LES 2 P3 KT1 Doelstellingen kwalitatief en kwantitatief

Trainen en gezondheid
Kerntaak 1
Periode 3
Les 1
1 / 14
next
Slide 1: Slide
Kerntaak 1MBOStudiejaar 1

This lesson contains 14 slides, with text slides.

time-iconLesson duration is: 60 min

Items in this lesson

Trainen en gezondheid
Kerntaak 1
Periode 3
Les 1

Slide 1 - Slide

Huiswerk

Slide 2 - Slide

Waar hebben we het de vorige les over gehad?

Slide 3 - Slide

  • Doelstellingen; de 4 eisen 
  • Kwalitatieve eis
  • Kwantitatieve eis 
Inhoud

Slide 4 - Slide

  • Je weet aan welke 4 eisen een concrete doelstelling moet voldoen.
  • Je weet wat het verschil is tussen een kwantitatieve eis en een kwalitatieve eis.
Doel van de les

Slide 5 - Slide

Slide 6 - Slide

Doelstelling
  • Iets wat je wilt bereiken met je les/ training.
  • Doel behaald? Begin- en eindsituatie kunnen benoemen.
  • Van niet kunnen naar wel kunnen.

Slide 7 - Slide

Doelstelling
Je doelstelling heeft invloed op:

de lesopbouw
de organisatie
de bewegingsvormen
de didactische werkvormen.

Slide 8 - Slide

Soorten doelstelling

Slide 9 - Slide

Slide 10 - Slide

Slide 11 - Slide

Kwantitatieve eis
  • Bij de omschrijving van een kwantitatieve eis staat niet de beweging centraal, maar het resultaat van de beweging.
    Dingen die je uit kunt drukken in een getal, die je kunt meten.

De deelnemers kunnen een duurloop van tien kilometer over een sterk wisselend parcours binnen veertig minuten lopen, waarbij de hartslag niet beneden de 160 slagen komt.

Meetbaar

Slide 12 - Slide

Kwalitatieve eis
  • Het gaat niet om de hoeveelheid/ het scoren, maar om hoe de beweging er uit ziet. 

    De deelnemers kunnen de wreeftrap als voorzet uit voeren, waarbij het standbeen telkens goed naast de bal wordt geplaatst.
Hoe goed of mooi is de beweging uitgevoerd
Bij je examen

Slide 13 - Slide

En nu?
timer
15:00

Slide 14 - Slide