In deze les zitten 15 slides, met interactieve quizzen en tekstslides.
Lesduur is: 60 min
Onderdelen in deze les
Begeleiden van collega's
Les 4: Coachen
Slide 1 - Tekstslide
Inhoud les
Planning
Lesdoelen
Welke begeleidingsstijlen zijn er?
GROW- model
Rollenspel: Voortgangsgesprek
Werken aan opdrachten
Slide 2 - Tekstslide
Module planning
04-02-2025
Introductie + werkbegeleider
11-02-2025
Introductie van de student
18-02-2025
Coachen
25-02-2025
Voorjaarsvakantie
04-03-2025
Coachen
11-03-2025
Werkbegeleiden in de praktijk
18-03-2025
Werkbegeleiden in de praktijk
25-03-2025
Toetsen en beoordelen
01-04-2025
Toetsen en beoordelen
08-04-2025
Beoordelaar
15-04-2025
BPV- week
Slide 3 - Tekstslide
Lesdoelen
De student kan vertellen wat het GROW model betekent
De student kan het GROW model toepassen in een coachingsgesprek
Slide 4 - Tekstslide
Welke begeleidingsstijlen zijn er?
Slide 5 - Tekstslide
Elize is derdejaars verzorgende student loopt nu 15 weken en geeft aan dat hij de zorg wil coördineren bij 4 laag complexe zorgvragers
A
Instrueren
B
Overtuigen
C
Ondersteunen
D
Delegeren
Slide 6 - Quizvraag
Kevin is eerstejaars verpleegkunde student en zit nu in zijn eerste week van zijn stage. Hij loopt met jou mee met de ochtendzorg.
A
Instrueren
B
Overtuigen
C
Ondersteunen
D
Delegeren
Slide 7 - Quizvraag
Emma is tweedejaars verpleegkunde student en wil graag ACT zwachtelen bij een cliënt. Ze heeft de handeling afgetekend op school en meerdere keren meegekeken met collega's.
A
Instrueren
B
Overtuigen
C
Ondersteunen
D
Delegeren
Slide 8 - Quizvraag
Anna is derdejaars verzorgende student en loopt nu bijna 20 weken stage in verpleeghuis. Wanneer je haar vraagt of ze een verblijfskatheter wil plaatsen bij een cliënt, merk je weerstand bij haar.
A
Instrueren
B
Overtuigen
C
Ondersteunen
D
Delegeren
Slide 9 - Quizvraag
GROW- model
Slide 10 - Tekstslide
McClelland theorie
Slide 11 - Tekstslide
Opdracht: rollenspel
Aantal:
2 studenten (1 werkbegeleider, 1 stagiair)
Wat:
Rollenspel: Coaching gesprek voeren advh GROW- model
Slide 12 - Tekstslide
Ezelsbruggetjes
Gebruik LSD
Luisteren, samenvatten, doorvragen
Laat OMA thuis
Oordelen, meningen, adviezen
Neem ANNA mee
Altijd navragen, nooit aannemen
Wees een OEN
Open, eerlijk en nieuwsgierig
Maak je niet DIK
Denk in kwaliteiten
Slide 13 - Tekstslide
Werken aan opdrachten 'Google Site'
Slide 14 - Tekstslide
Lesdoelen
De student kan vertellen wat het GROW model betekent
De student kan het GROW model toepassen in een coachingsgesprek