CKV Periode 2 Les 5: start opdr 2. storytelling, conceptontwikkeling, reclames analyseren

1 / 52
suivant
Slide 1: Diapositive
KunstMiddelbare schoolhavoLeerjaar 4

Cette leçon contient 52 diapositives, avec diapositives de texte et 7 vidéos.

time-iconLa durée de la leçon est: 70 min

Éléments de cette leçon

Slide 1 - Diapositive

STARTKLAAR
  • Telefoon is weg voordat je het lokaal binnenkomt 
  • Jas uit, tas op de grond 
  • Laptop dicht op tafel 
  • Schrift en pen op tafel
timer
1:00

Slide 2 - Diapositive

STARTER
Lees de rubric op Teams door 
ONDERDELEN EN MAXIMAAL AANTAL PUNTEN

Noteer in je logboek 3 dingen die volgens jou het meest belangrijk zijn in P2 
timer
5:00

Slide 3 - Diapositive

Planning 
Wat gaan we deze les doen? 
1. Introductie opdracht 2
2. Reclames analyseren
3. Opdracht

Slide 4 - Diapositive

Leerdoelen
Aan het einde van de les:

- kan je reclames analyseren op de volgende onderdelen: CTA, doelgroep en USP 

- heb je samen met je team een storyboard voor je reclamevideo gemaakt 


Slide 5 - Diapositive

In werkteams gaan jullie beginnen met het maken van een fantastische reclamefilm voor jullie product!


1.  Periodeoverzicht
2. Teamwork
3. Storytelling
4. Conceptontwikkeling
5. Cameratechnieken
6. Creatief denken in beeld en verhaal




Slide 6 - Diapositive

Periode 2: Het overzicht!
Opdracht 1: Designathon
Je ontwerpt een functioneel product dat nog niet bestaat en maakt het in TinkerCad.
Opdracht 2: Reclamevideo
Je maakt een reclamevideo voor je product
Logboek
Opdracht toetsweek: Pitch product én vertoning reclamefilmpje voor een jury





Slide 7 - Diapositive

1. Introductie opdracht 2

Slide 8 - Diapositive

Slide 9 - Diapositive

Welke elementen / dingen zijn belangrijk om in jouw reclamefilm op te nemen, zodat het product opvalt en aantrekkelijk wordt voor de doelgroep?

Beschrijf minstens drie elementen en leg uit waarom je deze kiest.
timer
5:00

Slide 10 - Diapositive

Team up!
Ga bij je werkteam zitten

Slide 11 - Diapositive

Minute to Win it!
Let the games begin!

Slide 12 - Diapositive

Wat zijn slogans of jingles!?

Slide 13 - Diapositive

Slide 14 - Diapositive

timer
2:00

Slide 15 - Diapositive

Slide 16 - Diapositive

Slide 17 - Diapositive

Slide 18 - Vidéo

timer
1:00

Slide 19 - Diapositive

Slide 20 - Diapositive

timer
1:00

Slide 21 - Diapositive

Slide 22 - Diapositive

Storytelling | Conceptontwikkeling

Slide 23 - Diapositive

Slide 24 - Diapositive

2. Reclames analyseren 

Slide 25 - Diapositive

Over deze reclame.. 

Slide 26 - Diapositive

Slide 27 - Vidéo

Over deze reclame.. 
timer
2:00

Slide 28 - Diapositive

Slide 29 - Vidéo

Over deze reclame.. 
timer
2:00

Slide 30 - Diapositive

Slide 31 - Vidéo

Over deze reclame.. 
timer
2:00

Slide 32 - Diapositive

timer
3:00

Slide 33 - Diapositive

Hey! 
Die hebben we eerder gehoord..

Slide 34 - Diapositive

Over deze reclame.. 
- Welke cameratechnieken vielen jou op?

Slide 35 - Diapositive

Slide 36 - Vidéo

Over deze reclame.. 
- Welke cameratechnieken vielen jou op?
timer
2:00

Slide 37 - Diapositive

Slide 38 - Vidéo

Over deze reclame.. 
- Welke cameratechnieken vielen jou op?- 
timer
2:00

Slide 39 - Diapositive

Slide 40 - Vidéo

Over deze reclame.. 
- Welke cameratechnieken vielen jou op?
timer
2:00

Slide 41 - Diapositive

Leerdoelen
Aan het einde van de les:

- kan je reclames analyseren op de volgende onderdelen: CTA, doelgroep en USP 

- heb je samen met je team een storyboard voor je reclamevideo gemaakt 


Slide 42 - Diapositive

Slide 43 - Diapositive

Slide 44 - Diapositive

Slide 45 - Diapositive

Slide 46 - Diapositive

Slide 47 - Diapositive

timer
15:00

Slide 48 - Diapositive

Leerdoelen
Aan het einde van de les:

- kan je reclames analyseren op de volgende onderdelen: CTA, doelgroep en USP 

- heb je samen met je team een storyboard voor je reclamevideo gemaakt 


Slide 49 - Diapositive



Storytelling | Conceptontwikkeling | Cameratechnieken
Creatief denken in beeld en verhaal

Slide 50 - Diapositive

Logboek

• Het logboek is volledig en bevat gedetailleerde informatie over elke fase van het
proces.
• Reflecties zijn eerlijk, kritisch en laten zien wat je hebt geleerd.
• Het logboek is overzichtelijk en goed geschreven.
timer
5:00

Slide 51 - Diapositive

    Take - Away!

  • ... Wat was verrassend?
  •  ... Wat blijft het allermeest bij?

Slide 52 - Diapositive