Cette leçon contient 13 diapositives, avec quiz interactif et diapositives de texte.
Éléments de cette leçon
Deskundigheidsvervordering
Les 5
Slide 1 - Diapositive
Agenda
Opening, agenda, A&A
Terugblik & doelen
Theorie: zelfreflectie
Aan de slag!
Nabespreken & vooruitblik
Afsluiting
Slide 2 - Diapositive
Sleep de omschrijvingen naar het juiste type gesprek
Beoordelingsgesprek
Functioneringsgesprek
Gelijkwaardig
Ongelijkwaardig
Samenwerking verbeteren
Formuleren van arbeidsvoorwaardelijke beslissingen
De centrale vraag is: ‘Hoe waardeert jouw leidinggevende je?’
De centrale vraag is: ‘Hoe gaat het met het werk?’
Slide 3 - Question de remorquage
Doelen
Je kent minimaal 3 reflectiemodellen en weet hoe je ze kunt toepassen.
Je kunt a.d.h.v. de theorie en eigen voorbereiding een beoordelings- of functioneringsgesprek houden
Slide 4 - Diapositive
Kernreflectie
Slide 5 - Diapositive
Slide 6 - Diapositive
Slide 7 - Diapositive
Slide 8 - Diapositive
Opdracht
Student maakt een keuze uit 1 van de modellen en reflecteert op een ervaring (eventueel op stage, maar kan ook op een ander moment) waarbij er iets heel goed of juist minder goed ging.
Slide 9 - Diapositive
Functioneringsgesprek/beoordelingsgesprek
Opdracht:
Verdeel de rollen en voer één functionerings- en één beoordelingsgesprek
Gesprek max 5 min.
De rollen: 1 is de leiding gevende, 1 is de onderwijsassistent, 1 is observator
De gesprekken:
Inleiding
Kern: bespreken van pop/pap
Afsluiten
Observator geeft terug wat hem/haar is opgevallen en geeft eventueel tips.
Slide 10 - Diapositive
Nabespreken
Je kent minimaal 3 reflectiemodellen en weet hoe je ze kunt toepassen.
Je kunt a.d.h.v. de theorie en eigen voorbereiding een beoordelings- of functioneringsgesprek houden
Slide 11 - Diapositive
Vooruitblik
Toets H8.4 Profielboek OA Pedagogiek
Inleveren zelfreflectie It's Learning
Huiswerk:
Casus + reflectie intervisie
Casus ‘gouden cirkel’
Functioneringsgesprek/beoordelingsgesprek voorbereid en uitgevoerd