Inspirerend, verbindend en nieuwsgierig
Een leven lang leren

MWB les 16

MWB les 16 groep 1 en 2
1 / 36
volgende
Slide 1: Tekstslide
MWBMBOStudiejaar 3

In deze les zitten 36 slides, met interactieve quizzen en tekstslides.

Onderdelen in deze les

MWB les 16 groep 1 en 2

Slide 1 - Tekstslide

Inhoud les 16
1. Presentatie bewijsstuk 
Groep 1:  Nur: brein van het kind, Emma:? Sifra:?, Younes:?, Chanel:?
Groep 2: Samantha: Filmbespreking, Lina: hygiëne protocol, Luciel: boek
2. Vragen van studenten over de oefenopdrachten/ examens/ tussenevaluatie/ CGI
3. Zelfstandig werken
4. individueel contact: groep 1 en groep 2 




Slide 2 - Tekstslide

Lesdoelen
Lesdoelen:
  • De student kan een onderwerp van het CGI presenteren/ delen aan de klas, de andere studenten geven feedback
  • De student kan gekregen feedback op waarde schatten en verwerken in het verslag
  • De student kan individueel werken aan: weekverslagen, Onstage bijwerken, voorbereiding tussenevaluatie, CGI: bewijsstukken

Slide 3 - Tekstslide

keuzedeel: Werken met baby's
  • aantekening op diploma
  • Certificaat van deelname? Nagevraagd, hoor ik nog.

Slide 4 - Tekstslide

Bewijsstukken volledig maken
  • een student levert de tussenevaluatie in als bewijsstuk om aan te tonen dat feedback heeft bijgedragen aan zijn/haar ontwikkeling. De tussenevaluatie is dan de gekregen feedback, maar er moet ook een bewijs worden aangeleverd dat dit heeft bijgedragen aan de ontwikkeling (dus een 2e meetmoment of ondertekend feedbackverslag van de collega)

  • een student heeft een verbetervoorstel besproken met een collega. Het verbetervoorstel en een verslag van dit gesprek is toegevoegd als bewijsstuk. Echter is een verslagje van het gesprek onvoldoende bewijs dat er ook echt een gesprek heeft plaatsgevonden. Wanneer de desbetreffende collega een korte reactie hierop schrijft met handtekening is het bewijsstuk pas volledig. 
(bron: Lotte)

Slide 5 - Tekstslide

Presentatie bewijsstuk Nur
                                                        Brein van het kind

Slide 6 - Tekstslide

Positieve en opbouwende feedback voor Nur

Slide 7 - Open vraag

Presentatie bewijsstuk Emma

Slide 8 - Tekstslide

Positieve en opbouwende feedback voor Emma

Slide 9 - Open vraag

Presentatie bewijsstuk Sifra

Slide 10 - Tekstslide

Positieve en opbouwende feedback voor Sifra

Slide 11 - Open vraag

Presentatie bewijsstuk Younes

Slide 12 - Tekstslide

Positieve en opbouwende feedback voor Younes

Slide 13 - Open vraag

Presentatie bewijsstuk Chanel

Slide 14 - Tekstslide

Positieve en opbouwende feedback voor Chanel

Slide 15 - Open vraag

Presentatie bewijsstuk Samantha

Slide 16 - Tekstslide

Positieve en opbouwende feedback voor Samantha

Slide 17 - Open vraag

Presentatie bewijsstuk Chanel

Slide 18 - Tekstslide

Positieve en opbouwende feedback voor Chanel

Slide 19 - Open vraag

Presentatie bewijsstuk Lina
                                                hygiëne protocol

Slide 20 - Tekstslide

Positieve en opbouwende feedback voor Lina

Slide 21 - Open vraag

Presentatie bewijsstuk Luciel
                                                           boekbespreking

Slide 22 - Tekstslide

Positieve en opbouwende feedback voor Luciel

Slide 23 - Open vraag

 De Incidentmethode
Introductie:
De inbrenger beschrijft kort en feitelijk de situatie en zijn vraag. 
Probleemverkenning
De groepsleden nemen even – in stilte – tijd om hun vragen te noteren. 
Feiten verzamelen
 door open vragen te stellen (geen advies geven). 
Analyse
 Groepsleden analyseren met elkaar de kern van het probleem.
Adviesronde
 Ieder groepslid formuleert een advies voor de inbrenger
Afronding
De inbrenger geeft aan welke adviezen hem aanspreken en waarom.

 

Slide 24 - Tekstslide

Wie heeft een onderwerp
(iedereen komt aan de beurt;))

Slide 25 - Woordweb

Introductie:

  • De inbrenger beschrijft kort en feitelijk de situatie en zijn vraag


timer
2:00

Slide 26 - Tekstslide

Probleemverkenning
De groepsleden nemen even
– in stilte –
tijd om hun vragen te noteren. 


timer
3:00

Slide 27 - Tekstslide

Feiten verzamelen
 Door open vragen te stellen
(geen advies geven). 
timer
10:00

Slide 28 - Tekstslide

Analyse
Groepsleden analyseren met elkaar de kern van het probleem.
(Inbrenger gaat uit de vergadering)

timer
5:00

Slide 29 - Tekstslide

Adviesronde
Ieder groepslid formuleert een advies voor de inbrenger


timer
5:00

Slide 30 - Tekstslide

Afronding
De inbrenger geeft aan welke adviezen hem aanspreken en waarom.

timer
5:00

Slide 31 - Tekstslide

Vragen?

Slide 32 - Open vraag

Opgave presentatie bewijsstukken

Slide 33 - Open vraag

Wie wil persoonlijk telefonisch contact zo meteen?

Slide 34 - Open vraag

Huiswerk
  • Werken aan je bewijsstukken voor het CGI
  • Opsturen eerste 4 bewijsstukken via teams aan mij
  • Voorbereiden of verwerken van de tussenevaluatie
  • Onstage op orde maken
  • Weekverslagen maken
  • Doorgeven of je een vervangend examen moet hebben
  • Doorgeven als je weer stage mag lopen/ hoeveel Corona uren je mist tot nu toe

Slide 35 - Tekstslide

Vooruitblik
  • Verder met individueel contact opnemen
  • Casussen bespreken
  • Presentaties CGI bewijsstukken: 
Groep 1:  26-1 groep 1: 
Groep 2:  26-1 groep 2: Antoinet, Roxy, Lauren (brandprotocol) en Janice
  • Zelfstandig werken in de les

Slide 36 - Tekstslide