4h kua P2 les 1: reflectie p1 + toetsvragen maken

4h kua P2 les 1: reflectie p1 + toetsvragen maken
1 / 13
suivant
Slide 1: Diapositive
KunstMiddelbare schoolhavoLeerjaar 4

Cette leçon contient 13 diapositives, avec quiz interactif, diapositives de texte et 2 vidéos.

time-iconLa durée de la leçon est: 70 min

Éléments de cette leçon

4h kua P2 les 1: reflectie p1 + toetsvragen maken

Slide 1 - Diapositive

Cet élément n'a pas d'instructions

Welkom!
Telefoon weg, kauwgom in prullenbak
Jas over de stoel, oortjes in de tas, tas op de grond
Schoolspullen op tafel: 
laptop
schrift
begrippenboekje

Slide 2 - Diapositive

Cet élément n'a pas d'instructions

Vandaag
  1. Toets + examencommissie
  2. Reflecteren op periode 1
  3. Deel toetsvragen maken en nakijken
  4. Introductie op P2: Massacultuur
Lesdoelen: 
-ik heb inzicht in het niveau van de KUA-toets
-ik kan tips en tops benoemen van de leercultuur in P1 bij KUA, over mijzelf, de klas en de docent.
-Ik kan mijn eigen antwoorden nakijken met een kritische houding.

Slide 3 - Diapositive

Cet élément n'a pas d'instructions

Toets maandag...
Schoollaptop
Link naar RTTI -> Testfox

Examencommissie: Wat gaat er gebeuren?

Slide 4 - Diapositive

Cet élément n'a pas d'instructions

Hoe heb je geleerd voor de toets?

Slide 5 - Question ouverte

Cet élément n'a pas d'instructions

Reflecteren op Periode 1 - de lessen
Top:
Wat ging goed?
Tip:
Wat kan beter?
*Ik:

*De klas:

*De les:
*Ik:

*De klas:

*De les:
timer
1:00

Slide 6 - Diapositive

Met post-its. anoniem.

kua was een nieuw vak voor jullie, even terugblikken.

Slide 7 - Diapositive

Uitleggen kort in jouw woorden, hoe de les bijna altijd voldoet aan deze stappen. 
We hebben onze spullen, we halen kennis van vorige week op, overzicht wat we gaan leren, kennis wordt getest, er wordt naar elkaars antwoorde ngeluisterd, samenwerkingsopdrachten,
helpen met aantekeningen of dingen onthouden, etc.

Maar ook even kritisch: als je dus niet je spullen bij je hebt, als je niet meedoet met een opdracht, niks opschrijft, niet oefent, kun je ook niet goed meedoen met de vervolgstap waardoor het moeilijker wordt om te leren. 
Toetsvragen oefenen
12 vragen
zelfstandig maken
antwoorden opschrijven op papier

straks nakijken
timer
1:00

Slide 8 - Diapositive

Cet élément n'a pas d'instructions

P2: Massacultuur
+ postmodernisme

Slide 9 - Diapositive

Cet élément n'a pas d'instructions

Slide 10 - Vidéo

als teaser eigenlijk en als check: wie herken je?

Massacultuur gaat ook over sterrendom en idolen en dat zij hun status inzetten voor goede doelen. Dit is een beroemd voorbeeld hiervan.
Typisch massacultuur. Kunst voor iedereen, kunst en commercie

Slide 11 - Vidéo

Cet élément n'a pas d'instructions

Vandaag
  1. Toets + examencommissie
  2. Reflecteren op periode 1
  3. Deel toetsvragen maken en nakijken
  4. Introductie op P2: Massacultuur
Lesdoelen: 
-ik heb inzicht in het niveau van de KUA-toets
-ik kan tips en tops benoemen van de leercultuur in P1 bij KUA, over mijzelf, de klas en de docent.
-Ik kan mijn eigen antwoorden nakijken met een kritische houding.

Slide 12 - Diapositive

Cet élément n'a pas d'instructions

Volgende les:
Start massacultuur
planning + leerdoelen
Bericht van examencommissie

Slide 13 - Diapositive

Cet élément n'a pas d'instructions