Language Teaching and Assessing week 2.5_TV

Language Teaching and Assessing
een goede spreek of schrijfles.
week 2.5 Pitches
1 / 17
suivant
Slide 1: Diapositive
OnderwijswetenschappenWOStudiejaar 2

Cette leçon contient 17 diapositives, avec quiz interactifs et diapositives de texte.

time-iconLa durée de la leçon est: 60 min

Éléments de cette leçon

Language Teaching and Assessing
een goede spreek of schrijfles.
week 2.5 Pitches

Slide 1 - Diapositive

Programma
  • Formatieve evaluatie
  • Voorbeeld opdracht spreekvaardigheid
  • Pitches in groepen

  • Huiswerk

Slide 2 - Diapositive

Doelen
  • Je kunt meerdere spreek- en schrijfopdrachten benoemen door het uitvoeren van twee simulaties gebaseerd op de productieve vaardigheden. 
  • Je kunt een lesplan voor een productieve les ontwerpen gebaseerd op de fasemodellen van Kwakernaak (2019). 

Slide 3 - Diapositive

Formatief evalueren
  • Scan de QR code op de volgende slide en lees p. 11-14
  • Probeer samen te vatten:
    Wat is nu precies formatief evalueren?
    Wat is het nut ervan en .....
    Wat is er anders aan dan summatief evalueren?

Slide 4 - Diapositive

Slide 5 - Diapositive

Hoe zou jij formatief handelen samenvatten?

Slide 6 - Question ouverte

wat spreekt je vooral aan
in het formatief handelen?

Slide 7 - Carte mentale

Slide 8 - Diapositive

Speaking opdracht
  • Student A and B, both have different pictures, you can't look at each other's pictures.
  • Find the twelve differences by speaking. 
  • Describe what they are doing at the moment. 

Slide 9 - Diapositive

Wat zou je kunnen inzetten om deze speaking opdracht formatief te evalueren aan het einde van je les?

Slide 10 - Question ouverte

PITCHES

Slide 11 - Diapositive

Pitch
  • Werk in groepen van 3
  • 1 pitch, 2 studenten geven feedback
  • Presenteer in 5 minuten:
  • beginsituatie, lesdoel(en) en jouw ideeën voor het fasemodel
  • Ga naar #OO en download het feedback formulier
  • Vul het digitaal in en stuur het naar elkaar op

Slide 12 - Diapositive

Welke goede tips heb je gekregen of welke inspiratie heb je opgedaan?

Slide 13 - Question ouverte

Zijn er obstakels die jullie tegenkwamen tijdens de pitches?

Slide 14 - Question ouverte

Terugblik op Doelen
  • Je kunt meerdere spreek- en schrijfopdrachten benoemen door het uitvoeren van twee simulaties gebaseerd op de productieve vaardigheden. 
  • Je kunt een lesplan voor een productieve les ontwerpen gebaseerd op de fasemodellen van Kwakernaak (2019). 

Slide 15 - Diapositive

Hoe ziet het eindproduct eruit?
  • Voorpagina (naam, student nummer, datum, vak, docent, stageschool)
  • Inhoudsopgave
  • HAN lesplanformulier voor productieve les (deel 2A, B & C)
  • Toets gericht op productieve vaardigheid met beoordelingsformulier (deel 2D)
  • Terugblik met reflectie (deel 2E)
  • Bijlagen (powerpoint, teksten, audiofragment)





Slide 16 - Diapositive

Volgende Week 
Lees artikel (p. 11-16) op #OO Inzichten uit het gebruiken van online tools voor formatieve evaluatie

Deadline feedback deel 2C: 
  • Vrijdag 9 december 2022: 23.59 uur] via de mail
  • Lesplan met ingevuld voorblad  en
    lesopbouw volgens de lesfasen van Kwakernaak. 
  • Voeg bijlagen toe zoals tekst, powerpoint etc. 

Slide 17 - Diapositive