4h kua P2 les 1: reflectie p1 + toetsvragen maken

4h kua P2 les 1: reflectie p1 + toetsvragen maken
1 / 16
volgende
Slide 1: Tekstslide
KunstMiddelbare schoolhavoLeerjaar 4

In deze les zitten 16 slides, met interactieve quiz, tekstslides en 2 videos.

time-iconLesduur is: 70 min

Onderdelen in deze les

4h kua P2 les 1: reflectie p1 + toetsvragen maken

Slide 1 - Tekstslide

Deze slide heeft geen instructies

Welkom bij KUA! 
  • Jas uit & tas op de grond 
  • Laptop dicht op tafel
  • KUA mapje, schrift en pen op tafel 
timer
1:00

Slide 2 - Tekstslide

leerlingen kunnen gelijk iets doen: antwoord geven op deze vraag.
Vandaag


1. Toets + examencommissie
2. Reflecteren op periode 1
3. Deel toetsvragen maken en nakijken
 




Slide 3 - Tekstslide

Checklist:
Het leerdoel is in leerlingentaal geformuleerd.
Het leerdoel is volgens de RTTI-methodiek geformuleerd.
Het leerdoel geeft een omschrijving van de context (inhoud).
Er wordt een werkwoord gebruikt in het leerdoel (gedrag).

3. Leerdoelgericht werken
De docent geeft het onderwerp, RTTI geformuleerde leerdoelen en de lesopbouw aan. De docent weet de leerdoelen goed te laten aansluiten bij de voorkennis en het (taal)niveau van de leerlingen. Gedurende de les wordt continu een terugkoppeling naar de leerdoelen gemaakt om de mate van beheersing te controleren.   
De condities worden weergeven in het leerdoel (voorwaarden).
Er zijn succescriteria gekoppeld aan het leerdoel (norm
Leerdoelen
-ik heb inzicht in het niveau van de KUA-toets

-ik kan tips en tops benoemen van de leercultuur in P1 bij KUA, over mijzelf, de klas en de docent.

-Ik kan mijn eigen antwoorden nakijken met een kritische houding.




Slide 4 - Tekstslide

Deze slide heeft geen instructies

Toets maandag...
Schoollaptop
Link naar RTTI -> Testfox

Examencommissie: maandag 20 januari 12:00-14.30 uur  

Slide 5 - Tekstslide

Deze slide heeft geen instructies

Wat neem je mee naar de toets?
Schoollaptop!!! 





Begrippenboekje krijg je van ons 

Slide 6 - Tekstslide

opgeladen allemaal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hoe heb je geleerd voor de toets?

Slide 7 - Open vraag

Deze slide heeft geen instructies

Reflecteren op Periode 1 - de lessen
Top:
Wat ging goed?
Tip:
Wat kan beter?
*Ik:

*De klas:

*De les:
*Ik:

*De klas:

*De les:

Slide 8 - Tekstslide

Met post-its. anoniem.

kua was een nieuw vak voor jullie, even terugblikken.

Slide 9 - Tekstslide

Uitleggen kort in jouw woorden, hoe de les bijna altijd voldoet aan deze stappen. 
We hebben onze spullen, we halen kennis van vorige week op, overzicht wat we gaan leren, kennis wordt getest, er wordt naar elkaars antwoorde ngeluisterd, samenwerkingsopdrachten,
helpen met aantekeningen of dingen onthouden, etc.

Maar ook even kritisch: als je dus niet je spullen bij je hebt, als je niet meedoet met een opdracht, niks opschrijft, niet oefent, kun je ook niet goed meedoen met de vervolgstap waardoor het moeilijker wordt om te leren. 
Toetsvragen oefenen
12 vragen
zelfstandig maken
antwoorden opschrijven op papier

straks nakijken
timer
20:00

Slide 10 - Tekstslide

Deze slide heeft geen instructies

P2: Massacultuur
+ postmodernisme

Slide 11 - Tekstslide

Deze slide heeft geen instructies

Slide 12 - Video

als teaser eigenlijk en als check: wie herken je?

Massacultuur gaat ook over sterrendom en idolen en dat zij hun status inzetten voor goede doelen. Dit is een beroemd voorbeeld hiervan.
Typisch massacultuur. Kunst voor iedereen, kunst en commercie

Slide 13 - Video

Deze slide heeft geen instructies

Vandaag
  1. Toets + examencommissie
  2. Reflecteren op periode 1
  3. Deel toetsvragen maken en nakijken
  4. Introductie op P2: Massacultuur
Lesdoelen: 
-ik heb inzicht in het niveau van de KUA-toets
-ik kan tips en tops benoemen van de leercultuur in P1 bij KUA, over mijzelf, de klas en de docent.
-Ik kan mijn eigen antwoorden nakijken met een kritische houding.

Slide 14 - Tekstslide

Deze slide heeft geen instructies

Leerdoelen
-ik heb inzicht in het niveau van de KUA-toets

-ik kan tips en tops benoemen van de leercultuur in P1 bij KUA, over mijzelf, de klas en de docent.

-Ik kan mijn eigen antwoorden nakijken met een kritische houding.




Slide 15 - Tekstslide

Deze slide heeft geen instructies

Volgende les:
Start massacultuur

Slide 16 - Tekstslide

Deze slide heeft geen instructies