Inspirerend, verbindend en nieuwsgierig
Een leven lang leren

MWB- les 14

MWB les 14 groep 1 en 2
1 / 20
volgende
Slide 1: Tekstslide
MWBMBOStudiejaar 3

In deze les zitten 20 slides, met interactieve quizzen en tekstslides.

Onderdelen in deze les

MWB les 14 groep 1 en 2

Slide 1 - Tekstslide

Mag je stage lopen?

Slide 2 - Open vraag

Inhoud les 14
1. Presentatie bewijsstuk Iris: Peuterpuberteit
2. casus inbrengen
3. Vragen van studenten over de oefenopdrachten/ examens/ tussenevaluatie/ CGI
4. Zelfstandig werken
5. individueel contact:
groep 1: 
groep 2: 

Lesdoelen:
  • De student kan een onderwerp presenteren aan de klas, de andere studenten geven feedback
  • De student kan aan het eind van de les een medestudent feedback/ tips te geven op een casus
  • De student kan gekregen feedback op waarde schatten
  • De student kan individueel werken aan: weekverslagen, Onstage bijwerken, voorbereiding tussenevaluatie, CGI: bewijsstukken


Slide 3 - Tekstslide

Presentatie bewijsstuk Iris



Peuterpuberteit

Slide 4 - Tekstslide

Positieve en opbouwende feedback voor Iris

Slide 5 - Open vraag

 De Incidentmethode
Introductie:
De inbrenger beschrijft kort en feitelijk de situatie en zijn vraag. 
Probleemverkenning
De groepsleden nemen even – in stilte – tijd om hun vragen te noteren. 
Feiten verzamelen
 door open vragen te stellen (geen advies geven). 
Analyse
 Groepsleden analyseren met elkaar de kern van het probleem.
Adviesronde
 Ieder groepslid formuleert een advies voor de inbrenger
Afronding
De inbrenger geeft aan welke adviezen hem aanspreken en waarom.

 

Slide 6 - Tekstslide

Wie heeft een onderwerp
(iedereen komt aan de beurt;))

Slide 7 - Woordweb

Introductie:

  • De inbrenger beschrijft kort en feitelijk de situatie en zijn vraag


timer
2:00

Slide 8 - Tekstslide

Probleemverkenning
De groepsleden nemen even
– in stilte –
tijd om hun vragen te noteren. 


timer
3:00

Slide 9 - Tekstslide

Feiten verzamelen
 Door open vragen te stellen
(geen advies geven). 
timer
10:00

Slide 10 - Tekstslide

Analyse
Groepsleden analyseren met elkaar de kern van het probleem.
(Inbrenger gaat uit de vergadering)

timer
5:00

Slide 11 - Tekstslide

Adviesronde
Ieder groepslid formuleert een advies voor de inbrenger


timer
5:00

Slide 12 - Tekstslide

Afronding
De inbrenger geeft aan welke adviezen hem aanspreken en waarom.

timer
5:00

Slide 13 - Tekstslide

Vragen?

Slide 14 - Open vraag

Aan welk onderdeel heb je het meest gehad in deze les? Waarom?

Slide 15 - Open vraag

Aan welk onderdeel het minst? Waarom?

Slide 16 - Open vraag

Wie wil persoonlijk telefonisch contact zo meteen?

Slide 17 - Open vraag

Huiswerk
  • Werken aan je bewijsstukken voor het CGI
  • Voorbereiden of verwerken van de tussenevaluatie
  • Onstage op orde maken
  • Weekverslagen maken
  • Doorgeven of je een vervangend examen moet hebben

Slide 18 - Tekstslide

Vooruitblik
  • Verder met individueel contact opnemen
  • Casussen bespreken
  • Presentaties CGI bewijsstukken: 
12-1 
Groep 1: Antoinet: ?, Chantal:?, Nur: brein van het kind, Emma:?
Groep 2: Roxy: hygiëne protocol, Janice: filmbespreking, 
19-1 
Groep 1: Sifra:?, Younes:?, Chanel:?
Groep 2: Samantha: Filmbespreking, Lina: hygiëne protocol, Luciel: boek, Lauren: ontruimingsprotocol
  • Zelfstandig werken in de les

Slide 19 - Tekstslide

Slide 20 - Tekstslide