leerdoelen H6 en H7

lesdoelen - les 1
bespreken toets
tussenliggende periode
  • ik heb inzicht in mijn toets en weet welke opdrachten ik goed en niet goed heb gemaakt. 
  • Ik weet voor welke fouten ik 'gevoelig' ben en heb tips hoe ik dat de volgende keer kan voorkomen. 
  • ik ken de stijlperiodes rococo, classicisme, romantiek en realisme en ken globaal de kenmerken van iedere stijlperiode. 
  • ik weet welke culturele en maatschappelijke ontwikkelingen hebben bijgedragen aan het ontstaan of de ontwikkeling van de stijlperiodes.  
H8 Cultuur van het Moderne
1 / 11
suivant
Slide 1: Diapositive
KunstMiddelbare schoolhavoLeerjaar 4

Cette leçon contient 11 diapositives, avec quiz interactifs et diapositives de texte.

time-iconLa durée de la leçon est: 1 min

Éléments de cette leçon

lesdoelen - les 1
bespreken toets
tussenliggende periode
  • ik heb inzicht in mijn toets en weet welke opdrachten ik goed en niet goed heb gemaakt. 
  • Ik weet voor welke fouten ik 'gevoelig' ben en heb tips hoe ik dat de volgende keer kan voorkomen. 
  • ik ken de stijlperiodes rococo, classicisme, romantiek en realisme en ken globaal de kenmerken van iedere stijlperiode. 
  • ik weet welke culturele en maatschappelijke ontwikkelingen hebben bijgedragen aan het ontstaan of de ontwikkeling van de stijlperiodes.  
H8 Cultuur van het Moderne

Slide 1 - Diapositive

leerdoelcheck: Ik heb inzicht in mijn toets en weet welke opdrachten ik goed en niet goed heb gemaakt.
1: beheers ik nog niet  |  2: beheers ik een beetje  |  3: beheers ik redelijk  |  4: beheers ik helemaal
H8 Cultuur van het Moderne
toetsbespreking
14

Slide 2 - Sondage

leerdoelcheck: Ik weet voor welke fouten ik 'gevoelig' ben en heb tips hoe ik dat de volgende keer kan voorkomen.
1: beheers ik nog niet  |  2: beheers ik een beetje  |  3: beheers ik redelijk  |  4: beheers ik helemaal
H8 Cultuur van het Moderne
toetsbespreking
14

Slide 3 - Sondage

stappen die je kunt zetten
Heb je laag (een 1 of 2) gescoord voor één van de vorige leerdoelen, dan kun je zelfstandig de volgende stappen doorlopen:
  • lees de feedback door van de docent. Welke fouten (zie les 1) herken je bij jezelf? Probeer ook goed te kijken naar de modelantwoorden. Welke stap mis je nog?
  • schrijf deze stap(pen) voor jezelf op en maak een korte afspraak met de docent. Bespreek samen deze stappen en vraag om tips hoe je hiermee om kunt gaan. 

H8 Cultuur van het Moderne

Slide 4 - Diapositive

leerdoelcheck: Ik ken de stijlperiodes rococo, classicisme, romantiek en realisme en ken globaal de kenmerken van iedere stijlperiode.
1: beheers ik nog niet  |  2: beheers ik een beetje  |  3: beheers ik redelijk  |  4: beheers ik helemaal
H8 Cultuur van het Moderne
tussenliggende periode
14

Slide 5 - Sondage

leerdoelcheck: Ik weet welke culturele en maatschappelijke ontwikkelingen hebben bijgedragen aan het ontstaan of de ontwikkeling van de stijlperiodes.
1: beheers ik nog niet  |  2: beheers ik een beetje  |  3: beheers ik redelijk  |  4: beheers ik helemaal
H8 Cultuur van het Moderne
tussenliggende periode
14

Slide 6 - Sondage

stappen die je kunt zetten
Heb je laag (een 1 of 2) gescoord voor één van de vorige leerdoelen, dan kun je zelfstandig de volgende stappen doorlopen:
  • maak de verwerkingsopdracht in Learnbeat als extra opdracht. Controleer jouw antwoorden met de modelantwoorden en geef jezelf een score. 
  • lees nogmaals pagina 119 en 131 uit je tekstboek. Grote kans dat je die tekst nu beter kunt plaatsen. 
  • bekijk één of meerdere van de onderstaande filmpjes (selecteer Nederlandse ondertiteling). Hier wordt de basis van de verschillende stromingen kort uitgelegd. 
  • pas eventueel jouw score van de leerdoelchecks aan
H8 Cultuur van het Moderne
Cette vidéo n'est plus disponible

Slide 7 - Diapositive

leerdoel: ik weet over welke periode (in jaartallen) we de komende periode gaan behandelen.

H8 Cultuur van het Moderne
1: beheers ik nog niet  |  2: beheers ik een beetje  |  3: beheers ik redelijk  |  4: beheers ik helemaal
inleiding
15

Slide 8 - Sondage

leerdoel: ik heb een beeld van de belangrijkste maatschappelijke ontwikkelingen van die periode

inleiding
H8 Cultuur van het Moderne
1: beheers ik nog niet  |  2: beheers ik een beetje  |  3: beheers ik redelijk  |  4: beheers ik helemaal
15

Slide 9 - Sondage

leerdoel: ik ken de term 'modernisme' en kan uitleggen wat deze term betekent

H8 Cultuur van het Moderne
inleiding
1: beheers ik nog niet  |  2: beheers ik een beetje  |  3: beheers ik redelijk  |  4: beheers ik helemaal
15

Slide 10 - Sondage

leerdoel: ik weet welke kunststromingen er binnen het modernisme vallen en welke overeenkomst(en) er zijn tussen deze kunststromingen

H8 Cultuur van het Moderne
inleiding
1: beheers ik nog niet  |  2: beheers ik een beetje  |  3: beheers ik redelijk  |  4: beheers ik helemaal
15

Slide 11 - Sondage