Verzorgend redeneren

Klinisch redeneren
1 / 13
suivant
Slide 1: Diapositive
Verpleging en verzorgingMBOStudiejaar 3

Cette leçon contient 13 diapositives, avec quiz interactifs et diapositives de texte.

time-iconLa durée de la leçon est: 100 min

Éléments de cette leçon

Klinisch redeneren

Slide 1 - Diapositive

Klinisch redeneren is de vaardigheid om eigen observaties en interpretaties te koppelen aan medische kennis, om zodoende te beredeneren welke vervolgstap je moet nemen in je handelen

Slide 2 - Diapositive

wat zijn de klinisch redeneer vragen, in de juiste volgorde?
A
Wat is er aan de hand met mijn cliënt? Wat kan ik voor hem betekenen? Wat zijn prioriteiten?
B
Wat is er aan de hand? Hoe gaat het? Wat kan ik doen?
C
Hoe gaat het? Wat is er aan de hand? Wat kan ik doen?
D
Wat kan ik doen? Wat is er aan de hand? Hoe gaat het?

Slide 3 - Quiz

Doelstelling:
We kennen de basisprincipes van het verzorgend redeneren.

Slide 4 - Diapositive

lesopzet:

-Kennismaken met redeneerhulpen
-introductie stappenplan
-oefenen
-afsluiten en evalueren

Slide 5 - Diapositive

Stappenplan verzorgend redeneren

Slide 6 - Diapositive

Slide 7 - Diapositive

Slide 8 - Diapositive

Slide 9 - Lien

Het stappenplan gebruiken we bij het verzorgend redeneren,
Wat is dan je eerste en je laatste stap?
A
1.zorgplan maken 2.evalueren
B
1.gegevens verzamelen 2.evalueren
C
1.zorgbehoefte vaststellen 2. voorlopige diagnose opstellen
D
1. observeren. 2.uitvoeren

Slide 10 - Quiz

evalueren en afsluiten
Vragen?
Doelstelling behaald?



Slide 11 - Diapositive

Slide 12 - Diapositive

Oefenen

Slide 13 - Diapositive