Landstede Groep

ENGELS ONTDEK LONDEN! LES 1

1 / 26
next
Slide 1: Slide
EngelsPraktijkonderwijsLeerjaar 4

This lesson contains 26 slides, with interactive quizzes and text slides.

time-iconLesson duration is: 45 min

Items in this lesson

Slide 1 - Slide

This item has no instructions

Startklaar 
       
       Pak je Chromebook/ laptop voor je
       Start je Chromebook/ laptop op
       Log in op www.lessonup.app 
       Stop je telefoon in het zakkie en in je tas 
      
timer
2:30

Slide 2 - Slide

This item has no instructions

Inhoud van de les
Inleiding
Voorkennis activeren
Instructie / Theorie
Aan de slag
Nabespreking
Exit ticket

Slide 3 - Slide

This item has no instructions

Leerdoelen
Aan het einde van de les:

  • Ken ik een aantal bezienswaardigheden en activiteiten in 
     Londen en kan ik die ook benoemen.
  • Ken ik de kenmerken van een reisgids.
  • Kan ik een inhoudsopgave in een reisgids gebruiken.
  • Weet ik hoe ik gericht informatie kan vinden op het internet.

Slide 4 - Slide

Leerdoelgericht werken: 
Voor iedere leerling is duidelijk waar er aan gewerkt gaat worden. Docenten geven vanuit deze leerdoelen vorm aan
de inhoud van hun lessen. Om dit voor leerlingen behapbaar te houden wordt alleen het hoognodige aangeboden. Iedere les worden de beoogde leerdoelen kenbaar gemaakt en
worden onderwijsactiviteiten ingezet die moeten leiden tot het beoogde leerdoel. Hierbij wordt gericht ingezet op succeservaringen. Leerdoelen worden vanuit hoge positieve verwachtingen van alle leerlingen geformuleerd en zetten in op succeservaringen. 
What do you know
about Londen?

Slide 5 - Mind map

This item has no instructions

Inleiding

Jade droomt van een vakantie in Londen. Jij gaat zelf ook nadenken over een vakantie in Londen. Wat daar allemaal te doen is ga je in deze les onderzoeken.

Slide 6 - Slide

This item has no instructions

Een reisgids lezen
Belangrijke informatie

Slide 7 - Slide

This item has no instructions

Inhoudsopgave

Slide 8 - Slide

This item has no instructions

Instructie 
Maak opdracht 2.C. 
Lees de situaties en zoek uit in welk hoofdstuk in de reisgids je de gevraagde informatie kunt vinden.

timer
3:00

Slide 9 - Slide

This item has no instructions

Bezienswaardigheden en activiteiten in Londen
We gaan samen de informatie lezen uit de reisgids. Het gaat over bezienswaardigheden en activiteiten in Londen. 

Daarna komen er een aantal quizvragen over de bezienswaardigheden. 

Slide 10 - Slide

This item has no instructions

Slide 11 - Slide

This item has no instructions

Hoe hoog is de Londen Eye?

Slide 12 - Open question

This item has no instructions

In hoeveel minuten gaat het rad rond?
A
20
B
25
C
30
D
35

Slide 13 - Quiz

This item has no instructions

Wat zijn de openingstijden van Londen Eye?

Slide 14 - Open question

This item has no instructions

Slide 15 - Slide

This item has no instructions

De Tower Bridge is de minst bekende brug van Londen.
A
Waar
B
Niet waar

Slide 16 - Quiz

This item has no instructions

De brug kan open.
A
Waar
B
Niet waar

Slide 17 - Quiz

This item has no instructions

Wat zijn de openingstijden van de Tower Bridge?

Slide 18 - Open question

This item has no instructions





Kayaking

Slide 19 - Slide

This item has no instructions

Hoe lang duurt de kayaking trip?
A
1 uur
B
2 uur
C
3 uur

Slide 20 - Quiz

This item has no instructions

Wat zijn de openingstijden
van Kayaking?

Slide 21 - Open question

This item has no instructions

Shoreditch

Slide 22 - Slide

This item has no instructions

Waar is Shoreditch?

Slide 23 - Open question

This item has no instructions

Op welke dagen is er markt?

Slide 24 - Open question

This item has no instructions

Aan de slag
  • Maak opdracht 3 a en b.
  • Maak opdracht 4 a en b
     Zoek op internet naar een bezienswaardigheid en
     een activiteit in Londen die jou leuk lijkt.
  • Maak opdracht 5 a, b en c.

Slide 25 - Slide

This item has no instructions

Exit ticket 

Slide 26 - Slide

In de slotfase van de les controleert de docent of de leerdoelen door alle leerlingen behaald zijn en plaatst de les in de context van de betreffende periode. De docent evalueert samen met de leerlingen de les, het proces en blikt vooruit.