What is LessonUp
Search
Channels
Log in
Register
‹
Return to search
Language Teaching and Assessing week 2.5_TV
Language Teaching and Assessing
een goede spreek of schrijfles.
week 2.5 Pitches
1 / 17
next
Slide 1:
Slide
Onderwijswetenschappen
WO
Studiejaar 2
This lesson contains
17 slides
, with
interactive quizzes
and
text slides
.
Lesson duration is:
60 min
Start lesson
Save
Share
Print lesson
Items in this lesson
Language Teaching and Assessing
een goede spreek of schrijfles.
week 2.5 Pitches
Slide 1 - Slide
Programma
Formatieve evaluatie
Voorbeeld opdracht spreekvaardigheid
Pitches in groepen
Huiswerk
Slide 2 - Slide
Doelen
Je kunt meerdere spreek- en schrijfopdrachten benoemen door het uitvoeren van twee simulaties gebaseerd op de productieve vaardigheden.
Je kunt een lesplan voor een productieve les ontwerpen gebaseerd op de fasemodellen van Kwakernaak (2019).
Slide 3 - Slide
Formatief evalueren
Scan de QR code op de volgende slide en lees p. 11-14
Probeer samen te vatten:
Wat is nu precies formatief evalueren?
Wat is het nut ervan en .....
Wat is er anders aan dan summatief evalueren?
Slide 4 - Slide
Slide 5 - Slide
Hoe zou jij formatief handelen samenvatten?
Slide 6 - Open question
wat spreekt je vooral aan
in het formatief handelen?
Slide 7 - Mind map
Slide 8 - Slide
Speaking opdracht
Student A and B, both have different pictures, you can't look at each other's pictures.
Find the twelve differences by speaking.
Describe what they are doing at the moment.
Slide 9 - Slide
Wat zou je kunnen inzetten om deze speaking opdracht formatief te evalueren aan het einde van je les?
Slide 10 - Open question
PITCHES
Slide 11 - Slide
Pitch
Werk in groepen van 3
1 pitch, 2 studenten geven feedback
Presenteer in 5 minuten:
beginsituatie, lesdoel(en) en jouw ideeën voor het fasemodel
Ga naar #OO en download het
feedback formulier
Vul het digitaal in en stuur het naar elkaar op
Slide 12 - Slide
Welke goede tips heb je gekregen of welke inspiratie heb je opgedaan?
Slide 13 - Open question
Zijn er obstakels die jullie tegenkwamen tijdens de pitches?
Slide 14 - Open question
Terugblik op Doelen
Je kunt meerdere spreek- en schrijfopdrachten benoemen door het uitvoeren van twee simulaties gebaseerd op de productieve vaardigheden.
Je kunt een lesplan voor een productieve les ontwerpen gebaseerd op de fasemodellen van Kwakernaak (2019).
Slide 15 - Slide
Hoe ziet het eindproduct eruit?
Voorpagina (naam, student nummer, datum, vak, docent, stageschool)
Inhoudsopgave
HAN lesplanformulier voor productieve les (deel 2A, B & C)
Toets gericht op productieve vaardigheid met beoordelingsformulier (deel 2D)
Terugblik met reflectie (deel 2E)
Bijlagen (powerpoint, teksten, audiofragment)
Slide 16 - Slide
Volgende Week
Lees artikel (p. 11-16) op #OO
Inzichten uit het gebruiken van online tools voor formatieve evaluatie
Deadline feedback deel 2C:
Vrijdag 9 december 2022: 23.59 uur] via de mail
Lesplan met ingevuld voorblad en
lesopbouw volgens de lesfasen van Kwakernaak.
Voeg bijlagen toe zoals tekst, powerpoint etc.
Slide 17 - Slide
More lessons like this
Language Teaching and Assessing week 2.5
December 2022
- Lesson with
15 slides
Onderwijswetenschappen
WO
Studiejaar 2
Language Teaching and Assessing week 1.5 OUD
September 2023
- Lesson with
17 slides
Onderwijswetenschappen
WO
Studiejaar 2
Language Teaching and Assessing week 1.5_concept
September 2022
- Lesson with
34 slides
Onderwijswetenschappen
WO
Studiejaar 2
Language Teaching and Assessing week 1.5
September 2023
- Lesson with
25 slides
Onderwijswetenschappen
WO
Studiejaar 2
Language Teaching and Assessing week 2.6
December 2022
- Lesson with
12 slides
Docent
Speciaal Onderwijs
Leerroute 1
Language Teaching and Assessing week 2.5
December 2023
- Lesson with
16 slides
Docent
Speciaal Onderwijs
Leerroute 1
Language Teaching and Assessing week 2.5
November 2023
- Lesson with
20 slides
Docent
Speciaal Onderwijs
Leerroute 1
Language Teaching and Assessing week 2.5
November 2023
- Lesson with
17 slides
Docent
Speciaal Onderwijs
Leerroute 1