CKV Periode 2 Les 5: start opdr 2. storytelling, conceptontwikkeling, reclames analyseren

1 / 52
volgende
Slide 1: Tekstslide
KunstMiddelbare schoolhavoLeerjaar 4

In deze les zitten 52 slides, met tekstslides en 7 videos.

time-iconLesduur is: 70 min

Onderdelen in deze les

Slide 1 - Tekstslide

STARTKLAAR
  • Telefoon is weg voordat je het lokaal binnenkomt 
  • Jas uit, tas op de grond 
  • Laptop dicht op tafel 
  • Schrift en pen op tafel
timer
1:00

Slide 2 - Tekstslide

STARTER
Lees de rubric op Teams door 
ONDERDELEN EN MAXIMAAL AANTAL PUNTEN

Noteer in je logboek 3 dingen die volgens jou het meest belangrijk zijn in P2 
timer
5:00

Slide 3 - Tekstslide

Planning 
Wat gaan we deze les doen? 
1. Introductie opdracht 2
2. Reclames analyseren
3. Opdracht

Slide 4 - Tekstslide

Leerdoelen
Aan het einde van de les:

- kan je reclames analyseren op de volgende onderdelen: CTA, doelgroep en USP 

- heb je samen met je team een storyboard voor je reclamevideo gemaakt 


Slide 5 - Tekstslide

In werkteams gaan jullie beginnen met het maken van een fantastische reclamefilm voor jullie product!


1.  Periodeoverzicht
2. Teamwork
3. Storytelling
4. Conceptontwikkeling
5. Cameratechnieken
6. Creatief denken in beeld en verhaal




Slide 6 - Tekstslide

Periode 2: Het overzicht!
Opdracht 1: Designathon
Je ontwerpt een functioneel product dat nog niet bestaat en maakt het in TinkerCad.
Opdracht 2: Reclamevideo
Je maakt een reclamevideo voor je product
Logboek
Opdracht toetsweek: Pitch product én vertoning reclamefilmpje voor een jury





Slide 7 - Tekstslide

1. Introductie opdracht 2

Slide 8 - Tekstslide

Slide 9 - Tekstslide

Welke elementen / dingen zijn belangrijk om in jouw reclamefilm op te nemen, zodat het product opvalt en aantrekkelijk wordt voor de doelgroep?

Beschrijf minstens drie elementen en leg uit waarom je deze kiest.
timer
5:00

Slide 10 - Tekstslide

Team up!
Ga bij je werkteam zitten

Slide 11 - Tekstslide

Minute to Win it!
Let the games begin!

Slide 12 - Tekstslide

Wat zijn slogans of jingles!?

Slide 13 - Tekstslide

Slide 14 - Tekstslide

timer
2:00

Slide 15 - Tekstslide

Slide 16 - Tekstslide

Slide 17 - Tekstslide

Slide 18 - Video

Slide 19 - Tekstslide

2. Reclames analyseren 

Slide 20 - Tekstslide

Over deze reclame.. 

Slide 21 - Tekstslide

Slide 22 - Video

Over deze reclame.. 
timer
2:00

Slide 23 - Tekstslide

Slide 24 - Video

Over deze reclame.. 
timer
2:00

Slide 25 - Tekstslide

Slide 26 - Video

Over deze reclame.. 
timer
2:00

Slide 27 - Tekstslide

timer
3:00

Slide 28 - Tekstslide

Hey! 
Die hebben we eerder gehoord..

Slide 29 - Tekstslide

Over deze reclame.. 
- Welke cameratechnieken vielen jou op?

Slide 30 - Tekstslide

Slide 31 - Video

Over deze reclame.. 
- Welke cameratechnieken vielen jou op?
timer
2:00

Slide 32 - Tekstslide

Slide 33 - Video

Over deze reclame.. 
- Welke cameratechnieken vielen jou op?- 
timer
2:00

Slide 34 - Tekstslide

Slide 35 - Video

Over deze reclame.. 
- Welke cameratechnieken vielen jou op?
timer
2:00

Slide 36 - Tekstslide

Leerdoelen
Aan het einde van de les:

- kan je reclames analyseren op de volgende onderdelen: CTA, doelgroep en USP 

- heb je samen met je team een storyboard voor je reclamevideo gemaakt 


Slide 37 - Tekstslide

timer
1:00

Slide 38 - Tekstslide

Slide 39 - Tekstslide

timer
1:00

Slide 40 - Tekstslide

Slide 41 - Tekstslide

Storytelling | Conceptontwikkeling

Slide 42 - Tekstslide

Slide 43 - Tekstslide

Slide 44 - Tekstslide

Slide 45 - Tekstslide

Slide 46 - Tekstslide

Slide 47 - Tekstslide

timer
15:00

Slide 48 - Tekstslide

Leerdoelen
Aan het einde van de les:

- kan je reclames analyseren op de volgende onderdelen: CTA, doelgroep en USP 

- heb je samen met je team een storyboard voor je reclamevideo gemaakt 


Slide 49 - Tekstslide



Storytelling | Conceptontwikkeling | Cameratechnieken
Creatief denken in beeld en verhaal

Slide 50 - Tekstslide

Logboek

• Het logboek is volledig en bevat gedetailleerde informatie over elke fase van het
proces.
• Reflecties zijn eerlijk, kritisch en laten zien wat je hebt geleerd.
• Het logboek is overzichtelijk en goed geschreven.
timer
5:00

Slide 51 - Tekstslide

    Take - Away!

  • ... Wat was verrassend?
  •  ... Wat blijft het allermeest bij?

Slide 52 - Tekstslide