Lesplan: Kastanjes en Kastanjebomen

Kastanjes en Kastanjebomen
1 / 12
next
Slide 1: Slide

This lesson contains 12 slides, with interactive quizzes, text slides and 1 video.

Items in this lesson

Kastanjes en Kastanjebomen

Slide 1 - Slide

This item has no instructions

Leerdoelen
  • Aan het einde van de les begrijpen de leerlingen de basisprincipes van kastanjes en kastanjebomen.
  • Aan het einde van de les weten de leerlingen waar kastanjebomen groeien.
  • Aan het einde van de les kennen de leerlingen het uiterlijk van kastanjes en kastanjebomen.
  • Aan het einde van de les hebben de leerlingen kennis over het gebruik van kastanjes in voedsel.

Slide 2 - Slide

This item has no instructions

Wat weet je al over kastanjes en kastanjebomen?

Slide 3 - Mind map

This item has no instructions

Inleiding tot kastanjes en kastanjebomen
  • Korte introductie over het onderwerp.
  • Familie zeepbomen

Slide 4 - Slide

This item has no instructions

Paardenkastanje (wilde kastanje)
wit en rood

Slide 5 - Slide

This item has no instructions

Tamme kastanje

Slide 6 - Slide

This item has no instructions

Slide 7 - Video

This item has no instructions

Belang kastanjebomen

Slide 8 - Slide

This item has no instructions

Waar groeien kastanjebomen?
  • Kastanjebomen gedijen het beste in een gematigd klimaat.
  • Waar kastanjebomen groeien.
  • Bodemvereisten voor kastanjebomen.

Slide 9 - Slide

This item has no instructions

Het gebruik van kastanjes
  • Kastanjes worden vaak gebruikt in voedsel, zoals kastanjepuree.
  • Andere toepassingen van kastanjes, zoals decoratie en dierenvoeding.

Slide 10 - Slide

This item has no instructions

Schrijf 3 dingen op die je deze les hebt geleerd.

Slide 11 - Open question

De leerlingen voeren hier drie dingen in die ze in deze les hebben geleerd. Hiermee geven ze aan wat hun eigen leerrendement van deze les is.
Stel 1 vraag over iets dat je nog niet zo goed hebt begrepen.

Slide 12 - Open question

De leerlingen geven hier (in vraagvorm) aan met welk onderdeel van de stof ze nog moeite. Voor de docent biedt dit niet alleen inzicht in de mate waarin de stof de leerlingen begrijpen/beheersen, maar ook een goed startpunt voor een volgende les.