Inspirerend, verbindend en nieuwsgierig
Een leven lang leren

Stage- B 3PW3B les 2 groep A

Stage- B les 2 groep B
1 / 16
volgende
Slide 1: Tekstslide
MWBMBOStudiejaar 2

In deze les zitten 16 slides, met interactieve quiz en tekstslides.

Onderdelen in deze les

Stage- B les 2 groep B

Slide 1 - Tekstslide

Lesinhoud
  • Allen: telefoongesprek/ inplannen tussenevaluatie/ Onstage/ nieuwe oefenlijst
  • Onstage: kennismaking met de instelling inleveren/ nakijken
  • BPVgids uitleg weekverslagen/ procesverslag/ beroepshoudingsformulier
  • Kennismakingsgegevens inleveren
  • Bellen met stage: Wat gaat stage zeggen?
  • Intervisie

Slide 2 - Tekstslide

Lesdoelen
  • De student weet waar de BPVgids te vinden is op Onstage en kan dit vertellen op stage
  • De student heeft de opdracht "instelling en ik" afgerond
  • De student heeft de kennismakingsgegevens met mij gedeeld
  • De student weet wat er in een weekverslag moet staan
  • De student kan een procesverslag schrijven
  • De student weet hoe je een beroepshoudingsformulier in moet vullen
  • De student kan haar stageprobleem kenbaar maken aan de groep 

Slide 3 - Tekstslide

Onstage
BPVgids opzoeken
Instelling en ik

Slide 4 - Tekstslide

BPV gids
  • weekverslagen
  • procesverslag
  • beroepshoudingsformulier

Slide 5 - Tekstslide

Kennismakingsgegevens

Slide 6 - Tekstslide

 De Incidentmethode
Introductie:
De inbrenger beschrijft kort en feitelijk de situatie en zijn vraag. 
Probleemverkenning
De groepsleden nemen even – in stilte – tijd om hun vragen te noteren. 
Feiten verzamelen
 door open vragen te stellen (geen advies geven). 
Analyse
 Groepsleden analyseren met elkaar de kern van het probleem.
Adviesronde
 Ieder groepslid formuleert een advies voor de inbrenger
Afronding
De inbrenger geeft aan welke adviezen hem aanspreken en waarom.

 

Slide 7 - Tekstslide

Wie heeft een onderwerp
(iedereen komt aan de beurt;))

Slide 8 - Woordweb

Introductie:

  • De inbrenger beschrijft kort en feitelijk de situatie en zijn vraag


timer
2:00

Slide 9 - Tekstslide

Probleemverkenning
De groepsleden nemen even
– in stilte –
tijd om hun vragen te noteren. 


timer
3:00

Slide 10 - Tekstslide

Feiten verzamelen
 Door open vragen te stellen
(geen advies geven). 
timer
10:00

Slide 11 - Tekstslide

Analyse
Groepsleden analyseren met elkaar de kern van het probleem.
(Inbrenger gaat uit de vergadering)

timer
5:00

Slide 12 - Tekstslide

Adviesronde
Ieder groepslid formuleert een advies voor de inbrenger


timer
5:00

Slide 13 - Tekstslide

Afronding
De inbrenger geeft aan welke adviezen hem aanspreken en waarom.

timer
5:00

Slide 14 - Tekstslide

Zelfstudie
  • Doorlezen BPVgids 
  • Kennismakingsgegevens digitaal invullen en sturen naar mij
  • Onstage bijwerken
  • Weekverslag maken
  • Procesverslag maken
  • Beroepshoudingsformulier invullen door jezelf en apart door stage
  • Wat zijn jouw doelen en actiepunten voor de komende tijd?


Slide 15 - Tekstslide

Volgende les
  • Groep B intervisie en uitleg procesverslag en beroepshoudingsformulier
  • Groep A melden in de les en daarna in het OLC zelfstandig werken



Slide 16 - Tekstslide