Herhaling 1 t/m 3

Doelstelling vandaag
Aan het einde van de les heb je: 
- Van Gelder model herhaald
- Herhaling deel toets periode 4
Verder met opdrachten

1 / 29
suivant
Slide 1: Diapositive
WelzijnMBOStudiejaar 1

Cette leçon contient 29 diapositives, avec quiz interactifs et diapositives de texte.

time-iconLa durée de la leçon est: 60 min

Éléments de cette leçon

Doelstelling vandaag
Aan het einde van de les heb je: 
- Van Gelder model herhaald
- Herhaling deel toets periode 4
Verder met opdrachten

Slide 1 - Diapositive

Toets onderdelen p4
Alles van didactisch model dus vragen over:
Beginsituatie ( 4 sleutelvragen, gedragsaspecten, 4 factoren)
Doelstelling ( BWOM)
Bewegingsvormen
Organisatie ( 6 w's)
Lesopbouw ( onderdelen, PDCA cyclus)
Didactische werkvormen ( Welke zijn er)
Evaluatie ( Nut evaluatie/)

Slide 2 - Diapositive

Slide 3 - Diapositive

Vul het van Gelder model in

Slide 4 - Diapositive

Slide 5 - Diapositive

Als je een beginsituatie van de groep omschreven hebt moet je die de volgende les weer aanpassen
A
Waar
B
Niet waar

Slide 6 - Quiz

Wat hoort waar?
Vrij werken
Klassicaal werken
Werken in vaste volgorde
Werken in groepen
Speels leren  klauteren
Speerwerpen in groep
Circuit aanbieden
3 vakken systeem

Slide 7 - Question de remorquage

PDCA cyclus staat voor
A
Plan, Done, Cyclus, All
B
Plan, Do ,Check, Act

Slide 8 - Quiz

Slide 9 - Diapositive

Slide 10 - Diapositive

Training maken PDCA
Plannen: lesvoorbereiding maken
Do: Voer je training uit
Check: evalueer je les
Act: Handel door volgende les aan te passen


Slide 11 - Diapositive

"Aan het einde van landkamp is klas 1A een hechte groep geworden" is een
A
Sociaal affectieve doelstelling
B
Cognitieve doelstelling
C
Lange termijn doelstelling
D
Motorische doelstelling

Slide 12 - Quiz

'De studenten van 1A moeten aan het einde van de les de handstand kunnen uitvoeren' is een:
A
Cognitieve doelstelling
B
Motorische doelstelling
C
Sociaal-affectieve doelstelling
D
Kortetermijn-doelstelling

Slide 13 - Quiz

Lesgeven bestaat uit een proces van voorbereiden - organiseren - evalueren
A
Waar
B
Niet waar

Slide 14 - Quiz

Bij iedere training is beginsituatie het zelfde
A
Waar
B
Niet waar

Slide 15 - Quiz

Een heterogene groep bestaat uit leden met dezelfde kenmerken.
A
Waar
B
Niet waar

Slide 16 - Quiz

Als een iemand snel vrienden maakt valt dit onder cognitief gedragskenmerk
A
Waar
B
Niet waar

Slide 17 - Quiz

informatie over hoe iemand beweegt valt onder motorisch gedrag kenmerk
A
Waar
B
Niet waar

Slide 18 - Quiz

Een groep is stukjes een dans van 4 x8 aanleren
A
Totaalmethode
B
Deelmethode

Slide 19 - Quiz

Aan het einde van de les kan je een handbal sprongschot uitvoeren in een 1 tegen 1 situatie waarbij er 7 van de 10 raak gaan
A
Kwalitatieve eis
B
Kwantitatieve eis

Slide 20 - Quiz

Over een afstand van 20 meter
A
Bewegingsvorm
B
Waarneembaar eindgedrag
C
Omstandigheden
D
Minimale eis

Slide 21 - Quiz

Waar bij ik let op dat ze linker hand naar broekzak doorzwaaien
A
Bewegingsvorm
B
Waarneembaar eindgedrag
C
Omstandigheden
D
Minimale eis

Slide 22 - Quiz

Welke organisatie gebruik ik in mijn les?
Hoort bij de didactische sleutelvraag:
A
Waar moet ik beginnen? (beginsituatie)
B
Wat wil ik bereiken? (doelstelling)
C
Hoe ga ik de les geven? (de les)
D
Heb ik mijn doel bereikt? (evaluatie)

Slide 23 - Quiz

Noem de 4 pijlers van het didactisch model:

Slide 24 - Question ouverte

Slide 25 - Diapositive

Motorisch
1 sporter kan goed het plaatje geven.
De groep bergrijpen de spelregels al
2 kinderen zijn altijd druk tijdens de training
Cognitief
Sociaal - affectief

Slide 26 - Question de remorquage

De deelnemers een
voorbeeld laten zien
A
Tactiele Instructie
B
Visuele Instructie
C
Manuele Instructie
D
Auditieve Instructie

Slide 27 - Quiz

Dit is:
A
Visuele instructie
B
Tactiele instructie
C
Auditieve instructie
D
Manuele Instructie

Slide 28 - Quiz

Wat ga je doen?

2e LVB afmaken VERPLICHT!
Opdrachten afmaken
BPV opdrachten verwerken.
Alles af? FF Chillen

Slide 29 - Diapositive