Wat is LessonUp
Zoeken
Kanalen
Inloggen
Registreren
‹
Terug naar zoeken
Rekenen les 16
Rekenen les 16
1 / 11
volgende
Slide 1:
Tekstslide
Rekenen
Praktijkonderwijs
Leerjaar 4
In deze les zitten
11 slides
, met
tekstslides
.
Lesduur is:
15 min
Start les
Bewaar
Deel
Printen
Onderdelen in deze les
Rekenen les 16
Slide 1 - Tekstslide
Slide 2 - Tekstslide
Slide 3 - Tekstslide
1F
De boer voert elke dag zijn geiten. Hij voert 165 kg aan vijf geiten. Hoeveel kg eten de geiten per dag?
Slide 4 - Tekstslide
Rond 245242 af op duizendtallen
Slide 5 - Tekstslide
Wat is 4/6 van 36?
Slide 6 - Tekstslide
Werken met verhoudingstabellen
Slide 7 - Tekstslide
Voor 10 oliebollen heb je 200 gram bloem nodig. Hoeveel gram heb je nodig voor 15 oliebollen?
Slide 8 - Tekstslide
2 liter frisdrank kost €2,30
Hoeveel kost 6 liter frisdrank?
Slide 9 - Tekstslide
1 zak van 5 kilo aardappels kost €2,75
Hoeveel kost 20 kilo aardappels?
Slide 10 - Tekstslide
1 zak sinaasappels = 9 sinaasappels
1 zak kost €2,80
Je hebt 45 sinaasappels nodig.
Hoeveel zakken moet je kopen en hoeveel kost dit?
Slide 11 - Tekstslide
Meer lessen zoals deze
Thema wonen taak 2: les 1 Koken met een recept - rekenen met verhoudingen
Februari 2025
- Les met
14 slides
Rekenen
MBO
Studiejaar 1
Thema wonen taak 2: les 1 Koken met een recept - rekenen met verhoudingen
Januari 2024
- Les met
17 slides
Rekenen
MBO
Studiejaar 1
Wiskunde H4.6 Prijzen vergelijken deel B
Maart 2024
- Les met
23 slides
Wiskunde
Middelbare school
vmbo lwoo, k
Leerjaar 1
4.6 prijs berekenen
Januari 2024
- Les met
18 slides
Wiskunde
Middelbare school
vmbo b, k
Leerjaar 1
H4.6 | Prijs berekenen
Januari 2025
- Les met
34 slides
Wiskunde
Middelbare school
vmbo b, k
Leerjaar 1
H4.6 | Prijs berekenen
December 2024
- Les met
34 slides
Wiskunde
Middelbare school
vmbo b, k
Leerjaar 1
H4.6 | Prijs berekenen
Januari 2025
- Les met
34 slides
Wiskunde
Middelbare school
vmbo b, k
Leerjaar 1
4.6 prijs berekenen
Februari 2024
- Les met
23 slides
Wiskunde
Middelbare school
vmbo b, k
Leerjaar 1