Stage- B 3PW3B les 2 groep A

Stage- B les 2 groep B
1 / 16
suivant
Slide 1: Diapositive
MWBMBOStudiejaar 2

Cette leçon contient 16 diapositives, avec quiz interactif et diapositives de texte.

Éléments de cette leçon

Stage- B les 2 groep B

Slide 1 - Diapositive

Lesinhoud
  • Allen: telefoongesprek/ inplannen tussenevaluatie/ Onstage/ nieuwe oefenlijst
  • Onstage: kennismaking met de instelling inleveren/ nakijken
  • BPVgids uitleg weekverslagen/ procesverslag/ beroepshoudingsformulier
  • Kennismakingsgegevens inleveren
  • Bellen met stage: Wat gaat stage zeggen?
  • Intervisie

Slide 2 - Diapositive

Lesdoelen
  • De student weet waar de BPVgids te vinden is op Onstage en kan dit vertellen op stage
  • De student heeft de opdracht "instelling en ik" afgerond
  • De student heeft de kennismakingsgegevens met mij gedeeld
  • De student weet wat er in een weekverslag moet staan
  • De student kan een procesverslag schrijven
  • De student weet hoe je een beroepshoudingsformulier in moet vullen
  • De student kan haar stageprobleem kenbaar maken aan de groep 

Slide 3 - Diapositive

Onstage
BPVgids opzoeken
Instelling en ik

Slide 4 - Diapositive

BPV gids
  • weekverslagen
  • procesverslag
  • beroepshoudingsformulier

Slide 5 - Diapositive

Kennismakingsgegevens

Slide 6 - Diapositive

 De Incidentmethode
Introductie:
De inbrenger beschrijft kort en feitelijk de situatie en zijn vraag. 
Probleemverkenning
De groepsleden nemen even – in stilte – tijd om hun vragen te noteren. 
Feiten verzamelen
 door open vragen te stellen (geen advies geven). 
Analyse
 Groepsleden analyseren met elkaar de kern van het probleem.
Adviesronde
 Ieder groepslid formuleert een advies voor de inbrenger
Afronding
De inbrenger geeft aan welke adviezen hem aanspreken en waarom.

 

Slide 7 - Diapositive

Wie heeft een onderwerp
(iedereen komt aan de beurt;))

Slide 8 - Carte mentale

Introductie:

  • De inbrenger beschrijft kort en feitelijk de situatie en zijn vraag


timer
2:00

Slide 9 - Diapositive

Probleemverkenning
De groepsleden nemen even
– in stilte –
tijd om hun vragen te noteren. 


timer
3:00

Slide 10 - Diapositive

Feiten verzamelen
 Door open vragen te stellen
(geen advies geven). 
timer
10:00

Slide 11 - Diapositive

Analyse
Groepsleden analyseren met elkaar de kern van het probleem.
(Inbrenger gaat uit de vergadering)

timer
5:00

Slide 12 - Diapositive

Adviesronde
Ieder groepslid formuleert een advies voor de inbrenger


timer
5:00

Slide 13 - Diapositive

Afronding
De inbrenger geeft aan welke adviezen hem aanspreken en waarom.

timer
5:00

Slide 14 - Diapositive

Zelfstudie
  • Doorlezen BPVgids 
  • Kennismakingsgegevens digitaal invullen en sturen naar mij
  • Onstage bijwerken
  • Weekverslag maken
  • Procesverslag maken
  • Beroepshoudingsformulier invullen door jezelf en apart door stage
  • Wat zijn jouw doelen en actiepunten voor de komende tijd?


Slide 15 - Diapositive

Volgende les
  • Groep B intervisie en uitleg procesverslag en beroepshoudingsformulier
  • Groep A melden in de les en daarna in het OLC zelfstandig werken



Slide 16 - Diapositive