MWB les 22

MWB les 22 groep 1 en 2
1 / 30
volgende
Slide 1: Tekstslide
MWBMBOStudiejaar 3

In deze les zitten 30 slides, met interactieve quizzen en tekstslides.

Onderdelen in deze les

MWB les 22 groep 1 en 2

Slide 1 - Tekstslide

Inhoud les 22
1. Presentatie bewijsstuk 
Groep 1: Chanel: vergadering meldcode, Joanie: scriptie autisme
Groep 2:  Daniëlla: ?, Iris: protocol, Janice??

2. Vragen van studenten over de oefenopdrachten/ examens/ tussenevaluatie/ CGI
3. Uitleg examen: Gespecialiseerde opvang in de dagelijkse praktijk (Daniëlla, Lina, Lauren en Luciel)
3. Zelfstandig werken
4. individueel contact: groep 1 en groep 2: Sifra, Janice
5. Definitieve data/ beoordelend docent CGI na meivakantie delen met studenten



Slide 2 - Tekstslide

lesdoelen
  • De student kan een onderwerp van het CGI presenteren/ delen aan de klas, de andere studenten geven feedback

  • De student kan gekregen feedback op waarde schatten en verwerken in het verslag

  • De student kan individueel werken aan: planning, weekverslagen, Onstage bijwerken, voorbereiding tussen/ eindevaluatie, CGI: bewijsstukken

  • De student kan zelfstandig een afspraak maken om CGI bewijsstukken te laten tekenen op school/ examens af te laten tekenen

Slide 3 - Tekstslide

Presentatie bewijsstuk Iris

Slide 4 - Tekstslide

Positieve en opbouwende feedback voor Iris

Slide 5 - Open vraag

Presentatie bewijsstuk Joanie

Slide 6 - Tekstslide

Positieve en opbouwende feedback voor Joanie

Slide 7 - Open vraag

Presentatie bewijsstuk Daniella

Slide 8 - Tekstslide

Positieve en opbouwende feedback voor Daniëlla

Slide 9 - Open vraag

Presentatie bewijsstuk Janice

Slide 10 - Tekstslide

Positieve en opbouwende feedback voor Janice

Slide 11 - Open vraag

Presentatie bewijsstuk Chanel

Slide 12 - Tekstslide

Positieve en opbouwende feedback voor Chanel

Slide 13 - Open vraag

Vragen?

Slide 14 - Open vraag

Opgave presentatie bewijsstukken

Slide 15 - Open vraag

Wie wil persoonlijk telefonisch contact zo meteen?

Slide 16 - Open vraag

Huiswerk
  • Werken aan je bewijsstukken voor het CGI: overige bewijsstukken inleveren voor 30 maart (zelf afspraken maken om de papieren uit de prove to move map door mij te laten tekenen)
  • Verwerken van de tussenevaluatie/ voorbereiden van de eindevaluatie
  • Onstage op orde maken
  • Weekverslagen maken
  • Doorgeven of je een vervangend examen moet hebben
  • Doorgeven als je weer stage mag lopen/ hoeveel Corona uren je mist tot nu toe
  • Zelf een afspraak maken om door mij examens af te laten tekenen

Slide 17 - Tekstslide

Vooruitblik
  • Verder met individueel contact opnemen
  • Casussen bespreken
  • Presentaties CGI bewijsstukken: 
Groep 1: 
Groep 2:   
  • Zelfstandig werken in de les
  • Plannen van eindgesprekken na 25 mei!!!

Slide 18 - Tekstslide

Examen bespreken
Powerpoint 

Slide 19 - Tekstslide

Aangepast examen: Gespecialiseerde opvang in de dagelijkse praktijk (GPM niveau 4)

Je mag daar álleen gebruik van maken wanneer het niet op de reguliere wijze mogelijk is om het examen af te leggen. Mocht je een aangepast examen nodig hebben dan hoor ik dit graag van jou. Ik breng daarna de praktijkopleider op de hoogte.

(Gesprek met ouders)

Slide 20 - Tekstslide

Vragen bij: Gespecialiseerde opvang in de praktijk
  1. Moet je 1 kind “pakken” of meerdere kinderen? 
Je begeleidt de hele groep maar voor de specifieke begeleidingsbehoefte kies je 1 kind om een begeleidingsplan te schrijven.
   
2. Moet de examinator de hele dag bij je staan of bepaalde momenten? 
Twee dagdelen die jij aangeeft. De beoordelaar krijgt ook tijd om te lezen en naar jou te luisteren om bepaalde beoordelingscriteria te kunnen beoordelen.

3. Moet je van te voren ook in gesprek met de ouders?
Kijk bij uitvoering punt 2: relevante bronnen en de beoordelingscriteria punt 1 en 2

Slide 21 - Tekstslide

"Gespecialiseerde opvang in de dagelijkse praktijk":
Wat moet je doen als je geen enkel kind op de groep hebt, met een speciale begeleidingsbehoefte?

Slide 22 - Open vraag

 De Incidentmethode
Introductie:
De inbrenger beschrijft kort en feitelijk de situatie en zijn vraag. 
Probleemverkenning
De groepsleden nemen even – in stilte – tijd om hun vragen te noteren. 
Feiten verzamelen
 door open vragen te stellen (geen advies geven). 
Analyse
 Groepsleden analyseren met elkaar de kern van het probleem.
Adviesronde
 Ieder groepslid formuleert een advies voor de inbrenger
Afronding
De inbrenger geeft aan welke adviezen hem aanspreken en waarom.

 

Slide 23 - Tekstslide

Wie heeft een onderwerp
(iedereen komt aan de beurt;))

Slide 24 - Woordweb

Introductie:

  • De inbrenger beschrijft kort en feitelijk de situatie en zijn vraag


timer
2:00

Slide 25 - Tekstslide

Probleemverkenning
De groepsleden nemen even
– in stilte –
tijd om hun vragen te noteren. 


timer
3:00

Slide 26 - Tekstslide

Feiten verzamelen
 Door open vragen te stellen
(geen advies geven). 
timer
10:00

Slide 27 - Tekstslide

Analyse
Groepsleden analyseren met elkaar de kern van het probleem.
(Inbrenger gaat uit de vergadering)

timer
5:00

Slide 28 - Tekstslide

Adviesronde
Ieder groepslid formuleert een advies voor de inbrenger


timer
5:00

Slide 29 - Tekstslide

Afronding
De inbrenger geeft aan welke adviezen hem aanspreken en waarom.

timer
5:00

Slide 30 - Tekstslide