Inspirerend, verbindend en nieuwsgierig
Een leven lang leren

Stage- B 3PW3B les 2 groep A

Stage- B les 2 groep B
1 / 16
next
Slide 1: Slide
MWBMBOStudiejaar 2

This lesson contains 16 slides, with interactive quiz and text slides.

Items in this lesson

Stage- B les 2 groep B

Slide 1 - Slide

Lesinhoud
  • Allen: telefoongesprek/ inplannen tussenevaluatie/ Onstage/ nieuwe oefenlijst
  • Onstage: kennismaking met de instelling inleveren/ nakijken
  • BPVgids uitleg weekverslagen/ procesverslag/ beroepshoudingsformulier
  • Kennismakingsgegevens inleveren
  • Bellen met stage: Wat gaat stage zeggen?
  • Intervisie

Slide 2 - Slide

Lesdoelen
  • De student weet waar de BPVgids te vinden is op Onstage en kan dit vertellen op stage
  • De student heeft de opdracht "instelling en ik" afgerond
  • De student heeft de kennismakingsgegevens met mij gedeeld
  • De student weet wat er in een weekverslag moet staan
  • De student kan een procesverslag schrijven
  • De student weet hoe je een beroepshoudingsformulier in moet vullen
  • De student kan haar stageprobleem kenbaar maken aan de groep 

Slide 3 - Slide

Onstage
BPVgids opzoeken
Instelling en ik

Slide 4 - Slide

BPV gids
  • weekverslagen
  • procesverslag
  • beroepshoudingsformulier

Slide 5 - Slide

Kennismakingsgegevens

Slide 6 - Slide

 De Incidentmethode
Introductie:
De inbrenger beschrijft kort en feitelijk de situatie en zijn vraag. 
Probleemverkenning
De groepsleden nemen even – in stilte – tijd om hun vragen te noteren. 
Feiten verzamelen
 door open vragen te stellen (geen advies geven). 
Analyse
 Groepsleden analyseren met elkaar de kern van het probleem.
Adviesronde
 Ieder groepslid formuleert een advies voor de inbrenger
Afronding
De inbrenger geeft aan welke adviezen hem aanspreken en waarom.

 

Slide 7 - Slide

Wie heeft een onderwerp
(iedereen komt aan de beurt;))

Slide 8 - Mind map

Introductie:

  • De inbrenger beschrijft kort en feitelijk de situatie en zijn vraag


timer
2:00

Slide 9 - Slide

Probleemverkenning
De groepsleden nemen even
– in stilte –
tijd om hun vragen te noteren. 


timer
3:00

Slide 10 - Slide

Feiten verzamelen
 Door open vragen te stellen
(geen advies geven). 
timer
10:00

Slide 11 - Slide

Analyse
Groepsleden analyseren met elkaar de kern van het probleem.
(Inbrenger gaat uit de vergadering)

timer
5:00

Slide 12 - Slide

Adviesronde
Ieder groepslid formuleert een advies voor de inbrenger


timer
5:00

Slide 13 - Slide

Afronding
De inbrenger geeft aan welke adviezen hem aanspreken en waarom.

timer
5:00

Slide 14 - Slide

Zelfstudie
  • Doorlezen BPVgids 
  • Kennismakingsgegevens digitaal invullen en sturen naar mij
  • Onstage bijwerken
  • Weekverslag maken
  • Procesverslag maken
  • Beroepshoudingsformulier invullen door jezelf en apart door stage
  • Wat zijn jouw doelen en actiepunten voor de komende tijd?


Slide 15 - Slide

Volgende les
  • Groep B intervisie en uitleg procesverslag en beroepshoudingsformulier
  • Groep A melden in de les en daarna in het OLC zelfstandig werken



Slide 16 - Slide