POD les 2 - Digitale vaardigheden

Digitale vaardigheden 2
- Inchecken
- VragenPOD bespreken
- Online Firda omgeving

1 / 10
suivant
Slide 1: Diapositive
POD-moduleMBOStudiejaar 1

Cette leçon contient 10 diapositives, avec diapositives de texte.

Éléments de cette leçon

Digitale vaardigheden 2
- Inchecken
- VragenPOD bespreken
- Online Firda omgeving

Slide 1 - Diapositive

Cet élément n'a pas d'instructions

POD 2.
- Terugkoppeling vragenPOD

Slide 2 - Diapositive

Hoe zit jij er bij vandaag? Inchecken
Lesdoel
'Je kunt zelfstandig werken met de online Firda omgeving en daarbij Outlook en Eduarte effectief gebruiken.'

Slide 3 - Diapositive

Cet élément n'a pas d'instructions

De vragenPOD
De vorige les

Welke vragen heb je nog naar aanleiding van deze les?

Slide 4 - Diapositive

De vragenPOD van vorige week bespreken
Online Firda omgeving 
- Outlook
- EduArte

Slide 5 - Diapositive

Neem de student mee in de online omgeving van Firda (de oude poortal). Koppel een laptop van de student aan het digibord zodat je in hun leeromgeving werkt. 

- Outlook, neem de student mee in de omgeving van de online agenda. Het sturen van een e-mail, CC en bijlage toevoegen. 
- EduArte: aanwezigheid/afwezigheid, afmelden, dossier, gespreksnotities, keuzedelen, cijfers etc.
PODracht
Schrijf in Word een kort verslag over hoe jij plannen en organiseren nu integreert in jouw dagelijks leven. Denk hierbij om de volgende verslagleggingseisen: 
- Voorblad
- Inhoudsopgave
- Inleiding
- Paginanummers 

Slide 6 - Diapositive



Laat de studenten een kort verslagje schrijven over hoe zij plannen en organiseren toepassen in hun dagelijks leven. Hoe zorgen zij er voor dat de planning thuis op orde is en er 'niets' wordt vergeten. Hoe houden ze alle ballen in de lucht? 

Het is belangrijk dat er rekening wordt gehouden met de verslagleggingseisen. 

Wanneer het verslagje af is, wordt deze via Teams (of OneNote) ingeleverd bij de opdrachtenknop. Zorg er dus vóór de les voor dat je de opdracht voor hen hebt klaargezet.'


Aanvulling: de opdracht is breed beschreven, check dus bij je student altijd nog of ze het begrijpen. De opdracht kan vragen oproepen over de lengte van het verslag bijvoorbeeld, het idee achter het verslag etc. Stellen de studenten daadwerkelijk zelf deze vragen, of komen ze hier later op terug? 
Opdracht
Schrijf op in je progressieschrift wat je de afgelopen lessen hebt geleerd op het gebied van digitale vaardigheden

Slide 7 - Diapositive

Progressieschrift bladzijde 5. Studenten vullen daarna ook de schaalvraag in over waar ze staan ten opzichte van de eerste keer dat ze deze hebben ingevuld. Is hierin verschil? 
Lesdoel
'Je kunt zelfstandig werken met de online Firda omgeving en daarbij Outlook en Eduarte effectief gebruiken.'

Slide 8 - Diapositive

Kom terug op je lesdoel, evalueer met de studenten. 

Slide 9 - Diapositive

Evaluren; heb je voldoende kennis opgedaan om deze digitale vaardigheden tijdens de opleiding in te gaan zetten?

De manier waarop je de feedback verzamelt bij de studenten is aan jou. Als het maar op schrift komt te staan en bij Iris/Ranya terechtkomt. Zo kunnen wij de nodige aanpassingen maken en jullie ook.
VragenPOD
"Wat belemmert jou bij het plannen en organiseren?"

Slide 10 - Diapositive

Cet élément n'a pas d'instructions