CKV Periode 2 Les 5: start opdr 2. storytelling, conceptontwikkeling, reclames analyseren

1 / 52
next
Slide 1: Slide
KunstMiddelbare schoolhavoLeerjaar 4

This lesson contains 52 slides, with text slides and 7 videos.

time-iconLesson duration is: 70 min

Items in this lesson

Slide 1 - Slide

STARTKLAAR
  • Telefoon is weg voordat je het lokaal binnenkomt 
  • Jas uit, tas op de grond 
  • Laptop dicht op tafel 
  • Schrift en pen op tafel
timer
1:00

Slide 2 - Slide

STARTER
Lees de rubric op Teams door 
ONDERDELEN EN MAXIMAAL AANTAL PUNTEN

Noteer in je logboek 3 dingen die volgens jou het meest belangrijk zijn in P2 
timer
5:00

Slide 3 - Slide

Planning 
Wat gaan we deze les doen? 
1. Introductie opdracht 2
2. Reclames analyseren
3. Opdracht

Slide 4 - Slide

Leerdoelen
Aan het einde van de les:

- kan je reclames analyseren op de volgende onderdelen: CTA, doelgroep en USP 

- heb je samen met je team een storyboard voor je reclamevideo gemaakt 


Slide 5 - Slide

In werkteams gaan jullie beginnen met het maken van een fantastische reclamefilm voor jullie product!


1.  Periodeoverzicht
2. Teamwork
3. Storytelling
4. Conceptontwikkeling
5. Cameratechnieken
6. Creatief denken in beeld en verhaal




Slide 6 - Slide

Periode 2: Het overzicht!
Opdracht 1: Designathon
Je ontwerpt een functioneel product dat nog niet bestaat en maakt het in TinkerCad.
Opdracht 2: Reclamevideo
Je maakt een reclamevideo voor je product
Logboek
Opdracht toetsweek: Pitch product én vertoning reclamefilmpje voor een jury





Slide 7 - Slide

1. Introductie opdracht 2

Slide 8 - Slide

Slide 9 - Slide

Welke elementen / dingen zijn belangrijk om in jouw reclamefilm op te nemen, zodat het product opvalt en aantrekkelijk wordt voor de doelgroep?

Beschrijf minstens drie elementen en leg uit waarom je deze kiest.
timer
5:00

Slide 10 - Slide

Team up!
Ga bij je werkteam zitten

Slide 11 - Slide

Minute to Win it!
Let the games begin!

Slide 12 - Slide

Wat zijn slogans of jingles!?

Slide 13 - Slide

Slide 14 - Slide

timer
2:00

Slide 15 - Slide

Slide 16 - Slide

Slide 17 - Slide

Slide 18 - Video

Slide 19 - Slide

2. Reclames analyseren 

Slide 20 - Slide

Over deze reclame.. 

Slide 21 - Slide

Slide 22 - Video

Over deze reclame.. 
timer
2:00

Slide 23 - Slide

Slide 24 - Video

Over deze reclame.. 
timer
2:00

Slide 25 - Slide

Slide 26 - Video

Over deze reclame.. 
timer
2:00

Slide 27 - Slide

timer
3:00

Slide 28 - Slide

Hey! 
Die hebben we eerder gehoord..

Slide 29 - Slide

Over deze reclame.. 
- Welke cameratechnieken vielen jou op?

Slide 30 - Slide

Slide 31 - Video

Over deze reclame.. 
- Welke cameratechnieken vielen jou op?
timer
2:00

Slide 32 - Slide

Slide 33 - Video

Over deze reclame.. 
- Welke cameratechnieken vielen jou op?- 
timer
2:00

Slide 34 - Slide

Slide 35 - Video

Over deze reclame.. 
- Welke cameratechnieken vielen jou op?
timer
2:00

Slide 36 - Slide

Leerdoelen
Aan het einde van de les:

- kan je reclames analyseren op de volgende onderdelen: CTA, doelgroep en USP 

- heb je samen met je team een storyboard voor je reclamevideo gemaakt 


Slide 37 - Slide

timer
1:00

Slide 38 - Slide

Slide 39 - Slide

timer
1:00

Slide 40 - Slide

Slide 41 - Slide

Storytelling | Conceptontwikkeling

Slide 42 - Slide

Slide 43 - Slide

Slide 44 - Slide

Slide 45 - Slide

Slide 46 - Slide

Slide 47 - Slide

timer
15:00

Slide 48 - Slide

Leerdoelen
Aan het einde van de les:

- kan je reclames analyseren op de volgende onderdelen: CTA, doelgroep en USP 

- heb je samen met je team een storyboard voor je reclamevideo gemaakt 


Slide 49 - Slide



Storytelling | Conceptontwikkeling | Cameratechnieken
Creatief denken in beeld en verhaal

Slide 50 - Slide

Logboek

• Het logboek is volledig en bevat gedetailleerde informatie over elke fase van het
proces.
• Reflecties zijn eerlijk, kritisch en laten zien wat je hebt geleerd.
• Het logboek is overzichtelijk en goed geschreven.
timer
5:00

Slide 51 - Slide

    Take - Away!

  • ... Wat was verrassend?
  •  ... Wat blijft het allermeest bij?

Slide 52 - Slide