Qu'est-ce que LessonUp
Rechercher
Canaux
Connectez-vous
S'inscrire
‹
Revenir à la recherche
Oefenen rekenexamen 3F
Hoeveel euro moet je per week aan voer uitgeven voor je honden?
1 / 45
suivant
Slide 1:
Diapositive
Rekenen
MBO
Studiejaar 2
Cette leçon contient
45 diapositives
, avec
quiz interactifs
et
diapositives de texte
.
La durée de la leçon est:
30 min
Commencer la leçon
Partager
Imprimer la leçon
Éléments de cette leçon
Hoeveel euro moet je per week aan voer uitgeven voor je honden?
Slide 1 - Diapositive
Hoeveel euro moet je per week aan voer uitgeven voor je honden?
Slide 2 - Question ouverte
Hoeveel euro moet je per week aan voer uitgeven voor je honden?
Slide 3 - Diapositive
Hoeveel meisjes met ernstig overgewicht zijn er in 2011 meer dan in 1981?
Slide 4 - Diapositive
Hoeveel meisjes met ernstig overgewicht zijn er in 2011 meer dan in 1981?
Slide 5 - Question ouverte
Hoeveel meisjes met ernstig overgewicht zijn er in 2011 meer dan in 1981?
Slide 6 - Diapositive
Slide 7 - Diapositive
Uit hoeveel kinderen bestaat een gemengde groep?
Slide 8 - Question ouverte
Slide 9 - Diapositive
Hoeveel m2 tegels bestel je?
Slide 10 - Diapositive
Hoeveel m2 tegels bestel je?
Slide 11 - Question ouverte
Hoeveel m2 tegels bestel je?
Slide 12 - Diapositive
Wat kost de goedkoopste optie voor een tweejarig abonnement in totaal?
Slide 13 - Diapositive
Wat kost de goedkoopste optie voor een tweejarig abonnement in totaal?
Slide 14 - Question ouverte
Wat kost de goedkoopste optie voor een tweejarig abonnement in totaal?
Slide 15 - Diapositive
Welk cijfer moet je minimaal halen om te slagen? Geef je antwoord in één decimaal.
Slide 16 - Diapositive
Welk cijfer moet je minimaal halen om te slagen? Geef je antwoord in één decimaal.
Slide 17 - Question ouverte
Welk cijfer moet je minimaal halen om te slagen? Geef je antwoord in één decimaal.
Slide 18 - Diapositive
Met hoeveel euro is de omzet per werknemer gedaald tussen 2009 en 2013? Rond af op hele euro's.
Slide 19 - Diapositive
Met hoeveel euro is de omzet per werknemer gedaald tussen 2009 en 2013?
Rond af op hele euro's.
Slide 20 - Question ouverte
Met hoeveel euro is de omzet per werknemer gedaald tussen 2009 en 2013? Rond af op hele euro's.
Slide 21 - Diapositive
Hoeveel moet je betalen?
timer
1:00
Slide 22 - Diapositive
Hoeveel moet je betalen?
Slide 23 - Question ouverte
Hoeveel moet je betalen?
Slide 24 - Diapositive
Hoeveel bespaar je per maand door aanschaf van de kortingskaart?
timer
2:00
Slide 25 - Diapositive
Hoeveel bespaar je per maand door aanschaf van de kortingskaart?
Slide 26 - Question ouverte
Hoeveel bespaar je per maand door aanschaf van de kortingskaart?
Slide 27 - Diapositive
Hoeveel eurocent is voor jou een dieselauto goedkoper dan een benzineauto?
Slide 28 - Diapositive
Hoeveel eurocent is voor jou een dieselauto goedkoper dan een benzineauto?
Geef je antwoord in eurocent.
Slide 29 - Question ouverte
Hoeveel eurocent is voor jou een dieselauto goedkoper dan een benzineauto?
Slide 30 - Diapositive
Hoeveel procent van de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid zout eet je met dit broodje hamburger?
Rond af op een heel getal.
Slide 31 - Diapositive
Hoeveel procent van de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid zout eet je met dit broodje hamburger?
Rond af op een heel getal.
Slide 32 - Question ouverte
Hoeveel procent van de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid zout eet je met dit broodje hamburger?
Rond af op een heel getal.
Slide 33 - Diapositive
Hoeveel kost de totale heenreis per persoon?
Slide 34 - Diapositive
Hoeveel kost de totale heenreis per persoon?
Slide 35 - Question ouverte
Hoeveel kost de totale heenreis per persoon?
Slide 36 - Diapositive
Jasper rijdt een route van Hoogersmilde naar Uffelte. Hij rijdt gemiddeld 40 km/u. Hij vertrekt om 10:15.
Hoe laat komt Jasper aan in Uffelte?
Slide 37 - Diapositive
Hoe laat komt Jasper aan in Uffelte?
Slide 38 - Question ouverte
Jasper rijdt een route van Hoogersmilde naar Uffelte. Hij rijdt gemiddeld 40 km/u. Hij vertrekt om 10:15.
Hoe laat komt Jasper aan in Uffelte?
Slide 39 - Diapositive
Welk pak sperziebonen is in verhouding het goedkoopst? Laat dit zien met een berekening.
Slide 40 - Diapositive
Welk pak sperziebonen is in verhouding het goedkoopst? Laat dit zien met een berekening.
Slide 41 - Question ouverte
Welk pak sperziebonen is in verhouding het goedkoopst? Laat dit zien met een berekening.
Slide 42 - Diapositive
Hoeveel betaal je voor de bezorgkosten van je nieuwe meubels?
Slide 43 - Diapositive
Hoeveel betaal je voor de bezorgkosten van je nieuwe meubels?
Slide 44 - Question ouverte
Hoeveel betaal je voor de bezorgkosten van je nieuwe meubels?
Slide 45 - Diapositive
Plus de leçons comme celle-ci
Oefenen rekenexamen 3F
Janvier 2022
- Leçon avec
42 diapositives
Rekenen
MBO
Studiejaar 2
N4_thema Studie & Werk taak 1
Mars 2023
- Leçon avec
31 diapositives
Rekenen
MBO
Studiejaar 1
Hoofdstuk 7 paragraaf 4
Septembre 2024
- Leçon avec
11 diapositives
Hoofdstuk 7 paragraaf 4
Juillet 2023
- Leçon avec
11 diapositives
P2 Les 4 Geld
Décembre 2022
- Leçon avec
10 diapositives
Handel
MBO
Studiejaar 1
P2 Les 4 Geld
Décembre 2022
- Leçon avec
10 diapositives
Handel
MBO
Studiejaar 1
DagelijksRekenenUtrecht week 1
Juillet 2022
- Leçon avec
21 diapositives
Rekenen
Basisschool
Groep 5
Dinsdag 11.15 uur: Luisteren 2.1 Informatieve teksten.
Janvier 2024
- Leçon avec
17 diapositives
Nederlands
MBO
Studiejaar 2