LES 5 - ORGANISEREN: EEN DAGJE WEG MET Z'N ALLEN

1 / 13
suivant
Slide 1: Diapositive
NederlandsPraktijkonderwijsLeerjaar 2

Cette leçon contient 13 diapositives, avec quiz interactifs et diapositives de texte.

time-iconLa durée de la leçon est: 60 min

Éléments de cette leçon

Slide 1 - Diapositive

Cet élément n'a pas d'instructions

Startklaar 
       
       Pak je Chromebook/ laptop voor je
       Start je Chromebook/ laptop op
       Log in op www.lessonup.app 
       Stop je telefoon in je tas of in je jas
      
timer
2:30

Slide 2 - Diapositive

Cet élément n'a pas d'instructions

Inleiding

Tijdens de eerste les hebben jullie een foto geplaatst van een zwembad waar je weleens bent geweest.

Als je nog eens naar een zwembad zou mogen gaan, welk zwembad zou je dan kiezen?

Slide 3 - Diapositive

Cet élément n'a pas d'instructions

Als je nog eens naar een zwembad zou mogen gaan, welk zwembad zou je dan kiezen?
Noteer de naam óf plaats een foto.

Slide 4 - Question ouverte

Cet élément n'a pas d'instructions

Leerdoelen
Aan het einde van de les ...
  • heb ik verschillende zwembaden met elkaar vergeleken. Daarbij heb ik gelet op:
       » Entreekosten
       » Openingstijden
       » Faciliteiten
       » Afstand en vervoersmogelijkheden

Slide 5 - Diapositive

Leerdoelgericht werken: 
Voor iedere leerling is duidelijk waar er aan gewerkt gaat worden. Docenten geven vanuit deze leerdoelen vorm aan
de inhoud van hun lessen. Om dit voor leerlingen behapbaar te houden wordt alleen het hoognodige aangeboden. Iedere les worden de beoogde leerdoelen kenbaar gemaakt en
worden onderwijsactiviteiten ingezet die moeten leiden tot het beoogde leerdoel. Hierbij wordt gericht ingezet op succeservaringen. Leerdoelen worden vanuit hoge positieve verwachtingen van alle leerlingen geformuleerd en zetten in op succeservaringen. 
Inleiding

Hoera! Je bent jarig!

Je wilt jouw verjaardag graag met je vrienden of vriendinnen vieren in een (subtropisch) zwembad.

Je ouders/verzorgers vinden dit goed! 

Slide 6 - Diapositive

Cet élément n'a pas d'instructions

Faciliteiten zijn (leuke) dingen die er
in- en rond het zwembad zijn.
Waar kun je dan aan denken?

Slide 7 - Carte mentale

Cet élément n'a pas d'instructions

Instructie
Jouw ouders/verzorgers willen graag dat jij het volgende uitzoekt:

  1. Wat zijn de entreekosten?
  2. Wat zijn de openingstijden?
  3. Wat zijn de faciliteiten?
  4. Wat is de afstand en hoe kun je er komen?

Slide 8 - Diapositive

Cet élément n'a pas d'instructions

Aan de slag!
Je zoekt van twee zwembaden onderstaande informatie op:

  1. Wat zijn de entreekosten?
  2. Wat zijn de openingstijden?
  3. Wat zijn de faciliteiten?
  4. Wat is de afstand en hoe kun je er komen?

Uiteindelijk kies jij één zwembad uit, en presenteer je dit voor de klas. 
timer
20:00

Slide 9 - Diapositive

Cet élément n'a pas d'instructions

Hoe kun je het zwembad van jouw keuze presenteren?

Slide 10 - Question ouverte

Cet élément n'a pas d'instructions

Aan de slag!
Je zoekt van twee zwembaden onderstaande informatie op:

  1. Wat zijn de entreekosten?
  2. Wat zijn de openingstijden?
  3. Wat zijn de faciliteiten?
  4. Wat is de afstand en hoe kun je er komen?

Uiteindelijk kies jij één zwembad uit, en presenteer je dit voor de klas. 

Slide 11 - Diapositive

Cet élément n'a pas d'instructions

Ben je tevreden over jouw presentatie?
😒🙁😐🙂😃

Slide 12 - Sondage

Cet élément n'a pas d'instructions

Presentaties
De docent bepaalt via de Spinner wie er presenteert. In jouw presentatie beantwoord je deze vragen:

  1. Wat zijn de entreekosten?
  2. Wat zijn de openingstijden?
  3. Wat zijn de faciliteiten?
  4. Wat is de afstand en hoe kun je er komen?

Succes! 

Slide 13 - Diapositive

Cet élément n'a pas d'instructions