PVS LUK 3 week 1 bijeenkomst 2

Agenda
  • Overzicht creëren
  • Plan van Aanpak in concept 
  • Zelfreflectie-opdracht uitdiepen
  • Casuïstiek
  • Verdieping GMR & adaptieve opgaven
1 / 19
next
Slide 1: Slide
Zorg en WelzijnHBOStudiejaar 1

This lesson contains 19 slides, with interactive quiz and text slides.

time-iconLesson duration is: 100 min

Items in this lesson

Agenda
  • Overzicht creëren
  • Plan van Aanpak in concept 
  • Zelfreflectie-opdracht uitdiepen
  • Casuïstiek
  • Verdieping GMR & adaptieve opgaven

Slide 1 - Slide

This item has no instructions

Lesdoelen
Lesdoelen:

  • Je bouwt voort op je eerder opgedane kennis rondom het verpleegkundig proces (zelfst).
  • Je begrijpt de zeven adaptieve opgaven (zelfst).
  • Je formuleert de samenwerkingsafspraken en planning in een plan van aanpak (groep).
  • Je begrijpt het beoordelingsinstrument (Zelfreflectie opdracht) met betrekking tot samenwerken (klassikaal/zelfst.).
  • Je begrijpt het Generiek Model Zelfmanagement (groep/zelfst.).

In deze bijeenkomst ga je verder met het plan van aanpak en diep je de opdrachten van deze onderwijsperiode verder uit. 

Slide 2 - Slide

This item has no instructions

Groepsopdracht

Poster presenteren in lesweek 5, les 2. opbrengt meenemen in uitwerking. 

Verslag inleveren eind week 5 (23/3 23:59u)  in groepsportfolio

(of uiterlijk 6/4 23:59u)

Slide 3 - Slide

This item has no instructions

Groepsopdracht

PvA

Inleveren eind week 6 
(30/3 23:59u) in groepsportfolio

(of eind week 7 6/4 23:59u zonder feedback)

NO GO = geen presentatie = herkansing

ONS Dossier bijlage, dus begin met invoeren

Slide 4 - Slide

This item has no instructions

Individuele opdracht

CATME
3 delen

Inleveren eind week 7
(6/4 23:59u)

Indien ND of NO GO - geen eindgesprek

Slide 5 - Slide

This item has no instructions

Individuele opdracht

Gesprek met een professional

Reflectie inleveren eind week 7 (6/4 23:59u)

NO GO niet deelnemen aan de eindopdracht Individueel Mondeling.

Slide 6 - Slide

This item has no instructions

Participatie-opdracht

(individueel beoordeeld)

Tijdens de les  week 7 

Niet aanwezig = vervangende opdracht

Slide 7 - Slide

This item has no instructions

Participatie-opdracht
(individueel beoordeeld)

Tijdens de les  week 7 
wrap up

NO GO = vervangende opdracht

Slide 8 - Slide

This item has no instructions

Groepsopdracht
Summatief
57% van eindcijfer

poster
presentatie 8-10 min + 5 min voor vragen

Evenredige bijdrage 
zie verder criteria in BS, opdrachten PVS LUK 3

 Week 8 les 2 en 3

Slide 9 - Slide

This item has no instructions

Eindopdracht gesprek individueel

Criteriumgericht interview 
20 min, 10 min presentatie, 10 min interview

103C met Seema, 104C met Leneke

Persoonlijke en professionele ontwikkeling (PPI)

VC, Korthagen, zelfreflectie, 
Summatief
43% van eindcijfer


 week 8 les 4 en week 9

Slide 10 - Slide

This item has no instructions

 Werken aan PvA of PAUZE
timer
10:00

Slide 11 - Slide

Geef de studenten 10 minuten de tijd. Volgende vraag gaat over het meest opvallende verschil. Dat gaat je als docent informatie geven om in gesprek te gaan en in te schatten of alle groepen verder kunnen met het samenwerken.
Opdracht PvA
Deel je PvA met de groep rechts naast je eigen groep en lees deze eens door met je eigen groep.
  • Wat komt er overeen?
  • Wat is er anders?
  • Wat nemen jullie mee kijkend naar je eigen PvA?
  • Hoe komt stap 5 overeen? Missen jullie nog inlevertaken/deadlines/tussentijdse afspraken?

Slide 12 - Slide

Geef de studenten 10 minuten de tijd. Volgende vraag gaat over het meest opvallende verschil. Dat gaat je als docent informatie geven om in gesprek te gaan en in te schatten of alle groepen verder kunnen met het samenwerken.
Introductie (Zelf-)reflectie-opdracht

In het kader van Zelfregulerend Leren gaan we aan de slag met een zelfreflectie, gebaseerd op de CATME:

Comprehensive Assessment of Teammember Effectiveness.

Slide 13 - Slide

Maak een overgang (in het kader van de introductie LUK 3) naar Zelfregulerend Leren m.b.v. de CATME tool.
De tool wordt nu geïntroduceerd maar zal de hele LUK en vervolgens de hele opleiding ingezet worden.

Leg uit dat studenten reflecteren op hun eigen handelen maar ook op het handelen van de verschillende teamleden.

Slide 14 - Slide

Studenten gaan dit een lastig model/plaatje vinden. Logisch. Geef aan dat dit het hele model betreft en dat de studenten 
Opdracht
Kijkend naar de criteria die we net in de Zelfreflectie-opdracht hebben gezien:

Zijn er nog aanpassingen nodig in jullie samenwerkingscontract?

Zijn er nog aanpassingen nodig in jullie planning?

Slide 15 - Slide

This item has no instructions

Hoe gaan jullie ervoor zorgen dat jullie een veilige samenwerking creëren?

Slide 16 - Open question

This item has no instructions

Vooruitblik Les 3
Volgende bijeenkomst, Lesdoelen:

  • Je beschrijft de elementen van persoonsgerichte basishouding van een verpleegkundige bij zelfmanagementondersteuning.
  • Je begrijpt welke determinanten van gedrag invloed hebben op de gezondheid van de zorgvrager.

Samenwerkingsruimte: PVA - casuïstiek

Les 4 = Bram, introductie COIL 

Slide 17 - Slide

This item has no instructions

Casuïstiek
LUK3 PVS Opdracht Zorgplan.def:
Jullie werken het zorgplan uit in ONS. Een download van het zorgplan uit ONS plaatsen jullie als bijlage in het document proceswerkblad. Het document: Proceswerkblad Zorgplan LUK3 [naam zorgvrager] met de bijlage plaatsen jullie als één document als groep op Brightspace.

Slide 18 - Slide

This item has no instructions

Opdracht casuïstiek
Zelfstandig werken
timer
5:00

Slide 19 - Slide

Geef de studenten 10 minuten de tijd. Volgende vraag gaat over het meest opvallende verschil. Dat gaat je als docent informatie geven om in gesprek te gaan en in te schatten of alle groepen verder kunnen met het samenwerken.