Qu'est-ce que LessonUp
Rechercher
Canaux
Connectez-vous
S'inscrire
‹
Revenir à la recherche
Les 6 BL DUBBELE LES
Les 6;
Begrijpend lezen.
26 december.
Inchecken: Hoe voel jij je? Hoe voel ik me?
De vorige les
Belangrijk
Opwarmertje
Instructie
Zelfstandige verwerking
Thuisopdracht
Evaluatie
1 / 31
suivant
Slide 1:
Diapositive
Nederlands
Praktijkonderwijs
Leerjaar 4
Cette leçon contient
31 diapositives
, avec
quiz interactifs
et
diapositives de texte
.
La durée de la leçon est:
60 min
Commencer la leçon
Partager
Imprimer la leçon
Éléments de cette leçon
Les 6;
Begrijpend lezen.
26 december.
Inchecken: Hoe voel jij je? Hoe voel ik me?
De vorige les
Belangrijk
Opwarmertje
Instructie
Zelfstandige verwerking
Thuisopdracht
Evaluatie
Slide 1 - Diapositive
Inchecken.
Jij & ik.
Slide 2 - Diapositive
Hoe voel je je?
A
BLIJ, ENTHOUSIAST OF..
B
NORMAAL, RUSTIG OF..
C
MOE, NERVEUS OF..
Slide 3 - Quiz
De vorige les.
Begrijpend lezen.
We gaan het gemaakte huiswerk kort bespreken.
Opdracht 2: Naar welk woord/woordgroep verwijzen de verwijswoorden?
Alles goed!
Slide 4 - Diapositive
De vorige les.
Het vorige lesdoel.
Lesdoel(en):
Ik leer wat de indeling van een tekst is (inleiding, middenstuk, slot).
Ik leer wat een mening, advies en samenvatting is.
Slide 5 - Diapositive
Hoe heet het tweede stuk van een tekst?
A
De inleiding
B
Het middenstuk
C
Het slot
Slide 6 - Quiz
Hoe heet het laatste stuk van een tekst?
A
De inleiding
B
Het middenstuk
C
Het slot
Slide 7 - Quiz
Hoe heet het eerste stuk van een tekst?
A
De inleiding
B
Het middenstuk
C
Het slot
Slide 8 - Quiz
Vraag eerdere les: Wat is een bijschrift?
Slide 9 - Question ouverte
Opwarmertje.
Rebus oplossen / spreekwoorden / verhaalstarters
Lesdoel(en):
Ik oefen en vergroot mijn woordenschat.
Ik leer hoe ik een rebus kan oplossen.
Ik kan uitleggen welk spreekwoord bij welke afbeelding hoort.
Ik kan een verhaal bedenken bij een afbeelding.
GYNZYLES: Rebus.
GYNZYLES: Spreekwoorden.
GYNZYLES: Verhaalstarters.
Slide 10 - Diapositive
Let´s talk!
Is er nog iets dat we willen delen met elkaar?
Vanuit jou?
Hoe was je schooldag? Is er iets dat er nog in je hoofd zit wat je kwijt wilt?
Vanuit mij?
x
Slide 11 - Diapositive
Instructie.
Vervolg 1F.
Lesdoel(en):
Ik leer de verschillende soorten vragen die ik kan gebruiken voor een interview.
Theorie:
We nemen samen de theorie door van blz. 58-62.
Ik stuur de foto´s via WhatsApp van de theorie en de opdrachten.
Slide 12 - Diapositive
Instructie.
Vervolg 1F.
Ik doe het voor:
Gesloten vraag/open vraag/vervolgvraag (open of gesloten):
Heb je een leuke vakantie gehad?
Dus je vond de training zwaar?
Wat ga je vanavond doen?
Slide 13 - Diapositive
Instructie.
Vervolg 1F.
Extra uitleg.
Bekijk het filmpje en beantwoord hierna de volgende vragen:
LINK FILMPJE.
Wat is een open vraag?
Wat is een gesloten vraag?
Wat is een doorvraag/vervolgvraag?
Slide 14 - Diapositive
Instructie.
Vervolg 1F.
Signaalwoorden.
LINK.
Slide 15 - Diapositive
Instructie.
Tijd om te bewegen!
Lesdoel(en):
Ik oefen met signaalwoorden.
Ik beweeg, zodat mijn hersenen meer zuurstof krijgen en ik me beter kan concentreren tijdens het werken.
GYNZY - WOORDFLISTER - LES 6 BL (11)
Slide 16 - Diapositive
Zelfstandige verwerking.
De opdrachten.
We doen het samen:
Opdracht 1.
Jij doet het zelf:
2, 3.
timer
1:00
Slide 17 - Diapositive
Zelfstandige verwerking.
De opdrachten.
Lesdoel(en):
Ik leer wat een informatieve tekst is.
We doen het samen:
De tekst ´Coole kamelenkarakteristieken´ lezen.
Jij doet het zelf:
De opdrachten 1-5 maken.
Vul het juiste antwoord in.
timer
1:00
Slide 18 - Diapositive
1. Waar verwijst het woord ´daar´ naar?
Slide 19 - Question ouverte
2. Welk tussenkopje past het beste op plaats 1?
Slide 20 - Question ouverte
3. Zin twee geeft.....
Slide 21 - Question ouverte
4. Wat past er op plaats 2?
Slide 22 - Question ouverte
5. Wat betekent het woord ´karakteristieken´?
Slide 23 - Question ouverte
Zelfstandige verwerking.
De opdrachten nabespreken.
We bespreken de opdrachten na en jij kijkt je gemaakte werk meteen na.
Maak een foto en stuur dit via WhatsApp op.
Slide 24 - Diapositive
Evaluatie.
Les evalueren.
Geef op iedere vraag een antwoord om te kijken of de doelen van deze les behaald zijn, om te kijken of er nog veel of weinig oefening nodig is.
Slide 25 - Diapositive
Hoe heet het tweede deel van een tekst?
Slide 26 - Question ouverte
Wat is een bijschrift?
Slide 27 - Question ouverte
Hoe heet een stukje tekst?
A
Alinea
B
Titel
C
Bijschrift
D
Tussenkopje
Slide 28 - Quiz
De volgende les.
Wat gaan we leren en oefenen?
De volgende les is een reguliere les, waarbij de volgende lesdoel(en) centraal staan:
De volgende les is een toetsles, waarbij de volgende lesdoel(en) getoetst worden:
Ik leer wat een informatieve tekst is.
Ik leer welke soorten verbanden er zijn en welke signaalwoorden bij welk verband horen.
Slide 29 - Diapositive
Huiswerk.
Wat wordt er thuis geoefend?
Tekst + opdrachten: Zo maak jij een spetterende colafontein!
Ik stuur het via WhatsApp.
Uiterlijk zaterdag opsturen.
Slide 30 - Diapositive
Tijd over.
Laten we meer oefenen!
Doel(en):
Ik oefen met woorden uit het verhaal.
WOORDZOEKER
Slide 31 - Diapositive
Plus de leçons comme celle-ci
Les 7 BL EXTRA LES
Décembre 2024
- Leçon avec
24 diapositives
Nederlands
Praktijkonderwijs
Leerjaar 4
Les 9 BL
il y a 25 jours
- Leçon avec
19 diapositives
Nederlands
Praktijkonderwijs
Leerjaar 4
Les 10 BL
il y a 9 jours
- Leçon avec
21 diapositives
Nederlands
Praktijkonderwijs
Leerjaar 4
Les 6 NL
Novembre 2024
- Leçon avec
18 diapositives
Nederlands
Praktijkonderwijs
Leerjaar 4
Les 11 NL TOETSLES
il y a 24 jours
- Leçon avec
17 diapositives
Nederlands
Praktijkonderwijs
Leerjaar 4
Les 10 NL TOETSLES
il y a 26 jours
- Leçon avec
26 diapositives
Nederlands
Praktijkonderwijs
Leerjaar 4
Les 5 NL/RW
Octobre 2024
- Leçon avec
20 diapositives
Nederlands
Praktijkonderwijs
Leerjaar 4
Les 17 RW
Décembre 2024
- Leçon avec
22 diapositives
Nederlands
Praktijkonderwijs
Leerjaar 4