Stage-B groep A les 3

Stage- B les 3 groep B
1 / 15
next
Slide 1: Slide
MWBMBOStudiejaar 2

This lesson contains 15 slides, with interactive quiz and text slides.

Items in this lesson

Stage- B les 3 groep B

Slide 1 - Slide

Lesdoelen vorige les
  • De student heeft de opdracht "instelling en ik" afgerond (feedback verwerkt)
  • De student heeft de kennismakingsgegevens met mij gedeeld
  • De student weet wat er in een weekverslag moet staan
  • De student kan een procesverslag schrijven
  • De student weet hoe je een beroepshoudingsformulier in moet vullen

Slide 2 - Slide

Lesinhoud
  • Groep A: zelfstandig werken (Wat ga je doen? Planning oefenlijst! Kennismaken met instelling!)
  • Intervisie: procesverslag bespreken 
  • Telefoongesprek individueel nabespreken 
  • Denk aan: zelf inplannen tussenevaluatie in teams
  • Nieuwe oefenlijst
  • QRcode scannen als je examen gaat doen (steekproef op locatie)
  • Oefenen kennistoets (gehaald? af laten tekenen bij mij op de oefenlijst)
  • Onstage: kennismaking met de instelling inleveren/ nakijken/ feedback aanpassen
  • Vragen

Slide 3 - Slide

Lesdoelen
  • De student heeft Onstage op orde
  • De student kan aan het werk met de kennistoets
  • De student kan een planning maken voor de oefenlijst
  • De student weet hoe de QRcode voor de steekproef werkt
  • De student heeft haar tussenevaluatie gepland
  • De student kan haar stageprobleem kenbaar maken aan de groep 

Slide 4 - Slide

QR-code steekproef

Slide 5 - Slide

 De Incidentmethode
Introductie:
De inbrenger beschrijft kort en feitelijk de situatie en zijn vraag. 
Probleemverkenning
De groepsleden nemen even – in stilte – tijd om hun vragen te noteren. 
Feiten verzamelen
 door open vragen te stellen (geen advies geven). 
Analyse
 Groepsleden analyseren met elkaar de kern van het probleem.
Adviesronde
 Ieder groepslid formuleert een advies voor de inbrenger
Afronding
De inbrenger geeft aan welke adviezen hem aanspreken en waarom.

 

Slide 6 - Slide

Wie heeft een onderwerp (procesverslag)
(iedereen komt aan de beurt;))

Slide 7 - Mind map

Introductie:

  • De inbrenger beschrijft kort en feitelijk de situatie en zijn vraag


timer
2:00

Slide 8 - Slide

Probleemverkenning
De groepsleden nemen even
– in stilte –
tijd om hun vragen te noteren. 


timer
3:00

Slide 9 - Slide

Feiten verzamelen
 Door open vragen te stellen
(geen advies geven). 
timer
10:00

Slide 10 - Slide

Analyse
Groepsleden analyseren met elkaar de kern van het probleem.
(Inbrenger gaat uit de vergadering)

timer
5:00

Slide 11 - Slide

Adviesronde
Ieder groepslid formuleert een advies voor de inbrenger


timer
5:00

Slide 12 - Slide

Afronding
De inbrenger geeft aan welke adviezen hem aanspreken en waarom.

timer
5:00

Slide 13 - Slide

Zelfstudie
  • Doorlezen BPVgids 
  • Kennismakingsgegevens digitaal invullen en sturen naar mij
  • Onstage bijwerken
  • Weekverslag maken
  • Procesverslag maken
  • Planning maken oefenlijst
  • Beroepshoudingsformulier invullen door jezelf en apart door stage
  • Wat zijn jouw doelen en actiepunten voor de komende tijd?


Slide 14 - Slide

Volgende les
  • Groep A intervisie 
  • Groep B melden in de les en daarna in het OLC zelfstandig werken



Slide 15 - Slide