Inspirerend, verbindend en nieuwsgierig
Een leven lang leren

MWB les 22

MWB les 22 groep 1 en 2
1 / 30
next
Slide 1: Slide
MWBMBOStudiejaar 3

This lesson contains 30 slides, with interactive quizzes and text slides.

Items in this lesson

MWB les 22 groep 1 en 2

Slide 1 - Slide

Inhoud les 22
1. Presentatie bewijsstuk 
Groep 1: Chanel: vergadering meldcode, Joanie: scriptie autisme
Groep 2:  Daniëlla: ?, Iris: protocol, Janice??

2. Vragen van studenten over de oefenopdrachten/ examens/ tussenevaluatie/ CGI
3. Uitleg examen: Gespecialiseerde opvang in de dagelijkse praktijk (Daniëlla, Lina, Lauren en Luciel)
3. Zelfstandig werken
4. individueel contact: groep 1 en groep 2: Sifra, Janice
5. Definitieve data/ beoordelend docent CGI na meivakantie delen met studenten



Slide 2 - Slide

lesdoelen
  • De student kan een onderwerp van het CGI presenteren/ delen aan de klas, de andere studenten geven feedback

  • De student kan gekregen feedback op waarde schatten en verwerken in het verslag

  • De student kan individueel werken aan: planning, weekverslagen, Onstage bijwerken, voorbereiding tussen/ eindevaluatie, CGI: bewijsstukken

  • De student kan zelfstandig een afspraak maken om CGI bewijsstukken te laten tekenen op school/ examens af te laten tekenen

Slide 3 - Slide

Presentatie bewijsstuk Iris

Slide 4 - Slide

Positieve en opbouwende feedback voor Iris

Slide 5 - Open question

Presentatie bewijsstuk Joanie

Slide 6 - Slide

Positieve en opbouwende feedback voor Joanie

Slide 7 - Open question

Presentatie bewijsstuk Daniella

Slide 8 - Slide

Positieve en opbouwende feedback voor Daniëlla

Slide 9 - Open question

Presentatie bewijsstuk Janice

Slide 10 - Slide

Positieve en opbouwende feedback voor Janice

Slide 11 - Open question

Presentatie bewijsstuk Chanel

Slide 12 - Slide

Positieve en opbouwende feedback voor Chanel

Slide 13 - Open question

Vragen?

Slide 14 - Open question

Opgave presentatie bewijsstukken

Slide 15 - Open question

Wie wil persoonlijk telefonisch contact zo meteen?

Slide 16 - Open question

Huiswerk
  • Werken aan je bewijsstukken voor het CGI: overige bewijsstukken inleveren voor 30 maart (zelf afspraken maken om de papieren uit de prove to move map door mij te laten tekenen)
  • Verwerken van de tussenevaluatie/ voorbereiden van de eindevaluatie
  • Onstage op orde maken
  • Weekverslagen maken
  • Doorgeven of je een vervangend examen moet hebben
  • Doorgeven als je weer stage mag lopen/ hoeveel Corona uren je mist tot nu toe
  • Zelf een afspraak maken om door mij examens af te laten tekenen

Slide 17 - Slide

Vooruitblik
  • Verder met individueel contact opnemen
  • Casussen bespreken
  • Presentaties CGI bewijsstukken: 
Groep 1: 
Groep 2:   
  • Zelfstandig werken in de les
  • Plannen van eindgesprekken na 25 mei!!!

Slide 18 - Slide

Examen bespreken
Powerpoint 

Slide 19 - Slide

Aangepast examen: Gespecialiseerde opvang in de dagelijkse praktijk (GPM niveau 4)

Je mag daar álleen gebruik van maken wanneer het niet op de reguliere wijze mogelijk is om het examen af te leggen. Mocht je een aangepast examen nodig hebben dan hoor ik dit graag van jou. Ik breng daarna de praktijkopleider op de hoogte.

(Gesprek met ouders)

Slide 20 - Slide

Vragen bij: Gespecialiseerde opvang in de praktijk
  1. Moet je 1 kind “pakken” of meerdere kinderen? 
Je begeleidt de hele groep maar voor de specifieke begeleidingsbehoefte kies je 1 kind om een begeleidingsplan te schrijven.
   
2. Moet de examinator de hele dag bij je staan of bepaalde momenten? 
Twee dagdelen die jij aangeeft. De beoordelaar krijgt ook tijd om te lezen en naar jou te luisteren om bepaalde beoordelingscriteria te kunnen beoordelen.

3. Moet je van te voren ook in gesprek met de ouders?
Kijk bij uitvoering punt 2: relevante bronnen en de beoordelingscriteria punt 1 en 2

Slide 21 - Slide

"Gespecialiseerde opvang in de dagelijkse praktijk":
Wat moet je doen als je geen enkel kind op de groep hebt, met een speciale begeleidingsbehoefte?

Slide 22 - Open question

 De Incidentmethode
Introductie:
De inbrenger beschrijft kort en feitelijk de situatie en zijn vraag. 
Probleemverkenning
De groepsleden nemen even – in stilte – tijd om hun vragen te noteren. 
Feiten verzamelen
 door open vragen te stellen (geen advies geven). 
Analyse
 Groepsleden analyseren met elkaar de kern van het probleem.
Adviesronde
 Ieder groepslid formuleert een advies voor de inbrenger
Afronding
De inbrenger geeft aan welke adviezen hem aanspreken en waarom.

 

Slide 23 - Slide

Wie heeft een onderwerp
(iedereen komt aan de beurt;))

Slide 24 - Mind map

Introductie:

  • De inbrenger beschrijft kort en feitelijk de situatie en zijn vraag


timer
2:00

Slide 25 - Slide

Probleemverkenning
De groepsleden nemen even
– in stilte –
tijd om hun vragen te noteren. 


timer
3:00

Slide 26 - Slide

Feiten verzamelen
 Door open vragen te stellen
(geen advies geven). 
timer
10:00

Slide 27 - Slide

Analyse
Groepsleden analyseren met elkaar de kern van het probleem.
(Inbrenger gaat uit de vergadering)

timer
5:00

Slide 28 - Slide

Adviesronde
Ieder groepslid formuleert een advies voor de inbrenger


timer
5:00

Slide 29 - Slide

Afronding
De inbrenger geeft aan welke adviezen hem aanspreken en waarom.

timer
5:00

Slide 30 - Slide