Les 1: Getallen tot 1.000.000

Les 1: Getallen tot 1.000.000
1 / 11
next
Slide 1: Slide

This lesson contains 11 slides, with interactive quizzes and text slides.

Items in this lesson

Les 1: Getallen tot 1.000.000

Slide 1 - Slide

This item has no instructions

Leerdoelen
  • Aan het einde van de les kunt u getallen tot 1.000.000 lezen
  • Aan het einde van de les kunt u getallen tot 1.000.000 schrijven
  • Aan het einde van de les kunt u getallen tot 1.000.000 ordenen

Slide 2 - Slide

This item has no instructions

Wat weet je al over getallen tot 1.000.000?

Slide 3 - Mind map

This item has no instructions

Inleiding tot getallen tot 1.000.000
  • Activeren van voorkennis van de leerlingen

Slide 4 - Slide

This item has no instructions

Uitleg over de positiewaarde van cijfers
  • Positiewaarde: De waarde van een cijfer op basis van zijn positie in een getal

Slide 5 - Slide

This item has no instructions

Praktische oefeningen
  • Lezen, schrijven en ordenen van getallen tot 1.000.000

Slide 6 - Slide

This item has no instructions

Afsluiting en samenvatting
  • Mogelijkheid om vragen te stellen

Slide 7 - Slide

This item has no instructions

Definitielijst
  • Positiewaarde: De waarde van een cijfer op basis van zijn positie in een getal
  • Ordenen: Het rangschikken van getallen in een bepaalde volgorde, bijvoorbeeld van klein naar groot

Slide 8 - Slide

This item has no instructions

Schrijf 3 dingen op die je deze les hebt geleerd.

Slide 9 - Open question

De leerlingen voeren hier drie dingen in die ze in deze les hebben geleerd. Hiermee geven ze aan wat hun eigen leerrendement van deze les is.
Schrijf 2 dingen op waarover je meer wilt weten.

Slide 10 - Open question

De leerlingen voeren hier twee dingen in waarover ze meer zouden willen weten. Hiermee vergroot je niet alleen betrokkenheid, maar geef je hen ook meer eigenaarschap.
Stel 1 vraag over iets dat je nog niet zo goed hebt begrepen.

Slide 11 - Open question

De leerlingen geven hier (in vraagvorm) aan met welk onderdeel van de stof ze nog moeite. Voor de docent biedt dit niet alleen inzicht in de mate waarin de stof de leerlingen begrijpen/beheersen, maar ook een goed startpunt voor een volgende les.