Inspirerend, verbindend en nieuwsgierig
Een leven lang leren

MWB les 24

MWB les 24 groep 1 en 2
1 / 22
volgende
Slide 1: Tekstslide
MWBMBOStudiejaar 3

In deze les zitten 22 slides, met interactieve quizzen en tekstslides.

Onderdelen in deze les

MWB les 24 groep 1 en 2

Slide 1 - Tekstslide

Inhoud les 24: 6-4
1. Presentatie bewijsstuk 
Groep 1: Chanel: vergadering meldcode
Groep 2:  Janice

2. Vragen van studenten over de oefenopdrachten/ examens/ tussenevaluatie/ CGI
3. Uitleg examen: ontwikkelingsgericht werken (Daniëlla, Lina, Lauren, Janice? en Luciel)
3. Zelfstandig werken
4. Individueel contact: groep 1 en groep 2: Sifra, Jorieke
5. Definitieve data/ beoordelend docent CGI na meivakantie delen met studenten



Slide 2 - Tekstslide

lesdoelen
  • De student kan een onderwerp van het CGI presenteren/ delen aan de klas, de andere studenten geven feedback

  • De student kan gekregen feedback op waarde schatten en verwerken in het verslag

  • De student kan individueel werken aan: planning, weekverslagen, Onstage bijwerken, voorbereiding tussen/ eindevaluatie, CGI: bewijsstukken

  • De student kan zelfstandig een afspraak maken om CGI bewijsstukken te laten tekenen op school/ examens af te laten tekenen

Slide 3 - Tekstslide

Aan welk leerdoel heb je gewerkt en hoe heb je dat gedaan?

Slide 4 - Open vraag

Waar loop je tegenaan op stage en kan je advies/ hulp voor gebruiken?

Slide 5 - Open vraag

Presentatie bewijsstuk Janice

Slide 6 - Tekstslide

Positieve en opbouwende feedback voor Janice

Slide 7 - Open vraag

Presentatie bewijsstuk Chanel

Slide 8 - Tekstslide

Positieve en opbouwende feedback voor Chanel

Slide 9 - Open vraag

Vragen?

Slide 10 - Open vraag

Wie wil persoonlijk telefonisch contact zo meteen?

Slide 11 - Open vraag

Huiswerk
  • Werken aan je bewijsstukken voor het CGI: overige bewijsstukken inleveren moest voor 30 maart (zelf afspraken maken om de papieren uit de prove to move map door mij te laten tekenen) Als je het later inlevert is de kans groot dat ik minder tijd heb om feedback te geven.
  • Verwerken van de tussenevaluatie/ voorbereiden van de eindevaluatie
  • Onstage op orde maken
  • Weekverslagen maken
  • Doorgeven of je een vervangend examen moet hebben
  • Doorgeven als je weer stage mag lopen/ hoeveel Corona uren je mist tot nu toe
  • Zelf een afspraak maken om door mij examens af te laten tekenen

Slide 12 - Tekstslide

Vooruitblik
  • Verder met individueel contact opnemen
  • Casussen / vragen bespreken
  • Zelfstandig werken in de les
  • Plannen van eindgesprekken na 25 mei!!!

Slide 13 - Tekstslide

Examen bespreken
Powerpoint 

Slide 14 - Tekstslide

 De Incidentmethode
Introductie:
De inbrenger beschrijft kort en feitelijk de situatie en zijn vraag. 
Probleemverkenning
De groepsleden nemen even – in stilte – tijd om hun vragen te noteren. 
Feiten verzamelen
 door open vragen te stellen (geen advies geven). 
Analyse
 Groepsleden analyseren met elkaar de kern van het probleem.
Adviesronde
 Ieder groepslid formuleert een advies voor de inbrenger
Afronding
De inbrenger geeft aan welke adviezen hem aanspreken en waarom.

 

Slide 15 - Tekstslide

Wie heeft een onderwerp
(iedereen komt aan de beurt;))

Slide 16 - Woordweb

Introductie:

  • De inbrenger beschrijft kort en feitelijk de situatie en zijn vraag


timer
2:00

Slide 17 - Tekstslide

Probleemverkenning
De groepsleden nemen even
– in stilte –
tijd om hun vragen te noteren. 


timer
3:00

Slide 18 - Tekstslide

Feiten verzamelen
 Door open vragen te stellen
(geen advies geven). 
timer
10:00

Slide 19 - Tekstslide

Analyse
Groepsleden analyseren met elkaar de kern van het probleem.
(Inbrenger gaat uit de vergadering)

timer
5:00

Slide 20 - Tekstslide

Adviesronde
Ieder groepslid formuleert een advies voor de inbrenger


timer
5:00

Slide 21 - Tekstslide

Afronding
De inbrenger geeft aan welke adviezen hem aanspreken en waarom.

timer
5:00

Slide 22 - Tekstslide