Inhalen toets LE4
Overige studenten maken opdracht wat kost het product echt?
Opdracht: "Wat kost een product echt?"
Uitleg: Je onderzoekt drie producten uit een drogisterij (zoals Kruidvat of Etos). Je berekent de prijs zonder btw, zoekt de fabricagekosten en verkoopkosten, en vergelijkt deze met de winkelprijs om de winst per product te berekenen.
Locatie: Bezoek een drogisterij en kies drie producten (1 etenswaar, 1 verzorgingsproduct, 1 spel). Maak een foto van elk product met de prijs zichtbaar.
Inleveren: De opdracht staat in Teams en je levert je werk ook in via Teams.