MWB les 22

MWB les 22 groep 1 en 2
1 / 30
suivant
Slide 1: Diapositive
MWBMBOStudiejaar 3

Cette leçon contient 30 diapositives, avec quiz interactifs et diapositives de texte.

Éléments de cette leçon

MWB les 22 groep 1 en 2

Slide 1 - Diapositive

Inhoud les 22
1. Presentatie bewijsstuk 
Groep 1: Chanel: vergadering meldcode, Joanie: scriptie autisme
Groep 2:  Daniëlla: ?, Iris: protocol, Janice??

2. Vragen van studenten over de oefenopdrachten/ examens/ tussenevaluatie/ CGI
3. Uitleg examen: Gespecialiseerde opvang in de dagelijkse praktijk (Daniëlla, Lina, Lauren en Luciel)
3. Zelfstandig werken
4. individueel contact: groep 1 en groep 2: Sifra, Janice
5. Definitieve data/ beoordelend docent CGI na meivakantie delen met studenten



Slide 2 - Diapositive

lesdoelen
  • De student kan een onderwerp van het CGI presenteren/ delen aan de klas, de andere studenten geven feedback

  • De student kan gekregen feedback op waarde schatten en verwerken in het verslag

  • De student kan individueel werken aan: planning, weekverslagen, Onstage bijwerken, voorbereiding tussen/ eindevaluatie, CGI: bewijsstukken

  • De student kan zelfstandig een afspraak maken om CGI bewijsstukken te laten tekenen op school/ examens af te laten tekenen

Slide 3 - Diapositive

Presentatie bewijsstuk Iris

Slide 4 - Diapositive

Positieve en opbouwende feedback voor Iris

Slide 5 - Question ouverte

Presentatie bewijsstuk Joanie

Slide 6 - Diapositive

Positieve en opbouwende feedback voor Joanie

Slide 7 - Question ouverte

Presentatie bewijsstuk Daniella

Slide 8 - Diapositive

Positieve en opbouwende feedback voor Daniëlla

Slide 9 - Question ouverte

Presentatie bewijsstuk Janice

Slide 10 - Diapositive

Positieve en opbouwende feedback voor Janice

Slide 11 - Question ouverte

Presentatie bewijsstuk Chanel

Slide 12 - Diapositive

Positieve en opbouwende feedback voor Chanel

Slide 13 - Question ouverte

Vragen?

Slide 14 - Question ouverte

Opgave presentatie bewijsstukken

Slide 15 - Question ouverte

Wie wil persoonlijk telefonisch contact zo meteen?

Slide 16 - Question ouverte

Huiswerk
  • Werken aan je bewijsstukken voor het CGI: overige bewijsstukken inleveren voor 30 maart (zelf afspraken maken om de papieren uit de prove to move map door mij te laten tekenen)
  • Verwerken van de tussenevaluatie/ voorbereiden van de eindevaluatie
  • Onstage op orde maken
  • Weekverslagen maken
  • Doorgeven of je een vervangend examen moet hebben
  • Doorgeven als je weer stage mag lopen/ hoeveel Corona uren je mist tot nu toe
  • Zelf een afspraak maken om door mij examens af te laten tekenen

Slide 17 - Diapositive

Vooruitblik
  • Verder met individueel contact opnemen
  • Casussen bespreken
  • Presentaties CGI bewijsstukken: 
Groep 1: 
Groep 2:   
  • Zelfstandig werken in de les
  • Plannen van eindgesprekken na 25 mei!!!

Slide 18 - Diapositive

Examen bespreken
Powerpoint 

Slide 19 - Diapositive

Aangepast examen: Gespecialiseerde opvang in de dagelijkse praktijk (GPM niveau 4)

Je mag daar álleen gebruik van maken wanneer het niet op de reguliere wijze mogelijk is om het examen af te leggen. Mocht je een aangepast examen nodig hebben dan hoor ik dit graag van jou. Ik breng daarna de praktijkopleider op de hoogte.

(Gesprek met ouders)

Slide 20 - Diapositive

Vragen bij: Gespecialiseerde opvang in de praktijk
  1. Moet je 1 kind “pakken” of meerdere kinderen? 
Je begeleidt de hele groep maar voor de specifieke begeleidingsbehoefte kies je 1 kind om een begeleidingsplan te schrijven.
   
2. Moet de examinator de hele dag bij je staan of bepaalde momenten? 
Twee dagdelen die jij aangeeft. De beoordelaar krijgt ook tijd om te lezen en naar jou te luisteren om bepaalde beoordelingscriteria te kunnen beoordelen.

3. Moet je van te voren ook in gesprek met de ouders?
Kijk bij uitvoering punt 2: relevante bronnen en de beoordelingscriteria punt 1 en 2

Slide 21 - Diapositive

"Gespecialiseerde opvang in de dagelijkse praktijk":
Wat moet je doen als je geen enkel kind op de groep hebt, met een speciale begeleidingsbehoefte?

Slide 22 - Question ouverte

 De Incidentmethode
Introductie:
De inbrenger beschrijft kort en feitelijk de situatie en zijn vraag. 
Probleemverkenning
De groepsleden nemen even – in stilte – tijd om hun vragen te noteren. 
Feiten verzamelen
 door open vragen te stellen (geen advies geven). 
Analyse
 Groepsleden analyseren met elkaar de kern van het probleem.
Adviesronde
 Ieder groepslid formuleert een advies voor de inbrenger
Afronding
De inbrenger geeft aan welke adviezen hem aanspreken en waarom.

 

Slide 23 - Diapositive

Wie heeft een onderwerp
(iedereen komt aan de beurt;))

Slide 24 - Carte mentale

Introductie:

  • De inbrenger beschrijft kort en feitelijk de situatie en zijn vraag


timer
2:00

Slide 25 - Diapositive

Probleemverkenning
De groepsleden nemen even
– in stilte –
tijd om hun vragen te noteren. 


timer
3:00

Slide 26 - Diapositive

Feiten verzamelen
 Door open vragen te stellen
(geen advies geven). 
timer
10:00

Slide 27 - Diapositive

Analyse
Groepsleden analyseren met elkaar de kern van het probleem.
(Inbrenger gaat uit de vergadering)

timer
5:00

Slide 28 - Diapositive

Adviesronde
Ieder groepslid formuleert een advies voor de inbrenger


timer
5:00

Slide 29 - Diapositive

Afronding
De inbrenger geeft aan welke adviezen hem aanspreken en waarom.

timer
5:00

Slide 30 - Diapositive