MWB les 16

MWB les 16 groep 1 en 2
1 / 36
suivant
Slide 1: Diapositive
MWBMBOStudiejaar 3

Cette leçon contient 36 diapositives, avec quiz interactifs et diapositives de texte.

Éléments de cette leçon

MWB les 16 groep 1 en 2

Slide 1 - Diapositive

Inhoud les 16
1. Presentatie bewijsstuk 
Groep 1:  Nur: brein van het kind, Emma:? Sifra:?, Younes:?, Chanel:?
Groep 2: Samantha: Filmbespreking, Lina: hygiëne protocol, Luciel: boek
2. Vragen van studenten over de oefenopdrachten/ examens/ tussenevaluatie/ CGI
3. Zelfstandig werken
4. individueel contact: groep 1 en groep 2 




Slide 2 - Diapositive

Lesdoelen
Lesdoelen:
  • De student kan een onderwerp van het CGI presenteren/ delen aan de klas, de andere studenten geven feedback
  • De student kan gekregen feedback op waarde schatten en verwerken in het verslag
  • De student kan individueel werken aan: weekverslagen, Onstage bijwerken, voorbereiding tussenevaluatie, CGI: bewijsstukken

Slide 3 - Diapositive

keuzedeel: Werken met baby's
  • aantekening op diploma
  • Certificaat van deelname? Nagevraagd, hoor ik nog.

Slide 4 - Diapositive

Bewijsstukken volledig maken
  • een student levert de tussenevaluatie in als bewijsstuk om aan te tonen dat feedback heeft bijgedragen aan zijn/haar ontwikkeling. De tussenevaluatie is dan de gekregen feedback, maar er moet ook een bewijs worden aangeleverd dat dit heeft bijgedragen aan de ontwikkeling (dus een 2e meetmoment of ondertekend feedbackverslag van de collega)

  • een student heeft een verbetervoorstel besproken met een collega. Het verbetervoorstel en een verslag van dit gesprek is toegevoegd als bewijsstuk. Echter is een verslagje van het gesprek onvoldoende bewijs dat er ook echt een gesprek heeft plaatsgevonden. Wanneer de desbetreffende collega een korte reactie hierop schrijft met handtekening is het bewijsstuk pas volledig. 
(bron: Lotte)

Slide 5 - Diapositive

Presentatie bewijsstuk Nur
                                                        Brein van het kind

Slide 6 - Diapositive

Positieve en opbouwende feedback voor Nur

Slide 7 - Question ouverte

Presentatie bewijsstuk Emma

Slide 8 - Diapositive

Positieve en opbouwende feedback voor Emma

Slide 9 - Question ouverte

Presentatie bewijsstuk Sifra

Slide 10 - Diapositive

Positieve en opbouwende feedback voor Sifra

Slide 11 - Question ouverte

Presentatie bewijsstuk Younes

Slide 12 - Diapositive

Positieve en opbouwende feedback voor Younes

Slide 13 - Question ouverte

Presentatie bewijsstuk Chanel

Slide 14 - Diapositive

Positieve en opbouwende feedback voor Chanel

Slide 15 - Question ouverte

Presentatie bewijsstuk Samantha

Slide 16 - Diapositive

Positieve en opbouwende feedback voor Samantha

Slide 17 - Question ouverte

Presentatie bewijsstuk Chanel

Slide 18 - Diapositive

Positieve en opbouwende feedback voor Chanel

Slide 19 - Question ouverte

Presentatie bewijsstuk Lina
                                                hygiëne protocol

Slide 20 - Diapositive

Positieve en opbouwende feedback voor Lina

Slide 21 - Question ouverte

Presentatie bewijsstuk Luciel
                                                           boekbespreking

Slide 22 - Diapositive

Positieve en opbouwende feedback voor Luciel

Slide 23 - Question ouverte

 De Incidentmethode
Introductie:
De inbrenger beschrijft kort en feitelijk de situatie en zijn vraag. 
Probleemverkenning
De groepsleden nemen even – in stilte – tijd om hun vragen te noteren. 
Feiten verzamelen
 door open vragen te stellen (geen advies geven). 
Analyse
 Groepsleden analyseren met elkaar de kern van het probleem.
Adviesronde
 Ieder groepslid formuleert een advies voor de inbrenger
Afronding
De inbrenger geeft aan welke adviezen hem aanspreken en waarom.

 

Slide 24 - Diapositive

Wie heeft een onderwerp
(iedereen komt aan de beurt;))

Slide 25 - Carte mentale

Introductie:

  • De inbrenger beschrijft kort en feitelijk de situatie en zijn vraag


timer
2:00

Slide 26 - Diapositive

Probleemverkenning
De groepsleden nemen even
– in stilte –
tijd om hun vragen te noteren. 


timer
3:00

Slide 27 - Diapositive

Feiten verzamelen
 Door open vragen te stellen
(geen advies geven). 
timer
10:00

Slide 28 - Diapositive

Analyse
Groepsleden analyseren met elkaar de kern van het probleem.
(Inbrenger gaat uit de vergadering)

timer
5:00

Slide 29 - Diapositive

Adviesronde
Ieder groepslid formuleert een advies voor de inbrenger


timer
5:00

Slide 30 - Diapositive

Afronding
De inbrenger geeft aan welke adviezen hem aanspreken en waarom.

timer
5:00

Slide 31 - Diapositive

Vragen?

Slide 32 - Question ouverte

Opgave presentatie bewijsstukken

Slide 33 - Question ouverte

Wie wil persoonlijk telefonisch contact zo meteen?

Slide 34 - Question ouverte

Huiswerk
  • Werken aan je bewijsstukken voor het CGI
  • Opsturen eerste 4 bewijsstukken via teams aan mij
  • Voorbereiden of verwerken van de tussenevaluatie
  • Onstage op orde maken
  • Weekverslagen maken
  • Doorgeven of je een vervangend examen moet hebben
  • Doorgeven als je weer stage mag lopen/ hoeveel Corona uren je mist tot nu toe

Slide 35 - Diapositive

Vooruitblik
  • Verder met individueel contact opnemen
  • Casussen bespreken
  • Presentaties CGI bewijsstukken: 
Groep 1:  26-1 groep 1: 
Groep 2:  26-1 groep 2: Antoinet, Roxy, Lauren (brandprotocol) en Janice
  • Zelfstandig werken in de les

Slide 36 - Diapositive