Stage-B groep A les 3

Stage- B les 3 groep A
1 / 14
suivant
Slide 1: Diapositive

Cette leçon contient 14 diapositives, avec quiz interactif et diapositives de texte.

Éléments de cette leçon

Stage- B les 3 groep A

Slide 1 - Diapositive

Lesdoelen vorige les
  • De student heeft de opdracht "instelling en ik" afgerond (feedback verwerkt)
  • De student heeft de kennismakingsgegevens met mij gedeeld
  • De student weet wat er in een weekverslag moet staan
  • De student kan een procesverslag schrijven
  • De student weet hoe je een beroepshoudingsformulier in moet vullen

Slide 2 - Diapositive

Lesinhoud
  • Groep B: zelfstandig werken (Wat ga je doen? Planning oefenlijst! Kennismaken met instelling!)
  • Intervisie: procesverslag bespreken 
  • Telefoongesprek individueel nabespreken 
  • Denk aan: zelf inplannen tussenevaluatie in teams
  • Nieuwe oefenlijst
  • QRcode scannen als je examen gaat doen (steekproef op locatie)
  • Oefenen kennistoets (gehaald? af laten tekenen bij mij)
  • Onstage: kennismaking met de instelling inleveren/ nakijken/ feedback aanpassen
  • Vragen

Slide 3 - Diapositive

Lesdoelen
  • De student heeft Onstage op orde
  • De student kan aan het werk met de kennistoets
  • De student kan een planning maken voor de oefenlijst
  • De student weet hoe de QRcode voor de steekproef werkt
  • De student heeft haar tussenevaluatie gepland
  • De student kan haar stageprobleem kenbaar maken aan de groep 

Slide 4 - Diapositive

 De Incidentmethode
Introductie:
De inbrenger beschrijft kort en feitelijk de situatie en zijn vraag. 
Probleemverkenning
De groepsleden nemen even – in stilte – tijd om hun vragen te noteren. 
Feiten verzamelen
 door open vragen te stellen (geen advies geven). 
Analyse
 Groepsleden analyseren met elkaar de kern van het probleem.
Adviesronde
 Ieder groepslid formuleert een advies voor de inbrenger
Afronding
De inbrenger geeft aan welke adviezen hem aanspreken en waarom.

 

Slide 5 - Diapositive

Wie heeft een onderwerp
(iedereen komt aan de beurt;))

Slide 6 - Carte mentale

Introductie:

  • De inbrenger beschrijft kort en feitelijk de situatie en zijn vraag


timer
2:00

Slide 7 - Diapositive

Probleemverkenning
De groepsleden nemen even
– in stilte –
tijd om hun vragen te noteren. 


timer
3:00

Slide 8 - Diapositive

Feiten verzamelen
 Door open vragen te stellen
(geen advies geven). 
timer
10:00

Slide 9 - Diapositive

Analyse
Groepsleden analyseren met elkaar de kern van het probleem.
(Inbrenger gaat uit de vergadering)

timer
5:00

Slide 10 - Diapositive

Adviesronde
Ieder groepslid formuleert een advies voor de inbrenger


timer
5:00

Slide 11 - Diapositive

Afronding
De inbrenger geeft aan welke adviezen hem aanspreken en waarom.

timer
5:00

Slide 12 - Diapositive

Zelfstudie
  • Doorlezen BPVgids 
  • Kennismakingsgegevens digitaal invullen en sturen naar mij
  • Onstage bijwerken
  • Weekverslag maken
  • Procesverslag maken
  • Planning maken oefenlijst
  • Beroepshoudingsformulier invullen door jezelf en apart door stage
  • Wat zijn jouw doelen en actiepunten voor de komende tijd?


Slide 13 - Diapositive

Volgende les
  • Groep B intervisie 
  • Groep A melden in de les en daarna in het OLC zelfstandig werken



Slide 14 - Diapositive