Qu'est-ce que LessonUp
Rechercher
Canaux
Connectez-vous
S'inscrire
‹
Revenir à la recherche
CKV Periode 2 Les 5: start opdr 2. storytelling, conceptontwikkeling, reclames analyseren
1 / 52
suivant
Slide 1:
Diapositive
Kunst
Middelbare school
havo
Leerjaar 4
Cette leçon contient
52 diapositives
, avec
diapositives de texte
et
7 vidéos
.
La durée de la leçon est:
70 min
Commencer la leçon
Partager
Imprimer la leçon
Éléments de cette leçon
Slide 1 - Diapositive
STARTKLAAR
Telefoon is weg voordat je het lokaal binnenkomt
Jas uit, tas op de grond
Laptop
dicht
op tafel
Schrift en pen op tafel
timer
1:00
Slide 2 - Diapositive
STARTER
Lees de rubric op Teams door
ONDERDELEN EN MAXIMAAL AANTAL PUNTEN
Noteer in je logboek
3 dingen
die volgens jou
het meest belangrijk
zijn in P2
timer
5:00
Slide 3 - Diapositive
Planning
Wat gaan we deze les doen?
1. Introductie opdracht 2
2. Reclames analyseren
3. Opdracht
Slide 4 - Diapositive
Leerdoelen
Aan het einde van de les:
-
kan je
reclames analyseren
op de volgende onderdelen:
CTA, doelgroep en USP
- heb je samen met je team een
storyboard voor je reclamevideo
gemaakt
Slide 5 - Diapositive
In werkteams gaan jullie beginnen met het maken van een fantastische reclamefilm voor jullie product!
1. Periodeoverzicht
2. Teamwork
3. Storytelling
4. Conceptontwikkeling
5. Cameratechnieken
6. Creatief denken in beeld en verhaal
Slide 6 - Diapositive
Periode 2: Het overzicht!
Opdracht 1:
Designathon
Je ontwerpt een functioneel product dat nog niet bestaat en maakt het in TinkerCad.
Opdracht 2:
Reclamevideo
Je maakt een reclamevideo voor je product
Logboek
Opdracht toetsweek: Pitch product én vertoning reclamefilmpje voor een jury
Slide 7 - Diapositive
1. Introductie opdracht 2
Slide 8 - Diapositive
Slide 9 - Diapositive
Welke elementen / dingen zijn belangrijk om in jouw reclamefilm op te nemen, zodat het
product opvalt en aantrekkelijk
wordt voor de doelgroep?
Beschrijf minstens drie elementen en leg uit waarom je deze kiest.
timer
5:00
Slide 10 - Diapositive
Team up!
Ga bij je werkteam zitten
Slide 11 - Diapositive
Minute to Win it!
Let the games begin!
Slide 12 - Diapositive
Wat zijn slogans of jingles!?
Slide 13 - Diapositive
Slide 14 - Diapositive
timer
2:00
Slide 15 - Diapositive
Slide 16 - Diapositive
Slide 17 - Diapositive
Slide 18 - Vidéo
Slide 19 - Diapositive
2. Reclames analyseren
Slide 20 - Diapositive
Over deze reclame..
-
Slide 21 - Diapositive
Slide 22 - Vidéo
Over deze reclame..
-
timer
2:00
Slide 23 - Diapositive
Slide 24 - Vidéo
Over deze reclame..
-
timer
2:00
Slide 25 - Diapositive
Slide 26 - Vidéo
Over deze reclame..
-
timer
2:00
Slide 27 - Diapositive
timer
3:00
Slide 28 - Diapositive
Hey!
Die hebben we eerder gehoord..
Slide 29 - Diapositive
Over deze reclame..
- Welke cameratechnieken vielen jou op?
Slide 30 - Diapositive
Slide 31 - Vidéo
Over deze reclame..
- Welke cameratechnieken vielen jou op?
timer
2:00
Slide 32 - Diapositive
Slide 33 - Vidéo
Over deze reclame..
- Welke cameratechnieken vielen jou op?-
timer
2:00
Slide 34 - Diapositive
Slide 35 - Vidéo
Over deze reclame..
- Welke cameratechnieken vielen jou op?
timer
2:00
Slide 36 - Diapositive
Leerdoelen
Aan het einde van de les:
-
kan je
reclames analyseren
op de volgende onderdelen:
CTA, doelgroep en USP
- heb je samen met je team een
storyboard voor je reclamevideo
gemaakt
Slide 37 - Diapositive
timer
1:00
Slide 38 - Diapositive
Slide 39 - Diapositive
timer
1:00
Slide 40 - Diapositive
Slide 41 - Diapositive
Storytelling | Conceptontwikkeling
Slide 42 - Diapositive
Slide 43 - Diapositive
Slide 44 - Diapositive
Slide 45 - Diapositive
Slide 46 - Diapositive
Slide 47 - Diapositive
timer
15:00
Slide 48 - Diapositive
Leerdoelen
Aan het einde van de les:
-
kan je
reclames analyseren
op de volgende onderdelen:
CTA, doelgroep en USP
- heb je samen met je team een
storyboard voor je reclamevideo
gemaakt
Slide 49 - Diapositive
Storytelling | Conceptontwikkeling | Cameratechnieken
Creatief denken in beeld en verhaal
Slide 50 - Diapositive
Logboek
• Het logboek is volledig en bevat gedetailleerde informatie over elke fase van het
proces.
• Reflecties zijn eerlijk, kritisch en laten zien wat je hebt geleerd.
• Het logboek is overzichtelijk en goed geschreven.
timer
5:00
Slide 51 - Diapositive
Take - Away!
... Wat was verrassend?
... Wat blijft het allermeest bij?
Slide 52 - Diapositive
Plus de leçons comme celle-ci
CKV Periode 2 Les 5: start opdr 2. storytelling, conceptontwikkeling, reclames analyseren
il y a 4 jours
- Leçon avec
52 diapositives
Kunst
Middelbare school
havo
Leerjaar 4
CKV Periode 2 Les 5: start opdr 2. storytelling, conceptontwikkeling, reclames analyseren
il y a 5 jours
- Leçon avec
45 diapositives
Kunst
Middelbare school
havo
Leerjaar 4
CKV Periode 2 Les 5: start opdr 2. storytelling, conceptontwikkeling, reclames analyseren
il y a 2 jours
- Leçon avec
53 diapositives
Kunst
Middelbare school
havo
Leerjaar 4
CKV Periode 2 Les 5: start opdr 2. storytelling, conceptontwikkeling, reclames analyseren
il y a 2 jours
- Leçon avec
53 diapositives
Kunst
Middelbare school
havo
Leerjaar 4
CKV Periode 2 Les 6
il y a 8 jours
- Leçon avec
47 diapositives
Kunst
Middelbare school
havo
Leerjaar 4
CKV Periode 2 Les 6
il y a 9 jours
- Leçon avec
47 diapositives
Kunst
Middelbare school
havo
Leerjaar 4
Periode 3 Les 1
il y a 2 jours
- Leçon avec
35 diapositives
Kunst
Middelbare school
havo
Leerjaar 5
Les 1: Wat is storytelling?
Août 2022
- Leçon avec
21 diapositives
par
Schoolblocks
Informatievaardigheden
Middelbare school
vmbo t, mavo, havo, vwo
Leerjaar 1
Schoolblocks