Inspirerend, verbindend en nieuwsgierig
Een leven lang leren

MWB- les 14

MWB les 14 groep 1 en 2
1 / 20
next
Slide 1: Slide
MWBMBOStudiejaar 3

This lesson contains 20 slides, with interactive quizzes and text slides.

Items in this lesson

MWB les 14 groep 1 en 2

Slide 1 - Slide

Mag je stage lopen?

Slide 2 - Open question

Inhoud les 14
1. Presentatie bewijsstuk Iris: Peuterpuberteit
2. casus inbrengen
3. Vragen van studenten over de oefenopdrachten/ examens/ tussenevaluatie/ CGI
4. Zelfstandig werken
5. individueel contact:
groep 1: 
groep 2: 

Lesdoelen:
  • De student kan een onderwerp presenteren aan de klas, de andere studenten geven feedback
  • De student kan aan het eind van de les een medestudent feedback/ tips te geven op een casus
  • De student kan gekregen feedback op waarde schatten
  • De student kan individueel werken aan: weekverslagen, Onstage bijwerken, voorbereiding tussenevaluatie, CGI: bewijsstukken


Slide 3 - Slide

Presentatie bewijsstuk Iris



Peuterpuberteit

Slide 4 - Slide

Positieve en opbouwende feedback voor Iris

Slide 5 - Open question

 De Incidentmethode
Introductie:
De inbrenger beschrijft kort en feitelijk de situatie en zijn vraag. 
Probleemverkenning
De groepsleden nemen even – in stilte – tijd om hun vragen te noteren. 
Feiten verzamelen
 door open vragen te stellen (geen advies geven). 
Analyse
 Groepsleden analyseren met elkaar de kern van het probleem.
Adviesronde
 Ieder groepslid formuleert een advies voor de inbrenger
Afronding
De inbrenger geeft aan welke adviezen hem aanspreken en waarom.

 

Slide 6 - Slide

Wie heeft een onderwerp
(iedereen komt aan de beurt;))

Slide 7 - Mind map

Introductie:

  • De inbrenger beschrijft kort en feitelijk de situatie en zijn vraag


timer
2:00

Slide 8 - Slide

Probleemverkenning
De groepsleden nemen even
– in stilte –
tijd om hun vragen te noteren. 


timer
3:00

Slide 9 - Slide

Feiten verzamelen
 Door open vragen te stellen
(geen advies geven). 
timer
10:00

Slide 10 - Slide

Analyse
Groepsleden analyseren met elkaar de kern van het probleem.
(Inbrenger gaat uit de vergadering)

timer
5:00

Slide 11 - Slide

Adviesronde
Ieder groepslid formuleert een advies voor de inbrenger


timer
5:00

Slide 12 - Slide

Afronding
De inbrenger geeft aan welke adviezen hem aanspreken en waarom.

timer
5:00

Slide 13 - Slide

Vragen?

Slide 14 - Open question

Aan welk onderdeel heb je het meest gehad in deze les? Waarom?

Slide 15 - Open question

Aan welk onderdeel het minst? Waarom?

Slide 16 - Open question

Wie wil persoonlijk telefonisch contact zo meteen?

Slide 17 - Open question

Huiswerk
  • Werken aan je bewijsstukken voor het CGI
  • Voorbereiden of verwerken van de tussenevaluatie
  • Onstage op orde maken
  • Weekverslagen maken
  • Doorgeven of je een vervangend examen moet hebben

Slide 18 - Slide

Vooruitblik
  • Verder met individueel contact opnemen
  • Casussen bespreken
  • Presentaties CGI bewijsstukken: 
12-1 
Groep 1: Antoinet: ?, Chantal:?, Nur: brein van het kind, Emma:?
Groep 2: Roxy: hygiëne protocol, Janice: filmbespreking, 
19-1 
Groep 1: Sifra:?, Younes:?, Chanel:?
Groep 2: Samantha: Filmbespreking, Lina: hygiëne protocol, Luciel: boek, Lauren: ontruimingsprotocol
  • Zelfstandig werken in de les

Slide 19 - Slide

Slide 20 - Slide