GS herh 4.3 les 3/3 en intro 4.4 les 1/3 TH 2

Oefentoetsje 4.3 les 3/3
Check hiermee of je leerdoel 4 van 4.3 hebt gehaald.
1 / 15
volgende
Slide 1: Tekstslide
GeschiedenisMiddelbare schoolvmbo tLeerjaar 2

In deze les zitten 15 slides, met interactieve quizzen, tekstslides en 1 video.

time-iconLesduur is: 15 min

Onderdelen in deze les

Oefentoetsje 4.3 les 3/3
Check hiermee of je leerdoel 4 van 4.3 hebt gehaald.

Slide 1 - Tekstslide

4.3 leerdoel 4
Je kunt uitleggen hoe joden werden vervolgd en vermoord.

Slide 2 - Tekstslide

De rassenleer van de nazi's was een onjuiste theorie over (...) tussen mensenrassen.

Slide 3 - Open vraag

De nazi's maakten deze rassenleer bekend en versterkten daarmee het (...) dat al langer in Duitsland bestond.

Slide 4 - Open vraag

Het Duitse regime was een (...) regering.

Slide 5 - Open vraag

Joden in Duitsland en de onderworpen gebieden werden vanaf 1933 (...) vervolgd.

Slide 6 - Open vraag

De Duitsers gebruikten (...) als gevangenis voor tegenstanders en om joden te verzamelen.

Slide 7 - Open vraag

Joden werden gedeporteerd naar vernietigingskampen in Polen om te worden (...).

Slide 8 - Open vraag

De Holocaust is in de geschiedenis de grootste (...).

Slide 9 - Open vraag

Slide 10 - Tekstslide


Deze bron gaat het meest over een voorbeeld van:
A
discriminatie
B
indoctrinatie
C
intimidatie
D
terreur

Slide 11 - Quizvraag

Je kunt uitleggen hoe joden werden vervolgd en vermoord.
A
ja kan ik al
B
nee kan ik nog niet
C
kan ik al meer wel dan nog niet
D
kan ik meer nog niet dan al wel

Slide 12 - Quizvraag

Introductie 4.4 les 1/3
Een korte kennismaking met het eerste deel van de paragraaf.

Slide 13 - Tekstslide

Je kunt uitleggen wat in Nederland veranderde tijdens de Duitse bezetting.
A
ja kan ik al
B
nee kan ik nog niet
C
kan ik al meer wel dan nog niet
D
kan ik meer nog niet dan al wel

Slide 14 - Quizvraag

Slide 15 - Video