Inspirerend, verbindend en nieuwsgierig
Een leven lang leren

MWB les 15

MWB les 15 groep 1 en 2
1 / 29
volgende
Slide 1: Tekstslide
MWBMBOStudiejaar 3

In deze les zitten 29 slides, met interactieve quizzen en tekstslides.

Onderdelen in deze les

MWB les 15 groep 1 en 2

Slide 1 - Tekstslide

Inhoud les 15
1.  Scriptie als bewijsstuk
2. Presentatie bewijsstuk 
Groep 1:  Nur: brein van het kind, Emma:? 
Groep 2: Antoinet: ?, Chantal: Jonge kinderen begrijpen, Roxy: hygiëne protocol, Janice: filmbespreking,
2. Vragen van studenten over de oefenopdrachten/ examens/ tussenevaluatie/ CGI
3. Zelfstandig werken
4. individueel contact: groep 1 en groep 2 




Slide 2 - Tekstslide

vragen vorige les
Roxy: gesp. opv.: wel schrijven en presenteren, uitvoeren is geen onderdeel van het examen wel netjes naar ouders om er iets mee te doen

Iris: ik heb nog geen antwoord op de vraag over werken met baby's/ certificaat

Slide 3 - Tekstslide

Lesdoelen
Lesdoelen:
  • De student kan een onderwerp van het CGI presenteren/ delen aan de klas, de andere studenten geven feedback
  • De student kan gekregen feedback op waarde schatten en verwerken in het verslag
  • De student kan individueel werken aan: weekverslagen, Onstage bijwerken, voorbereiding tussenevaluatie, CGI: bewijsstukken

Slide 4 - Tekstslide

Scriptie als bewijsstuk voor CGI
  • Alleen bij een voldoende mag je de scriptie als bewijsstuk gebruiken
  • Alleen geldig als je het beoordelingsformulier als bewijsstuk er bij toevoegt

Slide 5 - Tekstslide

Presentatie bewijsstuk Nur
                                                        Brein van het kind

Slide 6 - Tekstslide

Positieve en opbouwende feedback voor Nur

Slide 7 - Open vraag

Presentatie bewijsstuk Emma

Slide 8 - Tekstslide

Positieve en opbouwende feedback voor Emma

Slide 9 - Open vraag

Presentatie bewijsstuk Antoinette

Slide 10 - Tekstslide

Positieve en opbouwende feedback voor Antoinette

Slide 11 - Open vraag

Presentatie bewijsstuk Chantal
                                                     jonge kinderen begrijpen

Slide 12 - Tekstslide

Positieve en opbouwende feedback voor Chantal

Slide 13 - Open vraag

Presentatie bewijsstuk Roxy
                                                  Hygiëne protocol


Slide 14 - Tekstslide

Positieve en opbouwende feedback voor Roxy

Slide 15 - Open vraag

Presentatie bewijsstuk Janice
                                                                Filmbespreking

Slide 16 - Tekstslide

Positieve en opbouwende feedback voor Janice

Slide 17 - Open vraag

 De Incidentmethode
Introductie:
De inbrenger beschrijft kort en feitelijk de situatie en zijn vraag. 
Probleemverkenning
De groepsleden nemen even – in stilte – tijd om hun vragen te noteren. 
Feiten verzamelen
 door open vragen te stellen (geen advies geven). 
Analyse
 Groepsleden analyseren met elkaar de kern van het probleem.
Adviesronde
 Ieder groepslid formuleert een advies voor de inbrenger
Afronding
De inbrenger geeft aan welke adviezen hem aanspreken en waarom.

 

Slide 18 - Tekstslide

Wie heeft een onderwerp
(iedereen komt aan de beurt;))

Slide 19 - Woordweb

Introductie:

  • De inbrenger beschrijft kort en feitelijk de situatie en zijn vraag


timer
2:00

Slide 20 - Tekstslide

Probleemverkenning
De groepsleden nemen even
– in stilte –
tijd om hun vragen te noteren. 


timer
3:00

Slide 21 - Tekstslide

Feiten verzamelen
 Door open vragen te stellen
(geen advies geven). 
timer
10:00

Slide 22 - Tekstslide

Analyse
Groepsleden analyseren met elkaar de kern van het probleem.
(Inbrenger gaat uit de vergadering)

timer
5:00

Slide 23 - Tekstslide

Adviesronde
Ieder groepslid formuleert een advies voor de inbrenger


timer
5:00

Slide 24 - Tekstslide

Afronding
De inbrenger geeft aan welke adviezen hem aanspreken en waarom.

timer
5:00

Slide 25 - Tekstslide

Vragen?

Slide 26 - Open vraag

Wie wil persoonlijk telefonisch contact zo meteen?

Slide 27 - Open vraag

Huiswerk
  • Werken aan je bewijsstukken voor het CGI
  • Opsturen  eerste 4 bewijsstukken via teams aan mij
  • Voorbereiden of verwerken van de tussenevaluatie
  • Onstage op orde maken
  • Weekverslagen maken
  • Doorgeven of je een vervangend examen moet hebben
  • Doorgeven als je weer stage mag lopen/ hoeveel Corona uren je mist tot nu toe

Slide 28 - Tekstslide

Vooruitblik
  • Verder met individueel contact opnemen
  • Casussen bespreken
  • Presentaties CGI bewijsstukken: 

Groep 2:  
19-1 
Groep 1: Sifra:?, Younes:?, Chanel:?, Emma:?
Groep 2: Samantha: Filmbespreking, Lina: hygiëne protocol, Luciel: boek, Lauren: ontruimingsprotocol
26-1 groep 2: Antoinet en Roxy
  • Zelfstandig werken in de les

Slide 29 - Tekstslide