Les 2_H.4 Lezen_1mh

Goeoeoeoeoeoeoe
oeoeoeoeoeoeoe
oeoeoeoeoe
demorgen!

Welkom 1m/h3
1 / 15
next
Slide 1: Slide
NederlandsMiddelbare schoolmavo, havoLeerjaar 1

This lesson contains 15 slides, with interactive quizzes and text slides.

time-iconLesson duration is: 45 min

Items in this lesson

Goeoeoeoeoeoeoe
oeoeoeoeoeoeoe
oeoeoeoeoe
demorgen!

Welkom 1m/h3

Slide 1 - Slide

This item has no instructions

Vandaag
Mededelingen
  1. Boekpromoties
  2. Leesboek 2
  3. Oefenen werkwoordspelling met opdrachten van H.3 (blz.84), H.5 (blz. 136) en H.6 (blz. 162), paragraaf Taalverzorging spelling. Kijk het na met behulp van de antwoorden (GC)



                                    
Mededelingen vooraf:
  • 4 boekpromoties na de vakantie
  • Leesboek 2, de opdrachten :)
  • Docentevaluatie

Slide 2 - Slide

Meike, Levi op 3 maart 
Noah, Matthijs op 5 maart
boek 2: Amin, Finn, Vieiro en Wessel
VANDAAG: Lezen H.4 - les 2

Slide 3 - Slide

This item has no instructions

Leerdoel
  1. Je weet hoe een goede tekst in elkaar zit.
  2. Je kan de inleiding, het middenstuk en het slot in een tekst herkennen.
  3. Je leert op welke manier je deze informatie uit de tekst kan halen.
                                                          Schrijf de leerdoelen in je schrift. 
                                                             We komen hier straks op terug.

Slide 4 - Slide

This item has no instructions

Slide 5 - Slide

This item has no instructions

Inleiding, middenstuk, slot
Aan de slag... opdracht 2, vraag 5 t/m 10
Let op! Maak opdracht 2 ook af in Nieuw Nederlands online.

In groepjes samenwerken. 

Tijd: 12 minuten.
Tijd over?... ga verder met opdracht 4, blz. 93 in het boek)

Slide 6 - Slide

This item has no instructions

Opdracht 4, blz. 93
We maken opdracht 4,
vraag 1 t/m 3 samen.

Lees tekst 4 oriënterend.
 

Slide 7 - Slide

This item has no instructions

1. Waarover gaat de tekst?
A
dinosauriërs
B
een tentoonstelling over dinosauriërs
C
een testteam dat tentoonstellingen bezoekt

Slide 8 - Quiz

This item has no instructions

2. Op welke manier maak je in de inleiding kennis met het onderwerp?
A
Er wordt een anekdote verteld.
B
Er wordt een probleem genoemd.
C
Er wordt een voorbeeld gegeven.

Slide 9 - Quiz

This item has no instructions

3. De tekst is bedoeld voor jongeren. Waaraan zie je dat?

Slide 10 - Open question

This item has no instructions

H.4. Lezen opdracht 4
Maak nu de vragen 4 t/m 6 in je schrift.

Werk samen, indien nodig.

Tijd: 4 minuten

Slide 11 - Slide

This item has no instructions

H.4. Lezen opdracht 4

4. Dat kun je afleiden uit de beoordeling + en – in de informatie         onder de tekst.
5. Of je veel dingen zelf kunt doen / Hoelang je erover doet om         alles te bekijken
6. C. Ze zijn zo nagemaakt dat het lijkt alsof ze echt leven.


Slide 12 - Slide

This item has no instructions

Na deze les herken ik de indeling (inleiding, middenstuk en slot) van een tekst.

😒🙁😐🙂😃

Slide 13 - Poll

This item has no instructions

Ik wil graag: (bv. meer uitleg over ..., meer oefenen met..., een vraag stellen)

Slide 14 - Open question

This item has no instructions

HUISWERK 
Maak voor woensdag 3 maart

1. Hoofdstuk 4. Lezen, opdracht 4, vraag 7 t/m 10 (blz. 93)
    in je schrift.
2. Hoofdstuk 4. Lezen, opdracht 8B 
    in Nieuw Nederlands online (via de planning).



Slide 15 - Slide

This item has no instructions