Inspirerend, verbindend en nieuwsgierig
Een leven lang leren

MWB les 15

MWB les 15 groep 1 en 2
1 / 29
next
Slide 1: Slide
MWBMBOStudiejaar 3

This lesson contains 29 slides, with interactive quizzes and text slides.

Items in this lesson

MWB les 15 groep 1 en 2

Slide 1 - Slide

Inhoud les 15
1.  Scriptie als bewijsstuk
2. Presentatie bewijsstuk 
Groep 1:  Nur: brein van het kind, Emma:? 
Groep 2: Antoinet: ?, Chantal: Jonge kinderen begrijpen, Roxy: hygiëne protocol, Janice: filmbespreking,
2. Vragen van studenten over de oefenopdrachten/ examens/ tussenevaluatie/ CGI
3. Zelfstandig werken
4. individueel contact: groep 1 en groep 2 




Slide 2 - Slide

vragen vorige les
Roxy: gesp. opv.: wel schrijven en presenteren, uitvoeren is geen onderdeel van het examen wel netjes naar ouders om er iets mee te doen

Iris: ik heb nog geen antwoord op de vraag over werken met baby's/ certificaat

Slide 3 - Slide

Lesdoelen
Lesdoelen:
  • De student kan een onderwerp van het CGI presenteren/ delen aan de klas, de andere studenten geven feedback
  • De student kan gekregen feedback op waarde schatten en verwerken in het verslag
  • De student kan individueel werken aan: weekverslagen, Onstage bijwerken, voorbereiding tussenevaluatie, CGI: bewijsstukken

Slide 4 - Slide

Scriptie als bewijsstuk voor CGI
  • Alleen bij een voldoende mag je de scriptie als bewijsstuk gebruiken
  • Alleen geldig als je het beoordelingsformulier als bewijsstuk er bij toevoegt

Slide 5 - Slide

Presentatie bewijsstuk Nur
                                                        Brein van het kind

Slide 6 - Slide

Positieve en opbouwende feedback voor Nur

Slide 7 - Open question

Presentatie bewijsstuk Emma

Slide 8 - Slide

Positieve en opbouwende feedback voor Emma

Slide 9 - Open question

Presentatie bewijsstuk Antoinette

Slide 10 - Slide

Positieve en opbouwende feedback voor Antoinette

Slide 11 - Open question

Presentatie bewijsstuk Chantal
                                                     jonge kinderen begrijpen

Slide 12 - Slide

Positieve en opbouwende feedback voor Chantal

Slide 13 - Open question

Presentatie bewijsstuk Roxy
                                                  Hygiëne protocol


Slide 14 - Slide

Positieve en opbouwende feedback voor Roxy

Slide 15 - Open question

Presentatie bewijsstuk Janice
                                                                Filmbespreking

Slide 16 - Slide

Positieve en opbouwende feedback voor Janice

Slide 17 - Open question

 De Incidentmethode
Introductie:
De inbrenger beschrijft kort en feitelijk de situatie en zijn vraag. 
Probleemverkenning
De groepsleden nemen even – in stilte – tijd om hun vragen te noteren. 
Feiten verzamelen
 door open vragen te stellen (geen advies geven). 
Analyse
 Groepsleden analyseren met elkaar de kern van het probleem.
Adviesronde
 Ieder groepslid formuleert een advies voor de inbrenger
Afronding
De inbrenger geeft aan welke adviezen hem aanspreken en waarom.

 

Slide 18 - Slide

Wie heeft een onderwerp
(iedereen komt aan de beurt;))

Slide 19 - Mind map

Introductie:

  • De inbrenger beschrijft kort en feitelijk de situatie en zijn vraag


timer
2:00

Slide 20 - Slide

Probleemverkenning
De groepsleden nemen even
– in stilte –
tijd om hun vragen te noteren. 


timer
3:00

Slide 21 - Slide

Feiten verzamelen
 Door open vragen te stellen
(geen advies geven). 
timer
10:00

Slide 22 - Slide

Analyse
Groepsleden analyseren met elkaar de kern van het probleem.
(Inbrenger gaat uit de vergadering)

timer
5:00

Slide 23 - Slide

Adviesronde
Ieder groepslid formuleert een advies voor de inbrenger


timer
5:00

Slide 24 - Slide

Afronding
De inbrenger geeft aan welke adviezen hem aanspreken en waarom.

timer
5:00

Slide 25 - Slide

Vragen?

Slide 26 - Open question

Wie wil persoonlijk telefonisch contact zo meteen?

Slide 27 - Open question

Huiswerk
  • Werken aan je bewijsstukken voor het CGI
  • Opsturen  eerste 4 bewijsstukken via teams aan mij
  • Voorbereiden of verwerken van de tussenevaluatie
  • Onstage op orde maken
  • Weekverslagen maken
  • Doorgeven of je een vervangend examen moet hebben
  • Doorgeven als je weer stage mag lopen/ hoeveel Corona uren je mist tot nu toe

Slide 28 - Slide

Vooruitblik
  • Verder met individueel contact opnemen
  • Casussen bespreken
  • Presentaties CGI bewijsstukken: 

Groep 2:  
19-1 
Groep 1: Sifra:?, Younes:?, Chanel:?, Emma:?
Groep 2: Samantha: Filmbespreking, Lina: hygiëne protocol, Luciel: boek, Lauren: ontruimingsprotocol
26-1 groep 2: Antoinet en Roxy
  • Zelfstandig werken in de les

Slide 29 - Slide