ingezet die moeten leiden tot het beoogde leerdoel. Hierbij wordt gericht ingezet op succeservaringen. Leerdoelen worden vanuit hoge positieve verwachtingen van alle leerlingen geformuleerd en zetten in op succeservaringen. 
Introductie
Tijdens de vorige lessen hebben jullie kennis gemaakt met een gedeelte van de (nieuwe) woorden bij het thema 'Gezondheid en leefstijl'.

Jullie starten deze les met het oefenen van deze woorden in Quizlet, zodat je de opdrachten later deze les goed kunt maken.

Slide 4 - Diapositive

Cet élément n'a pas d'instructions

Quizlet
Ga via onderstaande link naar Quizlet:

https://quizlet.com/nl/339323016/engels-vervolg-thema-4-flash-cards/

Slide 5 - Diapositive

Cet élément n'a pas d'instructions

Opdracht 8
Noteer de antwoorden als volgt op je wisbordje:

1. <antwoord>
2. <antwoord>
3. <antwoord>

enzovoort.

Slide 6 - Diapositive

Cet élément n'a pas d'instructions

Opdracht 9
Noteer de antwoorden op je wisbordje.

Je hebt steeds de keuze uit:
  • important
  • move
  • soon
  • stay
  • take you to

Slide 7 - Diapositive

Cet élément n'a pas d'instructions

Welke zin past het beste
bij de foto?
A
I feel really dizzy.
B
I hope so too.
C
I think I broke my leg.

Slide 8 - Quiz

Cet élément n'a pas d'instructions

Welke zin past het beste
bij de foto?
A
And then she fell.
B
No, thank you.
C
Let's go.

Slide 9 - Quiz

Cet élément n'a pas d'instructions

Welke zin past het beste
bij de foto?
A
Can you help me, please?
B
What happened?
C
No, thank you.

Slide 10 - Quiz

Cet élément n'a pas d'instructions

Welke zin past het beste
bij de foto?
A
I'm going to get some help.
B
I hope so too.
C
Let's go.

Slide 11 - Quiz

Cet élément n'a pas d'instructions

Je wilt je collega helpen.
Wat zeg je?
A
Could you help me, please?
B
I don't feel well.
C
Let me help you.

Slide 12 - Quiz

Cet élément n'a pas d'instructions

Iemand vraagt hoe je je voelt.
Wat zeg je?
A
No, thanks.
B
I feel really dizzy.
C
I hope so too.

Slide 13 - Quiz

Cet élément n'a pas d'instructions

Je staat klaar om met een vriend naar de film te gaan.
Wat zeg je?
A
I'm going to get some help.
B
Let's go.
C
Please, stay calm.

Slide 14 - Quiz

Cet élément n'a pas d'instructions

Een klasgenoot komt met zijn arm in het gips de klas binnen.
Wat zeg je?
A
Can you help me, please?
B
What happened?
C
I hope so too.

Slide 15 - Quiz

Cet élément n'a pas d'instructions

Je beste vriend is heel boos.
Wat zeg je?
A
I hope so too.
B
Please, stay calm.
C
No, thanks.

Slide 16 - Quiz

Cet élément n'a pas d'instructions

Je biedt iemand iets te drinken aan.
Wat zeg je?
A
Can you help me, please?
B
What happened?
C
Would you like some water?

Slide 17 - Quiz

Cet élément n'a pas d'instructions

Lezen
Lees deze Engelse woorden goed door.

Je hebt ze nodig bij de volgende opdracht.

Slide 18 - Diapositive

Cet élément n'a pas d'instructions

Lezen vraag 1
Noteer je antwoord op het wisbordje.

Wat wordt er over smoothies gezegd?
Schrijf 4 dingen op.

Slide 19 - Diapositive

Cet élément n'a pas d'instructions

Waar heeft de persoon
op de foto last van?
My head hurts.
I hurt my knee.
I broke my arm.
My foot hurts.

Slide 20 - Sondage

Cet élément n'a pas d'instructions

Lezen vraag 2
Noteer je antwoord op het wisbordje.

Welke 4 ingrediënten heb je nodig om deze smoothie te maken?
Schrijf ze op in het Nederlands.

Slide 21 - Diapositive

Cet élément n'a pas d'instructions

Lezen vraag 3
Noteer per vraag ja of nee op het wisbordje.

  1. Kook je spinazie voordat je het in de keukenmachine doet.
  2. Doe alle ingrediënten tegelijk in de keukenmachine.
  3. Doe een beetje suiker in de smoothie.

Slide 22 - Diapositive

Cet élément n'a pas d'instructions

Spreken
Lees onderstaande zinnen door. 
Je krijgt zo vier foto's te zien. 
Je geeft per foto steeds aan 
  • waar de persoon last van heeft.
  • hoe dat komt.



Slide 23 - Diapositive

Cet élément n'a pas d'instructions

Waar heeft de persoon
op de foto last van?
My head hurts.
I hurt my knee.
I broke my arm.
My foot hurts.

Slide 24 - Sondage

Cet élément n'a pas d'instructions

Hoe komt dit?
I stepped on the ball.
I walked too long.
I had a car accident.
I fell off my skateboard.

Slide 25 - Sondage

Cet élément n'a pas d'instructions

Waar heeft de persoon
op de foto last van?
My head hurts.
I hurt my knee.
I broke my arm.
My foot hurts.

Slide 26 - Sondage

Cet élément n'a pas d'instructions

Hoe komt dit?
I stepped on the ball.
I walked too long.
I had a car accident.
I fell off my skateboard.

Slide 27 - Sondage

Cet élément n'a pas d'instructions

Waar heeft de persoon
op de foto last van?
My head hurts.
I hurt my knee.
I broke my arm.
My foot hurts.

Slide 28 - Sondage

Cet élément n'a pas d'instructions

Hoe komt dit?
I stepped on the ball.
I walked too long.
I had a car accident.
I fell off my skateboard.

Slide 29 - Sondage

Cet élément n'a pas d'instructions

Waar heeft de persoon
op de foto last van?
My head hurts.
I hurt my knee.
I broke my arm.
My foot hurts.

Slide 30 - Sondage

Cet élément n'a pas d'instructions

Hoe komt dit?
I stepped on the ball.
I walked too long.
I had a car accident.
I fell off my skateboard.

Slide 31 - Sondage

Cet élément n'a pas d'instructions

Spreken
  1. Listen and repeat!

  2. De spinner kiest één van jullie namen. Wordt jouw naam uitgekozen?
    Dan lees je steeds één van de woorden voor.
    De andere leerlingen klikken aan wat ze horen.

Slide 32 - Diapositive

Cet élément n'a pas d'instructions

Welk woordje hoor je?
much
nuts

Slide 33 - Sondage

Cet élément n'a pas d'instructions

Welk woordje hoor je?
fish
fresh

Slide 34 - Sondage

Cet élément n'a pas d'instructions

Welk woordje hoor je?
appointment
important

Slide 35 - Sondage

Cet élément n'a pas d'instructions

Welk woordje hoor je?
nose
note

Slide 36 - Sondage

Cet élément n'a pas d'instructions

Welk woordje hoor je?
healthy
really

Slide 37 - Sondage

Cet élément n'a pas d'instructions

Welk woordje hoor je?
head
hand

Slide 38 - Sondage

Cet élément n'a pas d'instructions

Welk woordje hoor je?
finger
visit

Slide 39 - Sondage

Cet élément n'a pas d'instructions

Welk woordje hoor je?
tired
eye

Slide 40 - Sondage

Cet élément n'a pas d'instructions

Welk woordje hoor je?
juice
June

Slide 41 - Sondage

Cet élément n'a pas d'instructions

Welk woordje hoor je?
knee
need

Slide 42 - Sondage

Cet élément n'a pas d'instructions

Schrijven
Je ziet zo een afbeelding met 6 zinnen.
Maak deze zinnen af in het Engels.

Je mag het opzoeken in Google Translate.

Slide 43 - Diapositive

Cet élément n'a pas d'instructions

Slide 44 - Diapositive

Cet élément n'a pas d'instructions

Klik op de spinner
Formatief evalueren

Slide 45 - Diapositive

Cet élément n'a pas d'instructions