Inspirerend, verbindend en nieuwsgierig
Een leven lang leren

Stage-B groep A les 3

Stage- B les 3 groep B
1 / 15
volgende
Slide 1: Tekstslide
MWBMBOStudiejaar 2

In deze les zitten 15 slides, met interactieve quiz en tekstslides.

Onderdelen in deze les

Stage- B les 3 groep B

Slide 1 - Tekstslide

Lesdoelen vorige les
  • De student heeft de opdracht "instelling en ik" afgerond (feedback verwerkt)
  • De student heeft de kennismakingsgegevens met mij gedeeld
  • De student weet wat er in een weekverslag moet staan
  • De student kan een procesverslag schrijven
  • De student weet hoe je een beroepshoudingsformulier in moet vullen

Slide 2 - Tekstslide

Lesinhoud
  • Groep A: zelfstandig werken (Wat ga je doen? Planning oefenlijst! Kennismaken met instelling!)
  • Intervisie: procesverslag bespreken 
  • Telefoongesprek individueel nabespreken 
  • Denk aan: zelf inplannen tussenevaluatie in teams
  • Nieuwe oefenlijst
  • QRcode scannen als je examen gaat doen (steekproef op locatie)
  • Oefenen kennistoets (gehaald? af laten tekenen bij mij op de oefenlijst)
  • Onstage: kennismaking met de instelling inleveren/ nakijken/ feedback aanpassen
  • Vragen

Slide 3 - Tekstslide

Lesdoelen
  • De student heeft Onstage op orde
  • De student kan aan het werk met de kennistoets
  • De student kan een planning maken voor de oefenlijst
  • De student weet hoe de QRcode voor de steekproef werkt
  • De student heeft haar tussenevaluatie gepland
  • De student kan haar stageprobleem kenbaar maken aan de groep 

Slide 4 - Tekstslide

QR-code steekproef

Slide 5 - Tekstslide

 De Incidentmethode
Introductie:
De inbrenger beschrijft kort en feitelijk de situatie en zijn vraag. 
Probleemverkenning
De groepsleden nemen even – in stilte – tijd om hun vragen te noteren. 
Feiten verzamelen
 door open vragen te stellen (geen advies geven). 
Analyse
 Groepsleden analyseren met elkaar de kern van het probleem.
Adviesronde
 Ieder groepslid formuleert een advies voor de inbrenger
Afronding
De inbrenger geeft aan welke adviezen hem aanspreken en waarom.

 

Slide 6 - Tekstslide

Wie heeft een onderwerp (procesverslag)
(iedereen komt aan de beurt;))

Slide 7 - Woordweb

Introductie:

  • De inbrenger beschrijft kort en feitelijk de situatie en zijn vraag


timer
2:00

Slide 8 - Tekstslide

Probleemverkenning
De groepsleden nemen even
– in stilte –
tijd om hun vragen te noteren. 


timer
3:00

Slide 9 - Tekstslide

Feiten verzamelen
 Door open vragen te stellen
(geen advies geven). 
timer
10:00

Slide 10 - Tekstslide

Analyse
Groepsleden analyseren met elkaar de kern van het probleem.
(Inbrenger gaat uit de vergadering)

timer
5:00

Slide 11 - Tekstslide

Adviesronde
Ieder groepslid formuleert een advies voor de inbrenger


timer
5:00

Slide 12 - Tekstslide

Afronding
De inbrenger geeft aan welke adviezen hem aanspreken en waarom.

timer
5:00

Slide 13 - Tekstslide

Zelfstudie
  • Doorlezen BPVgids 
  • Kennismakingsgegevens digitaal invullen en sturen naar mij
  • Onstage bijwerken
  • Weekverslag maken
  • Procesverslag maken
  • Planning maken oefenlijst
  • Beroepshoudingsformulier invullen door jezelf en apart door stage
  • Wat zijn jouw doelen en actiepunten voor de komende tijd?


Slide 14 - Tekstslide

Volgende les
  • Groep A intervisie 
  • Groep B melden in de les en daarna in het OLC zelfstandig werken



Slide 15 - Tekstslide