Verzorgend redeneren

Klinisch redeneren
1 / 13
next
Slide 1: Slide
Verpleging en verzorgingMBOStudiejaar 3

This lesson contains 13 slides, with interactive quizzes and text slides.

time-iconLesson duration is: 100 min

Items in this lesson

Klinisch redeneren

Slide 1 - Slide

Klinisch redeneren is de vaardigheid om eigen observaties en interpretaties te koppelen aan medische kennis, om zodoende te beredeneren welke vervolgstap je moet nemen in je handelen

Slide 2 - Slide

wat zijn de klinisch redeneer vragen, in de juiste volgorde?
A
Wat is er aan de hand met mijn cliënt? Wat kan ik voor hem betekenen? Wat zijn prioriteiten?
B
Wat is er aan de hand? Hoe gaat het? Wat kan ik doen?
C
Hoe gaat het? Wat is er aan de hand? Wat kan ik doen?
D
Wat kan ik doen? Wat is er aan de hand? Hoe gaat het?

Slide 3 - Quiz

Doelstelling:
We kennen de basisprincipes van het verzorgend redeneren.

Slide 4 - Slide

lesopzet:

-Kennismaken met redeneerhulpen
-introductie stappenplan
-oefenen
-afsluiten en evalueren

Slide 5 - Slide

Stappenplan verzorgend redeneren

Slide 6 - Slide

Slide 7 - Slide

Slide 8 - Slide

Slide 9 - Link

Het stappenplan gebruiken we bij het verzorgend redeneren,
Wat is dan je eerste en je laatste stap?
A
1.zorgplan maken 2.evalueren
B
1.gegevens verzamelen 2.evalueren
C
1.zorgbehoefte vaststellen 2. voorlopige diagnose opstellen
D
1. observeren. 2.uitvoeren

Slide 10 - Quiz

evalueren en afsluiten
Vragen?
Doelstelling behaald?



Slide 11 - Slide

Slide 12 - Slide

Oefenen

Slide 13 - Slide