Observeren les 4

Didactiek 
* Telefoons in de tas
* Tas op de grond
* Jas uit
* Focus

Tige by tige
1 / 12
volgende
Slide 1: Tekstslide
DidactiekMBOStudiejaar 1

In deze les zitten 12 slides, met interactieve quiz, tekstslides en 1 video.

time-iconLesduur is: 50 min

Onderdelen in deze les

Didactiek 
* Telefoons in de tas
* Tas op de grond
* Jas uit
* Focus

Tige by tige

Slide 1 - Tekstslide

Lesdoelen
Inleiding
Module afronden en vragen stellen
Kern
Begeleidingsbehoeften en werken aan opdrachten
Afsluiting
Filmpje en vraag

Slide 2 - Tekstslide

Inleiding
  • Lever je de opdrachten uit de reader in via Teams met voorblad en inhoudsopgave
  • BPV-opdracht wordt beoordeeld door je BPV-begeleider. Beoordelingsformulier lever je in via Planner/digitaal portfolio 
Vragen

Slide 3 - Tekstslide

Kern
Zoek op wat het woord begeleidingsbehoefte bij kinderen betekent én beschrijf dit daarna in jouw eigen woorden.
timer
4:00

Slide 4 - Tekstslide

Slide 5 - Tekstslide

Reader
*Samen lezen begeleidingsbehoefte

Slide 6 - Tekstslide

Kern: opdracht 11
Bedenk een voorbeeld van een begeleidingsbehoefte. Leg de situatie zo goed mogelijk uit en baseer dit op objectieve (verzonnen) gegevens. 

Schrijf op!! 
timer
4:00

Slide 7 - Tekstslide

Kern: opdracht 11
Bedenk een voorbeeld van een begeleidingsbehoefte. Leg de situatie zo goed mogelijk uit en baseer dit op objectieve (verzonnen) gegevens. 

Werkvorm: interview elkaar!

Slide 8 - Tekstslide

Kern: opdracht 12
Beschrijf hoe jij het kind in deze situatie passend kan begeleiden (stimuleren) om aan te sluiten bij zijn/haar begeleidingsbehoefte. Beschrijf dit in minimaal 5 zinnen per voorbeeld. Wees dus zo uitgebreid mogelijk. 
timer
4:00

Slide 9 - Tekstslide

Aan de slag
Opdracht 8-14

Werk samen, maar wel fluisteren! 

Slide 10 - Tekstslide

Slide 11 - Video

Wat heb je geleerd en neem je mee?

Slide 12 - Open vraag